Бізнес-ідеї на цокольному поверсі допоможуть організувати свій бізнес підприємцям, які не мають достатньо коштів на старті. З цієї причини вони не можуть придбати власне офісне, торгове або складське приміщення. Оренда комерційної нерухомості також по кишені далеко не кожному підприємцю. Організувати свій бізнес можна на цокольному поверсі житлового будинку. Це дуже актуально для великих міст. Головне - вибрати напрямок діяльності.

Розглянемо найприбутковіші бізнес-ідеї для цокольного поверху.

Бізнес-ідеї на цокольному поверсі

 Ресторан

Організація такого бізнесу вимагає багато часу, коштів і зусиль. Як правило, його окупність становить 2-3 роки. При правильній розкрутці і оптимально обраному місці цей термін можна скоротити до 1 року. Відкриття ресторану на цокольному поверсі житлового будинку має свої особливості. Наприклад, заклад може працювати тільки до 23:00. Також необхідно вирішити питання з музикою, так як вона не повинна заважати мешканцям будинку. Крім того, в такому ресторані кількість відвідувачів буде невелика. Ресторан на цокольному поверсі житлового будинку краще відкривати в діловій або історичній частині міста. Також він може перебувати біля парку. Іншими словами, необхідно вибирати багатолюдні місця. Щоб ресторан користувався популярністю у відвідувачів, необхідно придумати свою «фішку». Наприклад, для приміщення, яке знаходиться на цокольному поверсі, найкраще підійде ідея з закладом в середньовічному стилі.

Спорт клуб

Сьогодні в містах працює велика кількість елітних спортивних клубів. Їх відвідування доступно далеко не всім бажаючим. Тому непоганою ідеєю для бізнесу стане організація спортклубу економ класу. Прибутковість даного бізнесу залежить від розташування спортивного клубу. Найбільш оптимальним варіантом є спальний або діловий район. Це обумовлено тим, що найчастіше люди займаються спортом вранці або після роботи. Також необхідно передбачити зручний під'їзд до спортивного клубу і місце для стоянки автомобілів. Слід зазначити, що цокольний поверх повинен бути досить великим (не менше 150 кв. м). На ньому повинен поміститися сам спортзал, роздягальня, туалет, бар, кімната для персоналу, а також приміщення для інвентарю. Такий бізнес окупається за 2-2,5 року. Однак все залежить від відвідуваності і вартості абонементів.

Квест-кімната

Така розвага, як проходження квест-кімнати, є надзвичайно популярними. Ідеальним варіантом для її облаштування є цокольний поверх приміщення. До основних переваг даної бізнес-ідеї можна віднести невеликі вкладення, проста організація, відсутність витрат на рекламу. Для того щоб залучити клієнтів, досить розмістити оголошення в соцмережах. Крім того, для організації такого бізнесу підійде практично будь-який район. Основними клієнтами квест-кімнат є молоді люди. Заради розваги вони можуть приїхати куди завгодно. Головне в цьому бізнесі - придумати кілька цікавих сценаріїв. Бізнес-ідея з відкриття квест-кімнати досить нова. Такого роду розваги користуються популярністю серед сучасної молоді, тому при правильному підході бізнес окупиться за півроку.

Майстерня по ремонту взуття

Послуги з ремонту взуття завжди користуються популярністю. Конкуренції в даному напрямку боятися не варто. Справа в тому, що досвідчені майстри йдуть на пенсію, а молодь все менше вибирає цю професію. Таким чином, у початківця фахівця є хороші перспективи. Для вдосконалення своїх навичок не завадить пройти стажування у професіонала. Він розбирається у всіх тонкощах цієї справи: матеріали, технології і т.д. Якщо є приміщення, в якому планується облаштування майстерні для ремонту взуття, то проблем з клієнтами не буде. Ідеальний варіант - розташування неподалік від торгового центру або ринку. Також взуттєву майстерню можна облаштувати в центрі міста. Для збільшення доходу в майстерні можна продавати засоби для догляду за взуттям, фурнітуру та ін. Щоб залучити якомога більше клієнтів, можна приймати замовлення у них вдома і доставляти їх після виконання роботи.

Ательє з пошиття одягу

Для того, щоб мінімізувати витрати на реалізацію даної ідеї, в ательє можна працювати самому. Таким чином, можна скоротити витрати на співробітників. Згодом можна розширити штат і найняти працівників. В організації даного бізнесу головне - це вибрати правильний напрямок. Це може бути пошиття чоловічого, жіночого та дитячого одягу на замовлення. Також можна надавати послуги, пов'язані з ремонтом одягу, або шити танцювальні та карнавальні костюми.

Фотостудія

Фотопослуги завжди користуються попитом. Маючи певні навички, на цокольному поверсі житлового приміщення можна відкрити фотостудію. Однак перш ніж це зробити, необхідно визначитися з напрямом діяльності. Це може бути виготовлення фото для документів, організація сімейних фотосесії, предметна зйомка і т.д. Також можна надавати супутні послуги, такі як ксерокопіювання, нанесення фотографій замовників на футболки, чашки, подушки та інші предмети. Головна стаття витрат при організації даного бізнесу - це купівля обладнання. Не слід забувати про рекламу, яка має велике значення для просування послуг фотостудії.

Чистка і реставрація подушок

Фахівці рекомендують міняти подушки щороку. Заощадити кошти допоможе чистка та реставрація подушок. Виконання таких процедур в домашніх умовах вкрай складне, тому краще довірити чистку і реставрацію цих виробів фахівцям. Пункти, що надають такі послуги, користуються популярністю. Більш того, в крупному місті, чистка та реставрація подушок приносить стабільний прибуток. Для організації такого бізнесу необхідно придбати спеціальне обладнання і подбати про рекламу, яка приверне клієнтів.

cat-img

Категорії