Бізнес ідеї з Франції знаходять успіх і прибутковість тільки тоді, коли ніша - правильно обрана і оцінені власні шанси. Відразу підкреслимо, що в республіці особливі вимоги щодо процесу реєстрації бізнесу для іноземців відсутні. У той же час, отримання посвідки на проживання можливо після скористання програмою державної лояльності. Для цього необхідно запускати підприємницьку діяльність в тому регіоні, де фіксуються низькі економічні показники. Крім того, потрібно довести чиновникам, що відкриття вашої підприємницької діяльності благотворно вплине на економічні показники району.

Бізнес ідеї з Франції

Готельний бізнес

Франція - туристична країна, тому відкриття готелю тут, особливо на туристичних маршрутах, має бути успішним бізнесом. Насправді це не так, оскільки всі туристичні регіони давно переповнені готелями і навіть в Парижі наповненість закладу на 30% вважається неймовірним успіхом. Та ж ситуація з готельним бізнесом долини Луари, Рони, в Бургундії і Бордо, а також на лазурному узбережжі. Якщо ж придбати діючий готельний бізнес в туристичному регіоні, то період окупності забере у вас від одного до декількох десятиліть, та й вкласти необхідно істотний капітал.

Але, останнім часом, у багатьох комунах держави введені особливі умови для тих, хто вирішив підвищити туристичну привабливість регіонів. Справа в тому, що безліч районів внутрішньої Франції обділені увагою туристів, хоча тут є безліч місць, вартих уваги. Саме в таких регіонах можна і потрібно відкривати готелі та гостьові будинки. У деяких містечках ви зможете придбати досить пристойну будівлю для організації гостьового будинку або міні-готелю всього за 1-100 Євро. Правда, ви зобов'язуєтеся заснувати бізнес в цьому місті, а також реставрувати будівлю і обладнати її для прийому туристів. Погодьтеся, не варто відмовлятися від такої привабливої ​​бізнес ідеї з Франції. Зрештою, навіть якщо бізнес «не піде», ви все одно залишитеся власником нерухомості у Франції, а, завдяки зусиллям уряду і місцевих муніципалітетів регіон не може з часом не перетворитися в привабливий туристичний район.

Готельний бізнес

Перспективність французького ресторанного бізнесу практично нічим не відрізняється від готельного. Природно, що ресторани з одного і більше мишленівских зірок заповнені і часто замовляти місця в них необхідно за кілька тижнів, а то і місяць до самого відвідування. Але для того щоб заробити такий статус, потрібно працювати, працювати і ще раз працювати. Крім того, необхідно найняти талановитого кухаря. Не обов'язково він повинен володіти величезним досвідом. Просто він повинен бути творцем, який перетворює просте блюдо в гастрономічний шедевр. Решта ресторанів, яких на туристичних маршрутах більш ніж достатньо, не є надприбутковими закладами, і безліч таких закладів, особливо в умовах пандемії закриваються. Якщо у вас є необхідні кошти, зараз саме час для того, щоб придбати один з таких ресторанчиків. Правда, потрібно розуміти, що найближчим часом доведеться працювати собі в збиток, щоб зберегти «команду» закладу. Часто подібні невеликі ресторанчики бувають сімейними. Якщо придбати не тільки сам ресторан, але також пообіцяти родині, що вони і далі будуть працювати в ньому, то ви заощадите на адмініструванні, оскільки персонал сам буде зацікавлений в тому, щоб ресторан процвітав.

Описуючи ресторанну справу в якості бізнес ідеї з Франції, необхідно розповісти і про третій варіант. Тобто, придбанні будинку і його трансформуванні в ресторан в фінансово неблагополучному регіоні, який французи всіма силами намагаються зробити привабливим для туристів. Ми не будемо довго розповідати про нюанси цього процесу, оскільки вже розповіли про це в попередньому пункті. Скажемо тільки, що таке вкладення також обіцяє досить високу прибутковість в доступному для огляду майбутньому.

Оренда нерухомості

Безліч сучасних туристів, бізнесменів, так і просто трудових мігрантів вважають за краще орендувати житло, а не користуватися послугами готельних комплексів. Це менш затратно, а також можна більш глибоко відчути і долучитися до місцевої культури. Більш того, зараз в тренді агротуризм. Суть цього виду туризму в тому, щоб міські жителі змогли максимально наблизитися до життя на лоні природи. Це не просто відпочинок, а повне занурення в сільське життя, з доїнням корів, доглядом за птицею і городніми роботами.

Агротуризм орієнтований в основному на внутрішнього споживача, якому не потрібні особливі зручності. Навпаки, їм не потрібен навіть Wi-Fi, який тільки буде заважати дауншіфту. Для того щоб надавати подібну послугу, необхідно просто придбати господарство в сільськогосподарському регіоні Франції (знову ж можна купити господарство, що знаходиться в занепаді, за символічну ціну, і повертати його до життя, при цьому отримуючи гроші ще й за оренду).

Відкриття консультаційного центру

Якщо ви не є власником великого капіталу, радимо звернути увагу на актуальність бізнес ідеї з Франції по обладнанню консультаційного центру. Наприклад, можна консультувати клієнтів з приводу медицини (в основному нетрадиційної), правильного здорового харчування, секретів догляду за тілом і шкірою обличчя. Для цього необхідно лише вільне володіння французькою мовою. Якщо є кошти, можна відкрити фізичний офіс для прийому клієнтів, або приймати їх на дому. Якщо ж навіть житлові умови не дозволяють зробити цього, можна створити віртуальний кабінет в інтернеті. Для французів догляд за собою, означає дуже багато, тому, якщо ваші поради допоможуть зберегти молодість і пружність шкіри, успіх вашому бізнесу забезпечений.

Відкриття зубного кабінету

Цей бізнес не тільки прибутковий, але і дуже потрібний. Разом з цим, для того щоб зайнятися стоматологічної практикою, необхідно підтвердити диплом дантиста і зібрати величезну кількість дозвільної документації.

cat-img

Категорії