Бізнес ідеї в гаражі для жінок - це для наших співгромадян щось нове і незвичне, незважаючи на те, що безліч підприємниць саме звідси починали свій успішний і прибутковий бізнес. Гараж став для них чимось на зразок випробувального стартового майданчика.

У більшості випадків розвиток бізнесу в гаражі відбувається наступним чином: придбали обладнання для якогось виробничого процесу. Залежно від типу виробництва, в нього потрібно вкласти від 200 до 4 тисяч USD і більше. Далі бізнес вимагає розширення, для чого можна купити або орендувати гараж, що знаходиться поруч, ну а в майбутньому доведеться залишити стартовий майданчик, щоб почати повномасштабне виробництво товарів.

Тут ми підібрали кращі бізнес ідеї в гаражі для жінок, які вже випробувані і приносять гарний прибуток. Багато вважатимуть деякі з описаних занять не особливо жіночими, але не будете ж ви займатися рукоділлям там?

Топ-7 бізнес ідеї в гаражі для жінок

Фасуємо трав'яний чай

Гараж може прекрасно підійти на роль міні-виробничої лінії по фасуванню та пакуванню трав'яних чаїв. Для покупки спеціалізованого верстату доведеться витратити близько 1800 USD. Оптимальним каналом збуту готової продукції є ринок, оскільки для продажу через магазини необхідна сертифікація продукту, яка коштує недешево і займає багато часу. У майбутньому, з розширенням виробництва, можна задуматися про нові канали збуту і, відповідно, сертифікувати продукцію. Можна піти іншим шляхом і купувати сертифіковану сировину. Найбільш складною частиною цієї легкої і, без сумніву, "грошової" справи, є пошук надійного постачальника трав'яних зборів для фасування. Складно знайти людину, яка поставить якісно просушені трави.

Запускаємо коптильний цех

Приміщення також ідеально підійде в якості коптильні для м'яса та риби. Для цього потрібно купити спеціалізований електро- або простий коптильний апарат на дровах. Вартість такого апарату складає близько 1200-1300 USD. Така коптильня мало чим відрізняється від стандартної шафи, тому багато місця не займе. Реалізація продукції може проходити або через ринок, або через оптового закупника. Проблемною частиною такої бізнес ідеї в гаражі для жінок є те, що потрібно отримання всіх дозвільних документів на проведення цієї діяльності, все решта – питання вирішити нескладно.

Ще однією проблемою є те, що бізнесом обов'язково зацікавляться перевіряючі органи, які можуть «втомити »перевірками санітарних умов. На думку фахівців, така діяльність в гаражі взагалі неможлива, якщо він розташований на території гаражного кооперативу. Тільки в окремій будівлі без впливу шкідливих автомобільних вихлопів можна організувати виробництво продуктів харчування. У гаражі потрібно організувати якісну вентиляцію повітря, водопостачання та водовідведення, а також електропостачання.

 

Виготовлення фотокниг

Також в гаражі можна виготовляти фотокниги. Для реалізації проекту необхідно придбання високоякісного принтера і хорошого паперу. Що стосується переплетів, то на перших порах можна замовляти їх в друкарнях. Надалі можна освоїти власне виробництво переплетів. Собівартість книг залежить від кількості сторінок і якості паперу. Наприклад, на виготовлення фотокниги в 20 сторінок в палітурці доведеться витратити близько 12-14 USD. Оптова вартість такої книги - від 36 до 50 USD. Отже, мінімальний прибуток з 1 фотокниги складає 22 USD.

Забезпечення продажів можливе за допомогою створення спеціалізованої сторінки в соціальних мережах або односторінкового сайту. Інтерес до друку фотокниг проявляють всі: від моделей і дизайнерів, які роблять собі портфоліо, до простих обивателів, яким цікаво оформлення сімейних фотографій в один прекрасний альбом. Розвиток соцмережі Instagram дало хороший поштовх відродженню друкованої фотографії.

 

Гончарна справа

Сьогодні кераміка дуже популярна, тим більше кераміка ручної роботи, виготовлена ​​в одному екземплярі. Для того щоб займатися гончарною справою, необхідно придбати спеціальний верстат (гончарний круг) і форми для заготовок, які обійдуться вам в 1500 USD. Також варто навчитися гончарній справі на спеціальних курсах і починати з виготовлення ліпних виробів. Тільки після того, як ви почнете «відчувати» глину, можна переходити до освоєння гончарного круга. Нові агрегати є потужними верстатами, призначеними для фахівців з різним досвідом гончарства. Перед тим, як переходити до серйозного бізнесу, необхідно переконатися, що ви на достатньому рівні освоїли роботу для того щоб ваші вироби змогли продаватися на ринку. В іншому випадку на перших порах варто найняти на роботу фахівця. Додатковий заробіток в майбутньому можна організувати за допомогою проведення майстер-класів для дітей або курсів гончарної майстерності для дорослих.

Розведення курей

Дуже простим гаражним бізнесом є і розведення курей з подальшим продажем домашніх яєць. В один гараж нормального розміру можуть поміститися до 200 клітин з курми. Десяток домашніх яєць коштує 1,10-1,25 USD. Місячний прибуток може скласти близько 700-750 USD. Якщо відняти витрати на закупівлю корму, опалення та освітлення гаража, то розмір чистого прибутку складе від 500-550 USD. Додатково можна заробляти, продаючи курей і курчат.

Створення антикварної крамниці

Також варто звернути увагу на прибутковість ще однієї бізнес ідеї в гаражі для жінок. Ми говоримо про скупку і продаж антикварних речей, предметів побуту, нумізматики, філателії, старих фоліантів, пластинок, живописних полотен і т.д. Заробіток в цьому бізнесі заздалегідь спланувати неможливо, оскільки можна постійно заробляти потроху, а перепродаж одного забутого шедевра може принести ціле багатство !!!

Виготовляємо вітражі

Бум на ринку приватної нерухомості призвів до різкого підвищення попиту на внутрішній і зовнішній декор будинків. Це уможливило отримання прибутку від виготовлення вітражів. Рентабельність цього бізнесу становить від 30 до 35%. Розмір вкладень залежить від того, яка технологія буде обрана: класична, з піскоструминним нанесенням малюнка, плівкова, фьюзинг, тіффані або розпис фарбами.

cat-img

Категорії