Mflow проаналізував і відібрав 3 найбільш вигідних способи як заробити xrp з максимальною прибутковістю в 2020 році на платформах: Eobot, CoinFaucet

Мета виведення Ripple на ринок - заміна стандартних банківських переказів, їх полегшення і спрощення. Наприклад, забезпечення миттєвого перекладу платежів з-за кордону. Відмінністю XRP від ​​безлічі криптовалют є самостійність та унікальність коду для здійснення більш оперативних, дешевих і якісних переказів коштів. Зараз Ріппл є другим за капіталізацією і розмірами вливаючих в проект коштів, але зростання його не припиняється.

Як заробити xrp - кілька найбільш ефективних методів

Придбання монет

Цей метод є основним, оскільки трейдинг практикує більшість користувачів. Його суть -  в покупці криптовалюти за нижчою ціною і продажу в момент зростання. Заробіток - «дельта» між цінами продажу і покупки Ріппл, причому ця різниця може бути досить відчутною.

Майнінг XRP

Безпосередньо майнити криптовалюту не вийде, але є кілька обхідних маневрів. Можна застосувати хмарний Майнінг на сервісі Eobot, який може використовуватися також як кран для отримання Ripple. Для реєстрації використовуйте: https://www.eobot.com/. Натисніть «Sign Up» в правому верхньому кутку монітора, розгадайте капчу і заповніть необхідні поля. Після цього знову натисніть Sign Up, підтверджуєте пошту. Вітаємо, ви зареєстровані, тепер можна починати майнінг. Для збільшення прибутковості можна купити більш потужну відеокарту. Крім того, можна майнити будь-яку іншу валюту з подальшим обміном на XRP.

Використання кранів для Майнінгу

Зараз Ріппл роздається двома кранами: CoinFaucet і EoBot. Використання першого крану дозволить отримувати XRP один раз на годину. Для реєстрації на сайті необхідно тільки заповнити форму із зазначенням адреси електронної пошти та підтвердити реєстрацію з листа. Сума, яку можна отримувати, визначається генератором випадкових чисел. Можливе одержання як великої суми, так і парочки монет. Іншим способом як заробити xrp через цей кран є рефералка і лотереї. Другий ресурс здійснює оплату постачань, але солідними сумами. Це можна вважати перевагою, оскільки не витрачається час на щогодинні заходи в програму.

Як можна побачити, способів заробити Ріппл досить, причому стартовий капітал для подальшого здійснення серйозних угод можна заробити не вкладаючи власні кошти. Якщо ж звернути увагу на те, що криптовалюта демонструє стабільні і високі темпи зростання, приходить розуміння, що починати потрібно прямо зараз.

Інші способи заробітку на криптовалюта

Всі вже давно говорять, що mining неефективний, звичайно ж, прибутковість далеко не та, що була в 2014 році, але заробити гроші на майнінгу все ще можна. Валюти на ринку досить, як наслідок з'явилося багато бажаючих інвестувати валюту - рекомендуємо створювати свій бізнес і отримувати фінансування на ICO. Якщо ви хочете займатися криптовалютою, але хочете знизити ризики, працюйте зі стабільними Blockchain і Bitcoin, а великі гроші можна заробити ризикнувши і вклавши кошти в gram і cardano. Необхідно знати, що крім зазначених вище, на ринку є ще не менш 7 валют: bat, prizm, xrp, bip, mfcoin, btt, stellar, які відрізняються гарною прибутковістю. Тут ви зможете знайти більш детальну інформацію.

cat-img

Категорії