Бізнес ідеї в Алмати реалізувати варто тільки після скрупульозного аналізу ринкової ситуації в місті. Алмати вже не столиця Казахстану, але звички у городян залишилися столичними. Сьогодні бізнес серйозно розділений між тими, хто вже роками працює в тій чи іншій ніші. Скажемо відразу, займатися дрібним торговельним бізнесом, який є популярним у нас, для бізнесменів-початківців в Алмати не варто. Як правило, споживач віддає перевагу вірити великим рітейловським мережам. Якщо ви зібралися здійснювати торгівлю з контейнера на ринку, то знайте, що ви не те щоб будете отримувати мало, все, що ви отримаєте - одні збитки. Також бізнес, пов'язаний зі збором кольорових металів втратив свою актуальність. Це сталося через введення заборони на вивезення цих металів з держави.

Бізнес ідеї в Алмати

Тепер прийшов час розповісти про те, які ж бізнес ідеї в Алмати стануть прибутковими, і чи є вони взагалі. Насправді ідеї для розвитку успішного бізнесу є, і їх досить багато, тому сидіти склавши руки не варто. При творчому підході і грамотно складеному бізнес плані в місті можна за короткий час освоїтися і отримувати непоганий прибуток. Про те, чим варто зайнятися в Алмати, ми розповімо прямо зараз.

Відкриття приватного дитячого садка

Часи повального зубожіння населення і, пов'язаної з цим, демографічної кризи, давно пройшли. Зараз в Алмати бум народжуваності, будуються нові мікрорайони, в місто надходить населення практично всієї країни. Разом з тим, кількості муніципальних дитячих садків катастрофічно не вистачає. Не дивно, що розвиток бізнес ідеї з облаштування приватного дитячого садка принесе чимало грошей.

Природно, що такий бізнес вимагає серйозних стартових вкладень. По-перше, необхідно орендувати приміщення, облаштувати його у відповідності з усіма санітарними нормами. Далі необхідно купити необхідне розвиваюче і ігрове обладнання, а також обладнання, без якого в дитячих садках не обійтися. Після цього необхідно, щоб ваш заклад було схвалено службами санітарного контролю. Ну і не варто забувати про наймання персоналу з відповідною освітою. Варто сказати, що, незважаючи на великі витрати, окупність дитячого дошкільного закладу становить від 1 до 2 років, тому цей бізнес рентабельний.

Будівельний бізнес

Цей бізнес також буде успішним в будь-якому випадку, але для його ведення необхідно вкласти багато коштів і найняти кваліфікований персонал. Якщо ж у вас є необхідний капітал, то ви повинні знати, що будівництво в Алмати сьогодні є чи не найприбутковішим і стабільним бізнесом. Готовий об'єкт дозволить вам практично повністю «відбити» вкладені у відкриття бізнесу кошти, тим більше, що приміщення будівлі можна продавати ще на етапі будівництва. Звичайно, доведеться продавати приміщення за заниженою ціною, але, в разі, якщо на відкриття компанії витрачені всі кошти, це чудовий вихід забезпечити себе оборотним капіталом. Якщо ж є резервний капітал, об'єкт можна не продавати, а здавати в оренду, що принесе ще більший прибуток, причому, регулярний.

Сервісні послуги автомобілістам

Під цими послугами ми маємо на увазі: відкриття автомийки; запуск фарбувальної камери; відкриття шиномонтажу і ремонтної майстерні; відкриття сховища для покришок. Вкладати в старт і розвиток таких бізнесів потрібно менше, ніж у відкриття будівельного бізнесу, але ефективність такої бізнес ідеї для Алмати трохи поступається будівництву.

Обсяг первинних вкладень залежить від того, скільки і якого обладнання ви плануєте розмістити на об'єкті. В першу чергу необхідно подумати про оренду або будівництво досить об'ємного приміщення для того, щоб в ньому одночасно вільно розміщувалися кілька автомобілів, спеціалізоване обладнання та інструментарій, необхідний для проведення сервісних робіт.

Також необхідні кваліфіковані працівники з відмінним розумінням справи. Варто сказати, що бізнес, пов'язаний з обслуговуванням автомобілів, приносить регулярний і стабільний дохід, який дещо зменшується в холодну пору року, і помітно активізується з настанням тепла.

Консалтинг

Цей бізнес передбачає надання необхідної інформації споживачам. До цієї категорії ми, перш за все, відносимо надання аутсорсингових послуг. В Алмати є безліч комерційних і виробничих компаній, які поступово виводять зі штату персонал, який безпосередньо не пов'язаний з напрямком діяльності. До такого персоналу можна віднести програмістів, бухгалтерів і всіляких юридичних працівників, а також технічний персонал. Компанії буде набагато вигідніше наймати аутсорсерів коли це необхідно, ніж платити штатним працівникам щомісячне грошове забезпечення. Розвиток цієї бізнес ідеї для початківців в Алмати дозволить швидко отримати прибуток, не вкладаючи в бізнес майже нічого. Найбільшим вкладенням стане самореклама - для того, щоб зацікавити ту чи іншу компанію в своїх послугах, необхідно створити імідж, переконати керівника компанії або відповідального працівника в тому, що ви дійсно є професіоналом у своїй галузі. Ну і, природно, необхідно бути дійсно професіоналом у своїй справі, оскільки звістка про вашу некомпетентність швидко пошириться через «сарафанне радіо» і бізнес доведеться згортати.

Популяризація здорового способу життя (ЗСЖ)

Як і всюди, в Алмати - це мейнстрім, який може принести популяризаторові величезні гроші без необхідності вкладення великого стартового капіталу.

Тут можна вибрати один з декількох варіантів розвитку: Торгівля фітнес-трекери (пристроями, які підраховують життєві ритми, кроки і калорії).

  • Торгівля продуктами харчування та харчовими добавками для тих, хто веде активний спосіб життя.
  • Приготування, упаковка і доставка здорової їжі для споживачів, які замовляють її через інтернет-додаток (доведеться розробити і його).
  • Приготування і торгівля протеїновими коктейлями.
  • Лекції, присвячені ЗСЖ, організація марафонів і запливів.
  • Групові заняття на свіжому повітрі.
  • Складання програм скидання або набору ваги, нарощування м'язової маси і т.д.).
cat-img

Категорії