Ми проаналізували декілька способів того, як заробити в entropia universe, що дозволяє не тільки заробляти, а й отримувати насолоду від гри.

Ентропія Юніверс (https://www.entropiauniverse.com) являє собою онлайн-гру, що з'явилася в 2003 році. Вже через 4 роки в неї грали понад 600 тисяч користувачів. Це досить об'ємний проект, що відноситься до комерційного типу ігор, які не тільки дозволяють отримувати насолоду від процесу, а й заробляти реальні грошові кошти. За даними статистики, річний оборот Ентропії впритул наблизився до мільйона доларів США.

Що представляє собою гра як заробити в entropia universe

У грі користувачеві представлено право вдосконалення і заробітку грошей, а також прагнення побороти Зло, яке присутнє на всіх планетах віртуальної Всесвіту. Добро сконцентровано тільки на п'яти. Гравці помітили, що успішний заробіток грошей можливий виключно при вкладенні власних коштів, причому для стрімкого успіху вкладати потрібно досить багато грошей (не менше тисячі доларів США, в крайньому разі, так пишуть зарубіжні гравці зі стажем). У грі є власна валюта - PED, яку можна обміняти на реальні гроші (1 PED - це 0,06 USD).

3 варіанти як отримати дохід

  1. Найбільш простим способом отримання прибутку є збір поту з мобів. Моби мешкають практично на кожній планеті в віртуальному світі. Процес збору напівавтоматичний - користувач може успішно накопичувати заощадження і в той же час займатися основною роботою, не пов'язаною з грою. Піт збирають в пляшки. Гравцеві середнього рівня вдається збирати не менше трьохсот-чотирьохсот пляшок з потом. Якщо не покидати аккаунт впродовж 5-6 годин, можна накопичити від 1,5 до 2,5 тисяч пляшок. Весь зібраний з мобів піт можна реалізувати на ринку. Хоча піт не цінується дуже високо - в більшості випадків за 1000 бутлів можна отримати 2,5 PED. Тобто за день роботи можна отримати від 5 до 6,75 PEDов. Тобто, заробіток за 1 день складе до 50 центів. Природно, що це незначна сума, але вона заробляється без вкладення грошей в гру.
  2. Другим способом того як заробити в entropia universe є дуже ризиковий, але найбільш поширений метод - аукціонні торги. На аукціоні можна продавати і купувати різні цінності, оскільки тут постійно коливається вартість різних речей. Якщо говорити про ресурс Enmatter, його вартість змінюється в максимально широкому діапазоні, в порівнянні з іншими речами в грі. Заробити на спекуляції можна тільки за умови хорошого грошового запасу у самого гравця, оскільки хороша ціна доступна тільки за умови дорогої покупки і роздрібного продажу. На кожному 1 ресурсі можна заробити від 0,25 до 1 PED, якщо здійснювати операції з купівлі / продажу понад 1000 Enmatter, то можна заробити досить багато грошей, оскільки за день можна закривати до 30 контрактів з продажу.
  3. Найбільш дорогим і найвигіднішим є спосіб, що полягає в покупці акцій проекту. Щодня акції гри приносять дивіденди, але, найприкріше це те, що спекулювати ігровими акціями не вийде, оскільки їх вартість не змінюється. Таким чином, вартість 1 акції становить 1250 PED. Природно, що дорого, але прибуток становить 24% річних, а це досить серйозна заявка на успіх.

Відгуки про заробіток

Безліч користувачів пишуть, що заробляти і виводити кошти досить-таки нескладно, але потрібно зауважити, що користувачі, які грають у entropia universe, практично не виводять нічого, а вкладають все зароблене в гру. Тому, якщо основною метою є заробіток, двічі подумайте, перш ніж починати

cat-img

Категорії