Ми зібрали сім легких способів як заробити на blockchain з великою прибутковістю в 2020 році на ресурсах eToro, Rubicoin і т.д. в 2020 році

Блокчейн є послідовним ланцюжком блоків, в яких міститься якась інформація, перекладена в криптографічні коди. Технологія в перший раз була застосована для найстарішої з нині існуючих криптовалют Bitcoin. Кожному користувачеві надають власний ідентифікатор, підробка якого практично неможлива. Від усіх попередніх технологій Блокчейн відрізняється децентралізацією, тобто БД не зберігається в пам'яті 1 сервера, а поширена по всіх комп'ютерів учасників Блокчейна. Інформація в блоках постійно оновлюється і нагромаджується.


Як заробити на blockchain швидко і ефективно

Майнінг

Найстарішим і перевіреним десятиліттям способом заробітку на блокчейні є Майнінг, тобто генерація нових блоків ланцюжка, які необхідні, щоб підтримувати працездатність платформ криптовалюти. Є можливість використання одного з двох протоколів: PoS і PoW.

При використанні PoW-протоколу заробіток користувача залежить від того, наскільки потужне обладнання використовується. Вище потужність - вище нагорода. Найчастіше PoW-майнінгом займаються на так званих «фермах» - об'єднаних в одній мережі декількох комп'ютерів, що виконують одну задачу.

При використанні PoS-протоколу, заробітки залежать від того, скільки біткоінів знаходиться в особистому гаманці. Чим більше монет, тим вищі заробітки. Їх можна порівняти з відсотками по депозиту в банках. Прибутковість цього способу - від 5 до 20% річних (залежно від конкретної криптовалюта).

ICO

Другим за популярністю методом того, як заробити на blockchain, є участь в ICO. За своєю суттю, це вклад грошей в реалізацію будь-яких проектів або ідей, через випуск токенів. Далі вони можуть бути використані в системах ICO, після того, як проект буде реалізований, щоб оплатити різні послуги і блага, пропоновані проектом.

Також можна заробити шляхом виставлення власної ідеї на ICO. Необхідно оголосити збір, розміститися на майданчику і почати отримувати реальні грошові кошти. Якщо в проект повірять, можна зібрати нереально велику суму в максимально короткі терміни.

Писати огляди

Навчитися Блокчейну і працювати в цій сфері. За інформацією HeadHunter, фахівцям, які хоч трохи розуміють Блокчейн, компанії готові виплачувати з / п від 40 тис. грн. Першим кроком у вивченні технології стане прочитання «Цифрове золото», «Блокчейн. Схема нової економіки »і« Децентралізовані додатки ». Далі можна скористатися ресурсами:

  • інформаційним сайтом Forklog.com;
  • сайтом інформації, новин і аналітики Bits.media;
  • сайтом для тих, хто вже почав розбиратися в темі з безліччю добірок Bitmakler.com

Заробіток на розробці «під замовлення»

Програмістам буде цікаво розширення компетенції і пропозиція більш цікавих рішень для замовників. Замовники можуть бути:

  • Стрімінгові сервіси. При використанні блокчейна кожна транзакція буде рівномірно розподілена між правовласниками і сервісом без затримки.
  • Банки даних, для децентралізованого зберігання інформації.
  • Компанії з проведення опитувань. Система гарантує чесний підрахунок голосів. Навіть зсередини змінити що-небудь неможливо.
  • Для електронного документообігу. Всі операції будуть автоматизовані за збереженням конфіденційності.

Заробіток на Хатаконах

Хатакони - змаганнях між фахівцями в Блокчейні. Призери отримують грошові премії та можливе працевлаштування у спонсорів.

Заробіток на біржах криптовалют

Тут можна заробити, відстежуючи коливання курсу тієї чи іншої валютної пари. Найбільш популярними є Bittrex і Poloniex.

Інвестиції в трейдерів

Якщо власник криптовалюти не знайомий з торговими операціями, він може інвестувати в трейдера, через соціальну мережу eToro, або ресурс Rubicoin.

Як бачите, методів заробітку багато і всі вони дозволяють заробити реальні гроші. Залишилося тільки побороти лінь-матінку і приступити до роботи.

Інші способи заробітку на криптовалюта

Всі вже давно говорять, що mining неефективний, звичайно ж, прибутковість далеко не та, що була в 2014 році, але заробити гроші на майнінгу все ще можна. Якщо хочете заробити криптовалюту, створюйте свої проекти і отримуйте фінансування на ICO. Знизити ризики валюти можна разом з Bitcoin, а великі гроші можна заробити ризикнувши і вклавши кошти в gram і cardano. Крім згаданих вище, на ринку криптовалюти 2020 року залишаються активними як мінімум 7 валют: btt, xrp, bip, mfcoin, bat, stellar, prizm, які також відрізняються високою ефективністю. Читайте в деталях тут.

cat-img

Категорії