Бізнес ідеї з Південної Кореї, ефективні в цій країні, досить сильно відрізняються від успішних концепцій інших країн Азії. За статистикою держава займає 8 сходинку в списку найбільш розвинених країн в міжнародній торгівлі. Економіка держави зарахована до розвинених економік світу з високою прибутковістю. Серед всіх азіатських країн держава вважається найкращою за простотою ведення підприємницької діяльності, медичного обслуговування, освіти, зайнятості населення та дотримання законів. Природно, що безліч наших співгромадян зацікавлені в тому, щоб відкрити бізнес в Південній Кореї, а ми спробуємо розповісти про те, які бізнес ідеї з Південної Кореї найбільш перспективні сьогодні.

Бізнес ідеї з Південної Кореї

Відкриття клініки акупунктури

Для того щоб стати володарем цього кращого для починаючого підприємця бізнесу, необхідно отримати диплом в цій області. Диплом можна отримати по проходженню курсів в країні. Існує думка, що в Південній Кореї досить своїх акупунктуристів. Насправді це не так. Корейці вважають за краще пов'язувати своє життя з електронікою і автомобільною промисловістю, а традиційними ремеслами і професіями займатися вони не хочуть. Проте, їх темп і спосіб життя змушує кожного дорослого жителя країни періодично звертатися до послуг медичних працівників через перевтому і болі в спині. Завдяки голковколюванню стимулюються певні центри на шкірі пацієнта, що дозволяє не тільки знімати біль і втому, але також лікувати хронічні захворювання і відновлювати енергетичний баланс організму людини.

Створення кур'єрської служби на велосипедах

Велосипед - основний засіб пересування в державі, тому найбільш вдалим вибором транспортного засобу для кур'єрів є саме він. Кур'єри можуть доставляти посилки, продукти, кореспонденцію між компаніями і т.д. Кур'єрський бізнес популярний не тільки в Сеулі, але і по всій країні, тому люди з невеликим стартовим капіталом можуть відкрити компанію в будь-якому іншому місті Кореї. Потрібно сказати, що, незважаючи на невеликі стартові вкладення, цей бізнес є високоприбутковим, причому його прибутковість навіть вища, ніж у кур'єрських служб, що займаються доставкою за допомогою моторизованих транспортних засобів. Для того, щоб забезпечити швидку доставку, необхідно закупити якісні і надійні велосипеди, і обладнати їх засобами стеження, оскільки кур'єри, часто є емігрантами з Китаю або Півночі, і, буває, не надто відповідально ставляться до своєї роботи.

Відкриття компанії з виробництва дронів

Тепер слід поговорити про високу перспективність ще однієї бізнес ідеї з Південної Кореї - підприємства з виготовлення та продажу дронів. Дрони за десятиліття міцно увійшли в наше повсякденне життя. Вони використовуються для розваг, стеження, проведення розвідки, в рятувальних операціях, для доставки і т.д.

Дронами називають безпілотні літальні апарати, технологія виготовлення яких істотно спростилася, тому в наш час збирати ці літальні апарати можна навіть в невеликих приміщеннях, на зразок нашого гаража.

Корпуси для дрону можна замовляти в сусідньому Китаї, а обладнання можна придбати або через інтернет, або в спеціалізованих магазинах. Згодом можна перейти від великовузлового складання до повного технологічного процесу, оскільки навряд чи товар залежуватиметься на полицях - попит на дрони в кілька разів перевищує пропозицію. І це ми говоримо не про саму Корею, а про цілий світ.

Комерція по системі dropshopping

Це методика електронної комерції, коли ви на своєму інтернет сайті виставляєте на продаж товари, які виготовляються на заводах-виробниках Китаю та інших країн світу. Ви є посередником між виробником і покупцем. Чим це цікаво для виробника? Та тим, що ви в своєму інтернет магазині виставляєте найбільш популярні товари, які виробляються на різних підприємствах. Споживачеві не потрібно блукати по інтернету в пошуках однієї речі. Всі ці речі можна знайти на одному вашому сайті. Після того як у вас куплять якийсь товар, ви відправляєте заявку на завод виробник із зазначенням кінцевої адреси покупця. Тобто вам не потрібно ні купувати, ні зберігати товар у себе. Єдиним мінусом такої бізнес ідеї з Південної Кореї торгівлі є те, що покупцеві необхідно чекати доставки в деяких випадках до місяця часу.

Компанія з установки гіпсокартонних панелей

Всі будівлі (і житлові, і робочі) будуються за монолітно-каркасною схемою без внутрішніх стін і простінків. Таким способом кожен власник приміщення (поверху) може планувати внутрішній обсяг на свій розсуд. Простінки і стіни в таких приміщеннях обладнуються з гіпсокартону. Оскільки масштаби будівництва в Південній Кореї величезні, то і фахівців з монтажу гіпсокартонних панелей потрібно чимало. Попит вже протягом тривалого часу в кілька разів перевищує пропозицію. Рівень оплати праці в країні набагато вищий, ніж в середньому по Азії, тому після того, як компанія буде зареєстрована, можна запросити на роботу наших будівельників, які мають досвід подібних робіт. Так вам вдасться не стикатися з мовним бар'єром на перших етапах роботи.

Надання фінансових консультацій

Ще один метод отримання гарного прибутку в цій азіатській країні є фінансовий консалтинг. Незважаючи на те, що корейці - законослухняні громадяни, простота юридичної реєстрації підприємств призводить до того, що практично половина малого бізнесу країни платить податки сама, не знаючи, як. Саме для цих цілей такі компанії наймають фінансових аутсорсеров, які допомагають їм розібратися з бухгалтерією. Саме тому, якщо у вас юридична або бухгалтерська освіту, варто звернути увагу на актуальність цієї бізнес ідеї в Південній Кореї. Згодом до роботи можна підключити або фахівців-корейців, або емігрантів з пострадянського простору, які знаються на бухгалтерії.

cat-img

Категорії