Бізнес ідеї в Ізраїлі надзвичайно різнопланові. Відмінна структуризація підприємницької діяльності укупі з серйозною зацікавленістю державних структур в економічному зростанні, роблять приватний бізнес свідомо успішним. Причому це не залежить від галузі, в якій підприємець хотів би працювати. Така зацікавленість уряду виникає не випадково, адже малий приватний бізнес - це 40% ВВП держави. Є тільки одне «але». Вести бізнес в Ізраїлі нашими методами, тобто ставитися до роботи не з повною віддачею не можна, оскільки конкуренти швидко зіграють на вашій слабинці і «виведуть» вас з гри.

Бізнес ідеї в Ізраїлі

У статті описані найбільш прибуткові сфери малого бізнесу, для яких не потрібні величезні стартові фінансові вкладення.

Організація дитячих ясел

Для старту цього бізнесу підприємцю не обов'язково пред'являти диплом про педагогічну освіту, а також спеціальних дозвільних документів від державних органів. Максимальна кількість дітей, які можуть міститися в яслах при 1 вихователю - 5.

Якщо планується розміщення більшої кількості дітей, необхідний найм додаткових працівників і дипломованого вихователя. У приміщенні необхідно мати огороджену лоджію / балкон, спальню, кімнату для гри і розвитку, дитячі ліжка, ігри та іграшки (безпечні), санвузол і кухню.

Перевага - присадибна територія з садом. Використання цієї бізнес ідеї в Ізраїлі принесе власнику бізнесу в залежності від того, де розташований заклад, яка якість їжі, які додаткові зручності та чи є рекомендації - від 500 до 800 USD за 1 дитину в місяць.

Для того щоб бізнес був успішним і розвивався, необхідно не тільки ефективно рекламувати заклад усіма можливими способами, але також і зацікавити дітей, оскільки сім'ї враховують моральний стан дитини після повернення з ясел. Отже, потрібно не просто забезпечити дітей іграшками і місцем для сну, потрібно постійно вигадувати нові ігри і конкурси, щоб дитині було цікаво в садочку.

Масажний кабінет

Для того щоб відкрити масажний кабінет, необхідно пройти курс навчання і отримати грамоту. Медичну освіту масажистові отримувати не обов'язково. Також немає особливих вимог і до тривалості курсу навчання. В майбутньому планується встановити мінімальну тривалість курсу навчання в 30 годин і обов'язкове отримання диплома, але коли цю норму введуть невідомо. Обов'язково необхідно страхування всіх клієнтів, оскільки масаж може привести до інвалідності. Якщо таке станеться, а страховка на пацієнта не буде оформлена, то масажист буде оштрафований на дуже велику суму.

Річна страховка обійдеться масажистові в 550-750 USD. Ізраїльтяни більше довіряють масажистам, які є членами Федерації масажистів Ізраїлю, тому для бізнесу буде вигідніше стати її членом і платити внески.

Вартість одного сеансу масажу - від 35 до 60 USD. Найбільш кваліфіковані масажисти беруть ще дорожче. Початкові вкладення обмежуються виділенням однієї вільної кімнати в будинку і покупкою масажного ліжка, а також спеціальних масел.

Найбільший прибуток приносять масажні кабінети, розташовані неподалік від спортзалів і тренажерних залів.

 Купуємо готовий бізнес - хімчистку

При покупці хімчистки необхідно перевірити наявність у колишнього власника дозвільну документацію, що видається муніципалітетом. Також, щоб не сумніватися в успішності цієї бізнес ідеї в Ізраїлі, необхідно попросити у власника пред'явити - фінансові звіти за кілька останніх років роботи. Природно, для перевірки звітів варто найняти фахівця (вартість найму - 150-250 USD). Також перед ухваленням рішення про покупку варто кілька днів поспостерігати за частотою відвідин хімчистки, щоб не придбати завідомо збитковий бізнес. Найбільш вигідне розташування хімчистки - місце з великим трафіком. Звичайна реклама в цьому бізнесі прибутку не приносить. Успіх залежить саме від «сарафанного радіо». Перевага покупки готового бізнесу в тому, що ви вже забезпечите себе постійними клієнтами, що дозволить скоротити термін окупності. Недолік у тому, що необхідна ретельна перевірка успішності бізнесу, а також можливість придбати бізнес, послуги якого не сподобалися деяким клієнтам в минулому.

Купівля квіткового магазину

Як і для минулого варіанту, необхідно попросити у попереднього власника бізнесу звіти. Також варто переглянути, чи є у певного магазину флористики свій інтернет-ресурс, і як далеко він з'являється у видачі пошукової системи Google. Для цього варто застосувати найбільш популярні ключові слова: «букети з доставкою» або «квіти в« назва міста »». Також варто перевірити, чи є серед постійних клієнтів муніципальні заклади міста, а також банківські структури та освітні заклади. Для підвищення успішності бізнесу радимо пройти курс флористики у кваліфікованого майстра. Найбільш прибуткові магазини знаходяться біля скверів, а також в історичному центрі міст і в місцях з великим трафіком.

Відкриття косметичного салону

Незважаючи на гранично жорстку конкуренцію (косметологів в Ізраїлі дуже багато), приблизно третина з них працюють в столиці та її околицях. Ще 18%- в Хайфі і біля неї. В інших районах косметологів не вистачає. Якщо до цього додати, що регулярно косметолога відвідують близько половини представниць прекрасної статі і майже десята частина чоловіків, стає зрозуміло, що навіть жорстка конкуренція не стане причиною збитковості салону. В середньому приватний косметолог, який працює кілька років, заробляє від 1500 до 2500 USD на місяць. Якщо в салоні працює кілька майстрів, такий салон буде приносити від 15 до 18 тисяч USD. Що стосується початківців-косметологів, то їх місячний прибуток складає від 600 до 900 USD на місяць.

Якщо ви вирішили відкрити косметичний салон, то вам потрібно знати, що найбільш популярними процедурами є: чистка обличчя; манікюр; педикюр; пілінг; омолоджування шкіри; макіяж; чистка акне; нарощування нігтів; перманентний татуаж (брови, губи).

cat-img

Категорії