Можна продавати каву через інтернет, просто розмістивши пропозицію на існуючому сайті, або на спеціально розробленому для продажів ресурсі. Але, якщо грамотно підібрати бізнес-ідеї інтернет магазину кави, актуальні в цьому році, ефективність і прибутковість можна підвищити в кілька разів.

Популярність продажу кави через інтернет принесли кілька факторів:

  • Легко стати частиною ринку.
  • Не потрібно вкладати великі гроші на початкових етапах.
  • Величезна аудиторія шанувальників напою.
  • Відсутність яскраво вираженої сезонності в продажах.

Особливості бізнесу

Перед тим як перейти до опису популярних сьогодні бізнес-ідей продажу кави, необхідно зрозуміти, з чим вам доведеться зіткнутися в майбутньому: найбільш ефективно знайти компанію-посередника, яка займається перепродажем кави. Тобто купець закуповує у виробників з різних регіонів світу каву, фасує і обсмажує її, після чого реалізує під своїм брендом, або під тим брендом, який потрібен замовнику.

Бізнес ідеї перепродажу кави кінцевому покупцю ми розглянемо нижче. Це високо конкурентна ніша, тому вам доведеться або серйозно вкладатися в просування власного бренду, або шукати маловідомі, але дуже привабливі сорти напою. Каву, якщо ви хочете зробити високоприбутковий бізнес, доведеться закуповувати у великих закордонних купців за USD, тому приготуйте своїх клієнтів до того, що ціна кави може коливатися.

Бізнес-ідеї інтернет магазину кави

1. Дропшоппінг

Цей варіант найбільш прийнятний для тих, у кого немає можливості вкладення великих коштів в інтернет-магазин і оренду складських площ. Щоб впровадити ці бізнес-ідеї  інтернету в життя, вам знадобиться знайти компанії з продажу кави, що працюють в сегменті електронної комерції. Ви на своєму сайті розміщуєте оголошення про продаж кави обраних брендів, а в вартість вказуєте як суму вартості продавця + ваша націнка. Коли від покупця приходить запит про покупку товару, ви просто переадресовуєте запит на сайт продавця із зазначенням кінцевої точки доставки. В цьому випадку ви просто працюєте в якості посередника, який отримує відсоток за пошук покупця.

2. Інтернет магазин для продажу за схемою b2b

Це дуже високоприбутковий сегмент ринку, оскільки вам достатньо всього 10-20 компаній, які закуповують у вас каву, щоб забезпечити собі досить комфортне існування. Потрібно сказати, що влитися в цю нішу досить важко, оскільки вона контролюється серйозними гравцями ринку, які не упустять свій «шматок хліба» дешево. Радимо почати з залучення в якості покупців представників бізнесу «вуличної їжі». Їх «кибитки» можна легко знайти на вулицях міст. Головною умовою в цьому сегменті є постійна наявність залишку товару, оскільки, якщо ви не забезпечите бізнес своєю кавою, він знайде іншого постачальника, причому дуже швидко.

3. Класичний продаж через інтернет

Для цього вам необхідний розкручений сайт, або потрібно вкластися в його розкрутку. Причому не обов'язково, щоб це був сайт, присвячений саме каві. Якщо ви вже є власником інтернет-магазину, можете просто додати нову категорію товару. Також потрібно знайти постачальника з широким асортиментом кави та вибрати з нього найбільш популярні марки в середньому ціновому діапазоні.

4. Продаж кави через соціальні мережі Інстаграм і Facebook

Популярність соціальних мереж в світі зростає подібно сніговій грудці, спущеній з гірки. Гріх не скористатися таким шикарним важелем для просування свого інтернет магазину кави, а Інста і ФБ - якраз такі мережі, де це зробити найлегше.

Фейсбук займає лідируючі позиції в молодіжному сегменті українського інтернету.  Щоб продавати каву, необхідно створити відкриту групу і запросити в неї всіх бажаючих, включаючи друзів. Після того як основна інформація в групі заповнена, приступайте до регулярного наповнення її постами і опитуваннями - залучайте людей, розпалюйте в них інтерес, щоб максимально збільшити кількість передплатників і трансформувати їх в клієнтів.

Якщо говорити про Інстаграм, то ця мережа приваблива тим, що її ще не встигли перевантажити рекламою. Її синхронізація з найпопулярнішими соцмережами дозволяє публікувати пост тут, а він автоматично буде поширюватися на 3 ваших аккаунта в синхронізованих мережах. Найголовніше - якісні «вірусні» фото.

Грамотно вибудуваний маркетинг дозволить за короткий час знайти велику кількість покупців, оскільки людина, яка один раз лайкнула фото тут, буде постійно отримувати нові пости, а інформація про продукт непомітно відкладатися в її голові ...

5. Магазин одного товару

Незважаючи на те, що тема здається дивною - присвятити весь сайт тільки одному товару, такий підхід характеризується високою прибутковістю в разі якщо ви плануєте представити товар максимально широко. Таким підходом ви забезпечите унікальність свого магазину. Наприклад, ви можете продавати не просто сорти кави від максимально дешевих, до люксового сегмента, але також зайнятися пошуками унікальних сортів і сортових сумішей кави з усіх куточків земної кулі. Врахуйте, що в цьому випадку ваш магазин відвідуватимуть гурме, тому необхідно дуже тонко розбиратися в каві. Згодом ви, безсумнівно, станете великим знавцем, але на перших порах варто як мінімум пройти курси барриста.

6. Магазин експериментальної кави

У світі зараз дуже популярно експериментувати, так чому ж не зайнятися продажем експериментальної кави. Ця термінологія має на увазі каву, оброблену нетиповим для конкретного регіону способом. Природно, що нова методика обробки в сукупності зі смаком, народжують нові смак і аромат. Також до цієї категорії можна віднести і ферментовану каву. У цьому випадку зерна піддавалися бродінню під дією мікроорганізмів, що також суттєво впливає на смакові якості кінцевого продукту. Природно, щоб бізнес був рентабельним, необхідно не тільки грамотно організувати просування товару, але також шукати нові її види та цікаві ідеї щодо побудови продажів.

cat-img

Категорії