Актуальні бізнес ідеї в Казахстані найчастіше пов'язані з бізнесом, якого немає в країні, оскільки все те, що вже користується попитом, зайнято серйозними гравцями ринку і пробитися туди, не маючи великих стартових коштів, просто неможливо.

Для забезпечення успішності бізнес-ідеї, яку ви зможете почерпнути, прочитавши матеріал нижче, необхідно перед стартом ознайомитися з досвідом західних бізнесменів, оскільки в країні цього бізнесу поки немає, або він тільки стартував і ефективних методик розвитку ще не розробили.

Актуальні бізнес ідеї в Казахстані

Побудова мережі вендингових апаратів з товарами для туристів

Це не зовсім звичайна бізнес ідея для Казахстану. Скоріше не стільки не зовсім звичайна, як не зовсім звична, оскільки в успіх вендингового бізнесу вірять мало бізнесменів, тому і розвиток гальмується. Максимум, що можна очікувати - це поява нових кавових апаратів, апаратів, що продають бутильовану воду, а також снекові апаратів. Правда, якщо врахувати досвід Японії, де практично неможливо знайти невелику річ в середній і низькій ціновій категорії, яку не можна придбати в автоматі, можна відкрити бізнес, який буде вигідний, в першу чергу, мандрівникам. Ефективність цієї бізнес ідеї для Казахстану 2020 на тому, що мандрівники, їдучи з дому, завжди що-небудь та забудуть. Це може бути гарнітура для смартфону, зарядка, парасолька, зубна паста або щітка, рукавички і т.д. Звичайно, ви можете заперечити, що всі ці речі можна придбати в магазинах. Але, якщо в автоматах забезпечити присутність речей, які мандрівники найбільше забувають будинку, то їм не потрібно буде бігати по магазинах у пошуках потрібної речі.

А що, якщо турист приїхав на кілька днів в заміський будинок відпочинку? Де знайти магазин? Найбільш зручні місця для установки подібних вендінгових апаратів:

  • Автовокзали.
  • З/д вокзали.
  • Аеропорти.
  • Готелі.
  • Бази відпочинку.
  • Санаторії.

Побудова мережі вендінгових апаратів в житлових багатоповерхових будинках і офісних центрах

Цей бізнес не сильно відрізняється від попереднього, оскільки і тут мова піде про вендінгові автомати. Актуальність цієї бізнес ідеї для малого бізнесу в Казахстані продиктована досвідом стартапу Bodega в Сполучених штатах. В рамках стартапу вендингові апарати були розташовані в холах багатоповерхівок, студентських гуртожитків, навчальних корпусів, державних установ і т.д. Успіх був забезпечений тим, що людина після важкого трудового дня повертається додому і виявляє, що для приготування їжі їй чогось не вистачає (сіль, цукор, макаронні вироби, хліб і т.д.). знову збиратися і вирушати в магазин немає потреби, оскільки можна скористатися автоматом в холі. У навчальних закладах і офісних центрах таким способом продавалися канцелярські товари. Підвищити успішність і зручність для клієнта можна розробкою програми, в якому споживач міг би розраховуватися за покупки через смартфон. Перевагами такого бізнесу є:

 

  • Невеликі витрати з оренди місця.
  • Відсутність заробітної плати продавців.
  • Швидке вивчення попиту і ротація асортименту.

Поширення терміналів для скачування мультимедіа файлів

Ця бізнес ідея в Казахстані також розрахована на комфорт мандрівників. Казахстан - країна з величезними степовими просторами, де не те щоб Wi-Fi нормальний знайти, мобільний зв'язок не скрізь працює. У той же час при подоланні великих відстаней хочеться скоротати час, прослухавши новий альбом улюбленого виконавця, або переглянувши один-два фільмів. Природно, що туристичний транспорт обладнаний технікою для відтворення мультимедіа, але дуже рідко репертуар може сподобатися навіть половині пасажирів. Це можна зробити, якщо в аеропорту, на з/ж або автовокзалі встановлений спеціальний бокс для швидкого скачування мультимедіа. Зараз такі бокси виробляються компанією Digiboo, і вони вже довели ефективність бізнесу в західних країнах. Створивши мережу таких апаратів в Казахстані, і забезпечивши їх необхідним репертуаром, ви можете отримувати гроші буквально «з повітря», лише час від часу додаючи нові файли.

Організація психологічних сервісів

Тепер розповімо про відмінну бізнес ідею для жінок Казахстану. Йтиметься про надання психологічного сервісу. Наприклад, в Алмати відкрився стартап з підтримки літніх людей, яким дуже нудно вдома (своєрідний дитсадок для літніх). Але можна зайнятися і іншою діяльністю, пов'язаною з психологічною допомогою тим, хто її потребує.

Соррі-сервіс

Правильно принести вибачення здатні не всі. Причому ми говоримо не тільки про побутові розбіжності закоханих, сімейних пар, батьків і дітей, родичів, а й ділових партнерів. Ця послуга полягає в складанні примирних текстів, доставки кореспонденції, організації зустрічей для знищення ворожості, організації романтичних вечорів з відповідним антуражем.

Консультанти по сну дітей

Перед початком бізнесу необхідно пройти спеціальну психологічну підготовку, щоб можна було проводити аналіз причин порушення сну, усувати їх і забезпечити нормальний відпочинок дітей.

Організація психологічного салону

Це не просто кабінет психоаналітика. Салон повинен нагадувати закритий клуб аристократів. Такі мали велику популярність в минулому: власник бізнесу запрошує клієнтів на тематичні вечори з проведенням майстер-класів та тренінгів, з прослуховуванням психологів і іміджмейкерів.

Організація терапевтичного кафе для дітей, у яких діагностовано різні розумові відсталості або дефекти розвитку

Крім того, кафе підійде людям з травмами, викликаними втратою близької людини, тими, хто бореться з алко- або наркозалежністю і т.д. Не варто сумніватися і в успішності цієї бізнес ідеї для Казахстану, оскільки ідея випробувана в столиці Чехії. Відвідувачі разом з закусками і кавою отримують консультацію психоаналітика, арт-терапію, соціалізують власну дитину.

cat-img

Категорії