Бізнес ідеї 2021 в Китаї - це запит, який дуже часто зустрічається в пошукових системах. Та це й не дивно, оскільки економіка країни (яка, до слова, є другою в світі) демонструє найвищі темпи зростання, на які не роблять сильний вплив навіть всесвітні кризи.

Відкриття бізнесу в Китаї - це отримання доступу до:

  • Практично необмежених дешевих і високопродуктивних трудових ресурсів.
  • Високих технологій.
  • Родючих земель.
  • Бонусом до цього списку є те, що уряд КНР дуже лояльно ставиться до іноземців, що відкривають малий бізнес в країні.

А тепер ми розповімо про те, які бізнес ідеї в Китаї є найбільш прибутковими сьогодні саме для іноземних інвесторів.

Бізнес ідеї 2021 Китай

Розробка і торгівля засобами адміністрування промислових автоматичних систем

За інформацією китайського підрозділу Форбс, китайська компанія Shenzhen Inovance Technology стала найуспішнішим представником малого бізнесу в країні. Вона займається саме розробкою засобів управління промисловими автоматами. Оскільки китайські підприємства все більше автоматизуються, то розробка таких систем будуть вигідними бізнес ідеями навіть для іноземців, оскільки попит на розробку перевищує пропозицію в кілька разів і розрив між ними з року в рік тільки збільшується. Єдина умова - або бути самому фахівцем високого класу, або найняти таких фахівців, оскільки робота передбачає наявність серйозних знань.

Організація додаткової освіти

Китайці просто «схиблені» на освіті. Їм, чомусь, постійно здається, що існуючих знань недостатньо тому якщо ви спеціаліст в чому-небудь, то можете сміливо відкривати бізнес з надання послуг репетитора. Ця ідея вигідна ще й тим, що для її здійснення зовсім не обов'язково відкривати офіс і платити оренду. Почніть з онлайн-уроків, оскільки, як свідчить статистика, цей вид репетиторства більш популярний в Піднебесній, ніж класичні уроки.

Згодом, якщо ви отримаєте популярність серед приватних замовників, можна буде переходити до надання послуг для корпоративних клієнтів. Справа в тому, що безліч підприємств Китаю наймає репетиторів для додаткових занять зі своїм персоналом. А це, погодьтеся, вже зовсім інші гроші.

Торгівля товарами для здорового способу життя

Китайці дуже сильно стурбовані станом свого здоров'я. Чого вартий тільки острів Хайнань - всекитайська здравниця, так би мовити острівець абсолютної екології в майже повністю знищеній промисловістю природі країни. Отже, в актуальності бізнес ідеї Китаю з організації роздрібної торгівлі товарами здорового харчування можуть сумніватися тільки ті, хто взагалі не знайомий з бізнесом. Звичайно, знайти постачальників подібних рослинних продуктів, вирощених за суворими екологічними стандартами в державі досить складно, але якщо це вдасться, то шлях до успіху буде досить коротким. Ви завжди знайдете свого покупця, незважаючи на регіон, де почнете бізнес-проект. В асортимент магазину варто включити і натуральні біодобавки, тим більше, що проблем з їх замовленням не виникне, варто тільки поцікавитись, які з біодобавок користуються найбільшою популярністю у місцевого населення. Коли ваш магазин стане популярним, варто розширити його асортимент за рахунок натуральних засобів по догляду за шкірою, оскільки їх популярність в країні росте не по днях, а по годинах.

Розробка і організація еко-середовища (озеленення)

На перший погляд може здатися що такі бізнес ідеї для Китаю доступні швидше великим компаніям і підприємствам, але насправді, організацією озеленення в країні займається малий бізнес. Якщо ви володієте основами ландшафтного планування, розбивки лісів і лісосмуг, знайомі з вирощуванням розсади, то цей бізнес стане прекрасною ідеєю саме для вас. А якщо ви не з чуток знайомі з новими технологічними дослідженнями в області побудови правильних екосистем, то у вашого бізнесу не буде відбою від замовників. Потрібно сказати, що вибір цього бізнесу вигідний ще й тим, що початкові вкладення для організації компанії і отримання перших замовлень мінімальні.

Продаж смартфонів і аксесуарів до них

Ви уявляєте, як би сповільнився розвиток мобільних технологій і зменшилася кількість власників мобільних телефонів, якби не Піднебесна? Саме завдяки великій кількості дешевих китайських мобільних телефонів провідні виробники світу були змушені істотно знизити вартість своїх товарів і поступово перенести виробництво на територію КНР. І сьогодні в Китаї можна без проблем придбати смартфон, який за своїм функціоналом не поступатиметься всесвітньовідомим Самсунг і айфон, але, разом з цим, буде на порядок дешевшим, тому успішність бізнес ідеї продажу смартфонів і аксесуариів - це підтверджений факт. Щоб організувати безпрограшний бізнес, вам варто тільки знайти оптових покупців на пострадянському просторі. Не обмежуйте себе виключно торгівлею смартфонами, оскільки попит на них набагато менший, ніж попит на акумуляторні батареї, зарядні пристрої, USB-кабелі, карти пам'яті, пауер-банки, фітнес-браслети, корпуси телефонів і т.д. Навіть співпрацюючи виключно з оптовими закупщиками, ви без труднощів можете ставити 200% націнки на свій товар, а якщо будете купувати товар безпосередньо у виробників, то націнка в 400% буде також реальною.

Відкриття ювелірного виробництва

Китайці дуже люблять і цінують ювелірні прикраси, але традиційна «ювелірка» їх уже не приваблює. Саме тому ювеліри з Європи і Північної Америки у них цінуються понад усе. Якщо ви талановитий ювелір, здатний запропонувати місцевим жителям оригінальні і якісні прикраси, то ви будете забезпечені роботою на багато років вперед.

cat-img

Категорії