Mflow пропонує 4 способи як заробити на Ton в 2020 році в якості валідатора, номінатора, рибалки або сортувальника і отримати хороший прибуток.

Інноваційний проект TON, розроблений Павлом Дуров, справив фурор в 2018-2019 роках в колах, знайомих з Blockchain не з чуток. Особливий інтерес викликало запровадження криптовалюти GRAM. Головна особливість проекту в застосуванні нової технології TON (Telegram Open Network), яку багато хто називає Платформою третього покоління. Надзвичайна гнучкість архітектури дозволяє здійснювати кілька мільйонів операцій в секунду.

Як заробити на ton і якими методами

Чи дозволено Майнити в TON

Традиційний для всіх Майнінг в тоні не передбачений. Процес верифікації блоків базується на застосуванні алгоритму РOS, хоча допускається і варіативність системи. В ході виконання різних функцій мережі користувач зможе заробити, створюючи нові блоки.

Майнити в мережі зможуть Ноди. Нодою називають потужний комп'ютер з багатоядерним процесором і великим чистим простором на диску. Генерація блоків підтверджується приватним ключем. Нагороду за весь перелік транзакцій в блоці розподіляють між нодами, які брали участь в процесі відповідно їх «заслугам». Тут основна роль належить початковому депозиту, або вкладу користувача в процес розвитку і функціонування мережі.

За задумом розробників, в мережі повинні бути присутніми 100 нод. Вони і будуть грати роль валідаторів. У процесі росту кількість валідаторів буде збільшено до тисячі. Валідатор - звання не довічне. Їх запропоновано вибирати на місяць за допомогою рендомного вибору з числа користувачів, що відправили внески по смарт-контракту. Нижнього порогу внеску немає, але система в виборі буде орієнтуватися виключно на сотню найбагатших учасників.

Решта отримають гроші назад.

Нода є основною ланкою в TON?

Якщо не основним, то одним з основних. Її робота не повинна перериватися, в іншому випадку винагороду за генерацію блоків не буде нараховано. Якщо нода буде відсутня в мережі довго, вона може бути виключена зі списку валідаторів з утримуванням штрафу з внесених грошей.

Якщо користувач вніс депозит недостатній, для того, щоб стати валідатором, він може стати номінатором. Таким чином, він може позичити токени великому інвесторові і заробляти відсотки з верифікації.

Риболовля

Риболовля - це другий спосіб як заробити на ton. Користувач може стати рибалкою, тобто здійснювати нагляд над тим, щоб валідатори не займалися шахрайством. Повторна перевірка та моніторинг блоків на першому етапі не принесуть заробітку, але якщо валідатор почне серйозно шахраювати, його можуть оштрафувати. Після того, як він буде вигнаний з мережі, штраф буде розподілений між рибалками. Такий підхід дозволить підвищити рівень безпеки мережі.

Сортувальники

Це ще один метод заробітку. Роль сортувальника - зняття великого обсягу навантажень з обчислювальних процесів, а також підготування блоків для підпису валідатора. Вони будуть отримувати невеликий прибуток за підтверджені блоки.

Відгуки про заробіток на TON

Поки відгуків про те, наскільки реальний заробіток в TON немає, але можна однозначно сказати, що успішність буде залежати від того, наскільки швидко буде розвиватися сам проект.

cat-img

Категорії