Цікаві бізнес ідеї в Бішкеку все більше непокоять наших співгромадян, оскільки і сам Киргизстан, і його столиця з часу вступу в ЄАЕС п'ять років тому стали набагато більш відкритими і цікавими для інвестування, ніж раніше. У статті ми поговоримо, чим можна зайнятися в Бішкеку і його передмістях, а головне, розповімо про те, чого гостро потребують столичні жителі, тобто якого бізнесу не вистачає, і який бізнес перспективний, але розвинений недостатньо.

Бізнес ідеї в Бішкеку

Відкриття салат-бару

Останнім часом в світі особливу популярність набирає здорове харчування і, особливо вживання в їжу легких страв. Киргизи не відстають від світового мейнстріму, особливо жителі Бішкека, тому популярність салат барів серед тих, хто піклується про збереження стрункої фігури, здоров'я, та й просто веде активний спосіб життя, дуже висока. Крім того, в таких закладів гостро потребують вегетаріанці і вегани, яким перебування в звичайних закладах доставляє певні незручності. Крім подачі салат-меню, в закладах подібного типу можна проводити корпоративи, організувати доставку їжі додому і т.д.

Бізнес на автомийці самообслуговування

Не можна недооцінювати популярність і брак цієї бізнес ідеї 2021 року. Бішкек гостро потребує подібних автомийок, оскільки кількість автомобілів в місті збільшилася в кілька разів, а ось приводити їх до ладу ніде. Тобто класичні мийки існують, але у них невелика пропускна здатність, тому вони просто не справляються з напливом клієнтів. На такій експрес-автомийці клієнт може отримати не менше п'яти послуг: попередню мийку, основну мийку, ополіскування, воскування, наведення блиску і сушку. На класичній автомийці всі ці послуги займають не менше години часу, тоді як на автоматизована на всі процеси витрачає максимум 10 хвилин.

Для інвестора такий бізнес вигідний тим, що з найманого персоналу вам потрібен тільки оператор. Отже, на перших етапах, поки автомийка ще не стане популярною, вам не доведеться витрачатися на оплату праці декількох автомийників зі своєї кишені. Якщо є достатньо грошей, то додатково можна придбати обладнання для надання додаткових послуг: чищення салону, підкачки шин і т.д.

Відкриття автокінотеатру

Автокінотеатр - це щось середнє між автомобільною парковкою і кінотеатром. Тобто на парковці встановлюється величезний екран. Глядачам не потрібно виходити зі своїх автомобілів, а всього лише налаштуватися на певну хвилю радіо і дивитися фільм «під відкритим небом». Подібні автокінотеатр отримали величезну популярність ще в 60-х роках в США, але сьогодні вони отримали друге життя. У столиці такий автокінотеатр вже був присутній, причому користувався величезною популярністю, але його чомусь закрили. Потрібно сказати, що заробляти на розвагах в столиці - це досить вигідно, а якщо ми говоримо про автокінотеатри, то тут перспективність бізнес ідеї в Бішкеку ще й доведена.

Бізнес на установці біотуалетів

За скаргами столичних жителів можна дійти висновку, в Бішкеку існує гостра нестача громадських вбиралень. Вони присутні тільки в аеропорту і на вокзалах, а на вулицях знайти туалет просто неможливо. На думку експертів, рівень рентабельності такого бізнесу в столиці становить від 30 до 40%. При цьому ризики того, що бізнес не «вистрілить» взагалі мінімальний. Головне, це зайняти всі місця з великим трафіком відразу.

Відкриття велосипедної служби доставки

Кур'єрська доставка отримала величезну популярність завдяки розвитку електронної комерції. І ресторани, і інтернет-магазини відчувають гостру нестачу в кур'єрів, особливо, якщо ми говоримо про столицю Киргизстану. Бізнес Бішкека поки вирішує цю проблему за допомогою послуг таксі, але не кожна людина згодна оплачувати доставку за тією ж ціною, що і вартість самого доставленого продукту. Велосипедна кур'єрська доставка - це тренд останнього десятиліття в усьому світі, оскільки це: вигідно; екологічно; швидко. Ваші кур'єри можуть займатися не тільки доставкою їжі або інтернет-посилок, а й розвозити документацію між офісами, займатися врученням букетів і т.д.

Установка вендингових автоматів для зарядки гаджетів

В успішності цієї бізнес ідеї в Бішкеку не варто сумніватися, оскільки сьогодні це реальний бізнес, який довів свою актуальність практично в усьому світі. Кількість мобільних гаджетів постійно збільшується, в них розширюються функціональні можливості, але ось розвиток батарей трохи відстає. Ще одним плюсом такого бізнесу є відносно невеликий стартовий капітал, необхідний для старту бізнесу і практично повна відсутність конкуренції. У таких вендингових автоматах присутні роз'єми, призначені для підключення мобільних гаджетів (в залежності від автомата кількість роз'ємів коливається від 6 до 60). Деякі автомати обладнані спеціальними ємностями, в яких девайс можна безпечно залишати на час зарядки. Додатковою функцією деяких автоматів є чистка взуття та інші функції.

Бізнес на каршерінгу

Каршерінг - це новий напрям в здачі автомобілів в оренду, що набирає популярність у всьому світі. За своєю суттю каршерінг - це короткострокова оренда авто через спеціальний додаток для мобільного девайсу. Популярність цього сервісу в тому, що клієнту необхідно сплатити тільки час, який він провів у автомобілі, а також в тому, що клієнт може орендувати автомобіль в одному місці, а залишити його в зовсім іншому. Турбота про мийку, парковку і техобслуговування лежать на плечах власника бізнесу. Бізнес можна організувати одним з двох шляхів: купити франшизу розкрученого в міжнародному співтоваристві бренду і не піклуватися про рекламу. Почати бізнес з «нуля», розробити додаток самостійно, а після того як сервіс стане популярним, самому продавати франшизу. Переваги і недоліки є у кожного з шляхів, тому, на якому з варіантів зупинитися - вибирати тільки вам.

cat-img

Категорії