Mflow обрав три методи того, як заробити на Pinterest з непоганою прибутковістю в 2020 році, без необхідності вкладення власних коштів.

Назва ресурсу утворено англійськими словами pin та interest. Їх поєднання утворює в перекладі: «пришпилити цікаве». Pinterest (www.pinterest.com) є майданчиком, на якому зібрані графічні зображення з невеликими описами і можливістю прямого переходу до сайту-джерела. Кожному зареєстрованому учаснику надається право створення закладки-піна та розміщення її на тематичній дошці з коротким описом.

Головною відмінністю програми від Інстаграм є можливість фільтрування контенту, що дозволяє не переглядати нецікаві тематики і зберігати ті картинки, які сподобалися, пришпилюючи їх на власну дошку. Кожен користувач може мати стільки дошок, скільки обрано тематик.

Дієві способи того як заробити на Pinterest

У додатку автор Піна може співпрацювати з розкрученим брендом, використовуючи новий контент. Для цього можна піти однією з двох доріг:

  • Спільне створення контенту. У цьому випадку автор є помічником бренду в створенні нових пінів. Найбільш часто співпраці потребують бренди, в адміністрації яких відсутні творчі групи, або ті, яким важливе «вливання свіжої крові» для нових ідей. Створений в кооперації пін, поміщається на дошці бренду, а його розробник в більшості випадків не вказується.
  • Спільне просування. Воно передбачає спільне створення або спільно проведену рекламну кампанію. Як будуть розміщуватися створені Піни, залежить від стратегії бренду (Піни можуть прикріплятися як до дошки автора, так і до дошки бренду, а в більшості випадків - до обох). Такий підхід допомагає бренду охопити максимальну кількість користувачів.

Для того щоб зрозуміти як заробляти на Pinterest таким чином, необхідно подати заявку про приєднання в Pin Collective.

Управління загальними дошками

Одним з найбільш легких методів розширення обхвату якомога більшої кількості користувачів, є створення єдиної дошки для автора і бренду. Вона буде знаходитися і на сторінці бренду, і на сторінці автора. У більшості випадків бренд платить автору попередньо обумовлену суму за те, що той адмініструє дошку, професійно сортуючи піни і охоплюючи якомога більшу кількість користувачів. При веденні загальної дошки необхідно постійно оновлювати її за рахунок своїх пінів і контенту бренду. Збільшення охоплення користувачів можна організувати за рахунок підбору для дошки цікавого контенту від інших авторів, а також за рахунок контенту з інших джерел в інтернеті.

Як заробити на Pinterest на кліках

Для цього необхідно додавати партнерські посилання після створення Піна. Після того, як користувач купить те, чим поділився учасник, учаснику виплачується винагорода. Партнерське посилання використовується і тоді, коли учасник зазначає пін з тегом «Купити подібне». Для старту такого виду заробітку потрібно вступити в ShopStyle Collective.

Відгуки про Pinterest

На думку серйозних користувачів, які вже не один рік заробляють гроші на сервісі - заробіток на pinterest - справа не складна і дуже захоплююча. Помилок, які змушують відмовитися від роботи і розчаруватися в сервісі, безліч. Новачки  не маючи значної кількості пінів і широкої аудиторії, мріють про співпрацю з великими міжнародними брендами, і це дозволяє заробити більше.

В цілому ж, якщо ви людина творча, то зможете знайти як мінімум 10 ідей для заробітку. Не обов'язково малювати в цифровому форматі, ми підготували 7 ідей для заробітку тим, хто просто вміє гарно малювати. Якщо ж ви вмієте малювати і робити дизайн в цифровому форматі, ознайомтеся як заробити на платформах Themeforest, Shutterstock, Pinterest, Foap, Fiverr, Adobe Illustrator, After Effect, Adobe Stock.

cat-img

Категорії