MFlow підготував 6 методів як заробити btc-криптовалюту в 2020 році: ClaimBTC, EasyBitcjinFaucet, STARTAVTOBET, Stake, BitKong, IQMining, HashFlare, Genesis Mining

Біткойн став першою криптовалютою, яка з'явилася в 2008 році. Творцем таких «незвичних» грошей став Сатоши Накамото. Функціонування і захист криптовалюти здійснюється криптографічними методами, але, разом з тим, кожна транзакція між адресами системи знаходиться у відкритому доступі.

Як заробити btc в 2020 році не вкладаючи власні кошти

Сервери, де біткойни роздають безкоштовно, називають біткойн-кранами

Заробити великих грошей не вийде, але і складнощів  з заробітком немає. Спочатку існування біткойн-крант створили, щоб розкрутити валюту, а зараз кран - це вітрина реклами. Найлегше зайнятися збором біткойнів (отримувати від 50 до 200 Сатосі за перегляд реклами, або за введення капчі). Сервіси, що дозволяють це зробити:

 1. ClaimBTC;
 2. EasyBitcjinFaucet;
 3. StarsBit;
 4. ePay;
 5. CoinHD;
 6. BitPTC;
 7. MyCoinADC;
 8. CoinAD;
 9. BtcClicks;
 10. EarnFreeBitcoins;
 11. VisitBit;
 12. BTCPieces;

Як заробити btc без вкладень, можна дізнатися і з партнерських програм. Для цього необхідно мати блог або добре розкручену соціальну сторінку, в яких розміщуються партнерські посилання на крани. Користувач отримує відсоток від переглядів. Також можна заробити на автоматі, не докладаючи ніяких зусиль. Просто встановлюємо STARTAVTOBET на ПК і біткойни зараховуються автоматично.

Баунті-кампанії нових ICO з бонусом

У мережі часто можна побачити появу нових ICO-компаній, які для власної реклами запускають безкоштовну роздачу токенів за те, що користувач зареєструвався на сайті. Постійно оновлюваний список можна побачити на сайті Mining-Cryptocurrency.ru. ICO є збором інвестицій з користувачів з обміном їх на біткойни. Успішний стартап може за рік вирости в ціні на 10 тис. відсотків, тим більше, що процес реєстрації на 10-15 Баунті займе до 10 хв.

Використання хмарного майнінгу без вкладення коштів

На деяких хмарних сервісах є можливість отримання невеликого бонусу (безкоштовний хешрейт) за завершення реєстрації на цих сервісах. Щоб вивести кошти немає необхідності поповнювати рахунок.

BTC-ігри без вкладення з виведенням коштів

Можна не тільки гратися, а й отримувати за це біткойни:

 • Найпопулярнішою майданчиком є ​​Stake, що пропонує 10 азартних ігор з можливістю отримання до 10000 сат. за добу.
 • Схожа з сапером гра BitKong У грі є кран, який зараховує 100 сат. за кожен вхід.

Як заробити btc в 2020 році з вкладенням коштів

Використання хмарного майнінгу - заробіток в автоматичному режимі. Найкращий метод заробітку біткойнів в 2020 році. Він базується на взятті в оренду потужностей data-центрів. Користувач сплачує орендну плату (контракти найчастіше укладаються на 1-3 м). Найбільш ефективні ресурси - IQMining, HashFlare, Genesis Mining.

Торгівля на біржі криптовалюти. Торгують біткойнами як спеціалізовані, так і звичайні біржі. Хто почав купувати btc кілька років тому, зараз є мільйонерами, причому підйом прогнозується і надалі. З тим, як заробити btc на коливаннях курсу, можна ознайомитися на Форексі або біткоін-біржах.

Не варто думати, що, раз біткоіни - найстаріша криптовалюта, на ній неможливо заробити. Можна і навіть дуже легко. Тим більше, що можна заробляти навіть без вкладення власних коштів, а якщо пройти курс навчання, то можна суттєво збільшити прибуток, граючи на біржі.

Інші способи заробітку на криптовалюті

Як не дивно, mining ще не мертвий, в 2020 році можна знайти кілька варіантів для рентабельного видобутку. Створюйте свій бізнес і отримуйте фінансування на ICO - бажаючих інвестувати досить багато. Знизити ризики валюти можна разом з Blockchain, а, наприклад, нові валюти gram або cardano - це шанс розбагатіти. Необхідно знати, що крім зазначених вище, на ринку є ще не менш 7 валют: xrp, mfcoin, bip, stellar, prizm, bat, btt, які також відрізняються високою ефективністю. Тут ви зможете знайти більш детальну інформацію.

cat-img

Категорії