Бізнес ідеї Європи та Америки іноді нашому обивателю бувають незрозумілі. Наприклад, навіщо платити великі гроші за штучну траву для домашньої собаки, якщо навіть в дощовий день її можна просто вигуляти, щоб вона сходила по «своїх справах». Але, справа в тому, що і американці, і європейці люблять комфорт, тому із задоволенням заплатять будь-які гроші, тільки б за дощем спостерігати через вікно з гарячою кавою в руках, а не вигулювати під ним свого вихованця.

Якщо ви збираєтеся відкривати бізнес в США, Канаді, Франції, Німеччині чи інших країнах, вам, безсумнівно, буде цікаво дізнатися, які бізнес ідеї Америки і Європи користуються найбільшою популярністю сьогодні. Про це ми і розповімо в статті.

Бізнес ідеї Європи та Америки

Бізнес на каршерінгу

Каршерінгом називають сервіс короткострокової оренди автомобілів через мобільні додатки. Про новизну цієї бізнес ідеї з Європи і Америки говорити не варто, оскільки перші сервіси такого плану з'явилися більше 10 років тому, але досвід показує, що попит і сьогодні в багато разів перевищує пропозицію, оскільки каршерінг набагато зручніший класичної оренди автомобіля.

Чому зручніше? Та тому, що клієнту, особливо в великому туристичному місті вигідніше взяти машину на прокат на кілька годин, ніж використовувати таксі, і, тим більше, орендувати автомобіль на цілу добу. Крім того, клієнту немає необхідності приїжджати в офіс компанії. Автомобіль можна взяти в місці, яке найближче розташоване до самого орендаря, причому сервіс діє цілодобово без свят і вихідних.

Природно, що такий бізнес вимагає істотних капіталовкладень для покупки автопарку хоча б з 10 автомобілів, а також обладнання для автосервісу. Але, практика показує, що термін окупності бізнесу рідко перевищує 1 рік.

Бізнес на вирощуванні та продажу лохини

Ефективність цієї бізнес ідеї Європи та Америки варто перевірити тим, хто зараз проживає або збирається переїжджати на ПМЖ в регіони, багаті торфом. Саме на землях, де раніше розроблялися торф'яні поклади лохина добре росте, не вимагаючи додаткових добрив. Найбільш вигідною в цьому плані є Ірландія, Шотландія, Канада і північ Англії. За розрахунками, рентабельність цього бізнесу складе не менше 20%. У країнах Північної Америки та Європейського союзу найбільший попит мають заморожені і сушені плоди лохини. Можна реалізувати і свіжу ягоду, але для цього необхідно збільшити витрати для покупки холодильного обладнання та вентиляції, які б забезпечували свіжість на довгому проміжку часу. Додатковою перевагою використання земель, на яких раніше добувався торф є те, що в якості сільськогосподарських площ їх використовувати досить складно, оскільки необхідно злужнювання грунту, внесення добрив і т.д. Тому оренда таких площ не буде дорого коштувати. Як вже було написано, лохина, як і інші чагарники, дуже добре себе веде і плодоносить на таких ґрунтах, тому про високий врожай сильно турбуватися не варто.

Виробництво і установка безшовного металевого сайдингу

Практично всі в нашій країні знають, як виглядає сайдинг, яким обшиваються стіни будинків. Але відмінність бізнес ідеї з США і Європи від нашого підходу до справи в тому, що у нас необхідно придбати вже готовий сайдинг, після чого встановлювати його на стіни. У Сполучених Штатах, а останнім часом і в Європі застосовується інша технологія, яка дозволить почати власний бізнес з невеликими вкладеннями. Суть бізнесу в тому, щоб виробляти безшовний сайдинг прямо біля об'єкта, на який він буде монтуватися.

Сировиною служить звичайний рулон сталевого прокату, а виготовлення проходить за допомогою невеликого прокатного верстата, встановленого в мікроавтобусі або пікапі. Таким способом можна виготовляти матеріал з потрібною довжиною, що дозволяє уникати появи стиків, що істотно псують зовнішній вигляд об'єкта. Можна виготовити і 20, і навіть 50-метрове полотно сайдингу, адже його транспортування не потрібне. Тобто розмір панелі визначається виключно довжиною рулону.

Попит на безшовний сайдинг величезний і в США, і в Європі, оскільки таке облицювання без стиків виглядає набагато дорожче обшивки звичайним сайдингом, тому актуальність бізнесу не буде падати ще принаймні років 10.

Бізнес на виготовленні гумової крихти

Гумова крихта виготовляється у вигляді фракційного грануляту, отриманого при переробці зношених автомобільних шин. Крихта стійка до високого навантаження, агресивних середовищ, вигоряння, має вологонепроникність, забезпечує хороше зчеплення з гумою автомобільних покришок і підошвами взуття, довговічна і пружна. На Заході ця крихта використовується при укладанні верхнього шару доріг, тротуарного полотна, покриттів для підлоги у виробничих приміщеннях, а також на дитячих і спортивних майданчиках щоб забезпечити високу травмобезпечність.

Перспективність цієї бізнес ідеї з Америки і Європи видна неозброєним оком. Справа в тому, що жорсткі екологічні стандарти країн Євросоюзу і США забороняють складувати відпрацьовані покришки на полігоні. Тобто з сировинною базою у вас не виникне жодних проблем - сировина абсолютно безкоштовна, а в деяких країнах вам ще й доплатять за утилізацію покришок. Також потрібно розуміти, що дорожнє полотно, вкрите гумовою крихтою, забезпечує більш міцну зв'язку з колесами автомобілів, а також знижує знос покришок останніх. Крім того, гучність такого покриття нижче, в порівнянні з класичним асфальтобетоном. Всі ці фактори призвели до того, що матеріал став неймовірно популярним як в Європі, так і в США, а це, в свою чергу, означає, що без роботи ви точно не залишитеся, а товар не буде залежуватися на складах.

Бізнес на виробництві біопластику

Біопластиком називають пластмасу, яка отримана з рослинної олії, жиру, крохмалю або мікро біоматерії. На відміну від простих пластиків, для виготовлення яких переробляється величезна кількість нафти і газу, виробництво біопластику не веде до утворення великої кількості парникового газу. Додатковою перевагою біопластику є те, що кілька типів цієї речовини взагалі можуть швидко розкладатися. В Європі біопластик вже використовують в одноразовому посуді і дитячих іграшках, пакувальних матеріалах, в медицині і т.д., причому обсяги споживання зростають величезними темпами.

Бізнес на виготовленні конструкторів для меблів

На сьогодні меблі трансформери  - чи не одні із найбільш популярних серед звичайних моделей меблів. При цьому велике значення у виготовленні такої продукції має фурнітура та трансформаційні системи, які потребують інженерії і звичайно що виробництва. Ті підприємці, які зможуть віднайти більш ефективні засоби для організації роздвижних систем,  систем кріплень та фіксації - зможуть охватити велику частину ринку. Спеціалісти сайту raumplus.ua, в яких можна купить раздвижные системы в Киеве, кажуть, що якісна продукція завжди користується попитом, а нові моделі таких систем охоче купують спеціалісти з виготовлення меблів для того, щоб запропонувати покупцям сучасні, а головне унікальні, послуги з виготовлення меблів.

cat-img

Категорії