Сьогодні стильним спортивним взуттям навряд чи когось здивуєш. Інша справа, якщо ми говоримо про якість. Саме тому варто застосувати актуальні бізнес-ідеї інтернет магазину кросівок і перемогти конкурентів пропозицією не тільки стильного, але і якісного товару. Продаж кросівок вигідний, оскільки вони вже давно перейшли з розряду суто спортивного взуття в основний елемент одягу стилю casual, оскільки кросівки:

Універсальні. Вони прекрасно підходять як для заміських пікніків, прогулянок з друзями, так і в якості повсякденного робочого взуття. Ну і не варто забувати про їх первинне призначення - для занять спортом вони просто незамінні.

Практичні. Використання кросівок можливе незалежно від пори року. Звичайно, в холодну дощову погоду легке взуття з сіточкою або провітрюваною підошвою краще не одягати, але повністю шкіряні зразки цілком можна застосувати.

Зручні. Кросівки спроектовані так, щоб ваша стопа рівномірно приймала навантаження. Завдяки пружній підошві кросівки допомагають людині в ходьбі, а м'язи втомлюються набагато менше.

Бізнес ідеї інтернет магазину кросівок

1. Магазин одного товару

Цей варіант підійде в тому випадку, якщо ви плануєте розробляти дизайн сайту саме під продаж кросівок, а не великого асортименту взуття. Ви повинні розуміти, що, на відміну від універсального взуттєвого магазину, вам необхідно докласти багато зусиль для розробки асортименту. Високу відвідуваність магазину можна забезпечити тільки в тому випадку, якщо ви зможете забезпечити кросівки на будь-який смак, весь перелік розмірів, а також для будь-якого сезону. Якщо у вас спеціалізований сайт для продажу кросівок, впроваджуйте якомога більше прогресивних бізнес ідей. Інтернет магазин тим і хороший, що не обмежує свого власника розмірами торговельних площ, а також географічним положенням. Чим грамотніше ви підійдете до варіантів доставки, оплати і широти асортименту, тим успішнішим буде бізнес.

2. Стоковий інтернет магазин

Оскільки в країні зараз криза, цей варіант підійде як можна краще, оскільки більшість наших громадян не готова платити великі гроші за кросівки нових колекцій. Для побудови успішного бізнесу знадобиться провести переговори з оптовими продавцями спортивного взуття. Кожен поважаючий себе виробник мінімум два рази на рік оновлює свої колекції. Природно, що оптові продавці зацікавлені в тому, щоб швидше позбутися від старих колекцій і продавати нові, тому вам з радістю продадуть залишки зі знижкою не менше 50% (і це ми говоримо про оптову ціну).

3. Модель продажів b2b

Ця модель передбачає продаж не кінцевому покупцеві, а посереднику - магазину, інтернет-магазину і т.д. Природно, що для цього вам необхідно організувати оптову або оптово-роздрібну електронну площадку. У цьому випадку вигідніше всього співпрацювати безпосередньо з виробниками кросівок. Не приховуємо, що лідери галузі навряд чи довірять представляти торгову марку нікому невідомому продавцеві, тому радимо починати з співпраці з брендами з країн далекого сходу (КНР, Тайвань, Індонезія і т.д.). Не лякайтеся, якість їх виробів за останні роки серйозно збільшилася. Головне - вибрати серйозного виробника, а не фірму, яка шиє Abibas і Ribok. Серйозні виробники розвивають свій бренд і завжди раді, якщо хто-небудь хоче взяти участь в розвитку. Після того як постачальники обрані, можна не тільки чекати покупця, але і самостійно шукати роздрібні магазини, зацікавлені в збуті вашої продукції.

4. Продаж дитячих кросівок

За статистикою, найчастіше купуються саме дитячі кросівки. Справа не тільки в тому, що «все найкраще дітям», просто у дітей, особливо маленьких і середнього віку, швидко зростає стопа, і торішнє взуття носити ніяк не вийде. Незважаючи на те, що для дітей батьки завжди хочуть придбати тільки найкраще і якісне, криза бере своє, тому якщо ви вирішили сконцентруватися на дитячому спортивному взутті, актуальними будуть бізнес ідеї для відкриття інтернет магазину кросівок середньої і бюджетної цінових категорій. Причиною тому є те, що батьки в основному більше дивляться на ціну чим якість – і причиною є все той же активний ріст дитини.

5. Продаж дитячих і жіночих кросівок

Оскільки в 80% випадків взуття для дітей купують мами, то «розбавити» асортимент можна додаванням жіночого спортивного взуття. Тут варто сказати, що асортимент жіночих кросівок, на відміну від дитячих, варто формувати не за ціновим принципом, а за принципом помітності і стильності примірників. Найбільш популярне взуття середнього цінового діапазону відомих виробників.

6. Продаж по системі дроп-шоп

Це найбільш вигідний, якщо не єдиний, варіант організації взуттєвого бізнесу в умовах відсутності складських площ, а також коштів для закупівлі першої партії товару. У цьому випадку інтернет-магазин працює в якості рекламного майданчика і посередника між кінцевим покупцем і фірмою-виробником кросівок. На сайті розміщуються картинки із зображеннями кросівок, пропонованих виробником і їх вартість. Заробіток - це різниця між вартістю товару у постачальника і у вас. При цьому товар не надходить на інтернет магазин після покупки, а відправляється від виробника прямо замовнику.

7. Продажі через соціальні мережі Фейсбук і Інстаграм

Як не крути, але кросівки - це переважно молодіжне взуття, а де сьогодні найчастіше можна знайти молодь? Природно, що в соціальних мережах !!! Значить, найбільш ефективним бізнесом стане використання цих самих соцмереж для продажу кросівок. Для того щоб продавати через Фейсбук, вам варто створити паблік магазину і запросити туди якомога більше своїх друзів. Далі все за стандартом - необхідно постійно постити новини магазину і стежити за тим, що подобається членам пабліка, а від чого вони не в захваті. Якщо ж говорити про соцмережу Інстаграм, то тут трохи інша стратегія, оскільки наголос потрібно ставити не на тексти, а на фото. З іншого боку, перевага інсти в тому, що людина, яка хоч раз лайкнула фото, буде отримувати нові пости вашого магазину автоматично до тих пір, поки не відпишеться. Незважаючи на те, що в цьому бізнесі жорстка конкуренція, правильно продумана стратегія і вибір якісних виробників дозволять не тільки втриматися на плаву, а й очолити конкурентну боротьбу на ринку.

cat-img

Категорії