Бізнес ідеї в Німеччині цікавлять безліч наших співгромадян, оскільки це може стати основою отримання стабільного доходу і гідного життя. Власна справа буде функціонувати в умовах більш-менш стабільної економічної ситуації і з адекватною системою оподаткування, яка не змінюється кілька разів на місяць. Відкриття бізнесу в ФРН є досить перспективним напрямком навіть в нинішньому році. Цьому сприяє економічна привабливість і успішний розвиток держави навіть в умовах тотального падіння світового ринку, пов'язаного з епідемією. Бізнес ідеї в Німеччині 2021 року забезпечені всебічною державною підтримкою, причому це стосується як жителів держави, так і громадян інших країн.

Бізнес ідеї в Німеччині

Плюси відкриття та розвитку власної справи в Німеччині

Старт бізнесу в державі доступний будь-якому охочому, у якого є необхідні фінансові кошти і навички підприємництва, незалежно від того, є він громадянином ФРН або нерезидентом країни. Головне, в чому потрібно переконати представників уряду обраної Федеральної землі - бізнес повинен бути корисним регіону і його економічному стану. Перед тим, як приступати до розвитку якоїсь певної бізнес ідеї в Німеччині, необхідно ретельно обміркувати її перспективу подальшого розвитку і прибутковість.

Врахуйте, що ви можете як відкрити новий бізнес в країні, так і розширити вже діючий, шляхом відкриття дочірньої компанії, або придбання частки в німецькому підприємстві. Держава надає величезну кількість перспектив для іноземних інвесторів: Продукція, що виробляється в Німеччині, визнана всіма в світі як «made in Germany», а це говорить багато про що, в першу чергу про високу якість продукту.

Компаніям доступне отримання позик з дуже лояльними умовами в будь-якому з банків Німеччини. Підприємці обкладаються досить невеликими податками, в порівнянні з податками інших держав ЄС, що сприяє скороченню часу виходу на прибуток. Підприємець отримує можливість розширення бізнес ідеї для Німеччини та інших національних ринків Європейського союзу. У бізнесменів є можливість реєстрації інтелектуальної власності та участі в бізнес-проектах на міжнародному рівні.

Ідеї ​​бізнесу в Німеччині, які найбільш актуальні сьогодні

Для старту успішного бізнесу необхідно провести моніторинг потреб жителів конкретної Федеральної землі, оскільки в різних землях потреби жителів можуть істотно відрізнятися один від одного. Справа в тому, що у жителів різних земель істотно відрізняються як смаки, так і фінансові можливості. Разом з тим, є деякі ідеї для бізнесу в Німеччині, які є актуальними по всіх куточках держави. Про них і поговоримо в статті нижче.

Ринок нерухомості

Цей бізнес відноситься до одних з найбільш прибуткових і затребуваних по всій країні. Ви можете надавати такі послуги на цьому ринку: Придбання апартаментів та іншої нерухомості, з метою надання послуг оренди як житлових, так і комерційних площ (складські, офісні та торгові площі).

При правильному виборі об'єкта покупки і подальшої здачі в оренду, ви можете забезпечити собі мінімальний термін окупності нерухомості. Правда, необхідно ознайомитися з технічними характеристиками нерухомості, їх розташуванням і перспективами міста/селища, в якому вони розташовані.

Придбання ділянок для забудови

Причому неважливо, будете ви будувати житлову або комерційну нерухомість чи ні. Практично всі об'єкти в Німеччині досить швидко продаються з отриманням високого прибутку. Правда, як і в попередньому випадку, необхідно аналізувати перспективність населеного пункту, де планується будівництво об'єкта.

Готельний бізнес

Оскільки ФРН об'єднує в собі і цікавий туристичний об'єкт (щорічно країну відвідують мільйони туристів), і серйозна держава з безліччю представництв міжнародних компаній, то готельна справа - це перспективність бізнесу в Німеччині. Правда, при покупці діючого готелю, або будівництва нового, необхідно врахувати, на яких саме відвідувачів буде розраховано заклад, оскільки у бізнесменів і туристів дуже різні погляди на те, якими мають бути умови проживання. Наприклад, бізнесменам потрібен швидкий інтернет і конференц-зали, тоді як туристам - зручна ванна і телевізор з безліччю розважальних програм, а також ресторан з національною кухнею держави.

Будинок пристарілих

На відміну від нашої країни, де пенсіонери, в більшості своїй, ледь "зводять кінці з кінцями", в Німеччині пенсіонери є досить забезпеченими громадянами, а відкриття будинку для людей похилого віку – є дуже перспективним бізнесом. Крім того, що самі пенсіонери вносять частину свого пенсійного забезпечення в рахунок оплати за надання послуг, так ще й держава зі свого боку надає всіляку всебічну допомогу бізнесменам, які займаються цим бізнесом (надання дотацій і пільг). Перед тим, як зупинити свій вибір на розвитку цієї бізнес ідеї з Німеччини, необхідно дізнатися про те, які дозвільні документи необхідно отримати, а також про те, як урізноманітнити дозвілля своїх майбутніх клієнтів, оскільки пенсіонери самі можуть вибирати заклад, в якому будуть жити. Тому, успіх можливий тільки в тому випадку, якщо клієнти будуть задоволені як проживанням, так і сервісом.

Фаст-фуд, стріт-фуд

Варто врахувати, що ресторанний бізнес в країні поступово занепадає, в той же час популярність швидкої їжі та вуличної їжі швидко росте. Серед німців стає мало не ознакою поганого тону регулярне відвідування ресторанів, а ось недорогі перекушування в закусочних, або просто в парках стають мейн-стрімом. Що говорити - практичність німців і тут взяла верх. Отже, саме зараз саме час відкрити в Гімеччині закусочну або фуд-трак для забезпечення стабільного прибутку на багато років вперед.

Салон краси

Також затребуваним бізнесом в країні є б'юті-індустрія. Попит на перукарські та косметичні послуги стабільно високий, та й оцінюються вони надзвичайно високо. Головне - це знайти хороших майстрів, оскільки німецькі клієнти дуже вибагливі і вдруге не відвідають салон, де їм надали неякісну послугу.

cat-img

Категорії