Mflow підібрав три варіанти того, як заробити на adobe illustrator, поєднуючи це заняття з основною роботою, або займаючись створенням ілюстрацій професійно

Ілюстратор відрізняється від Фотошопу, тим, що він призначений для роботи з векторними, а не з растровими зображеннями. Векторна графіка базується на математичних формулах, тому зображення утворено прямими, дугами, колами, геометричними фігурами та іншими геометричними примітивами. Перевагами є: можливість коригування розмірів без погіршення якості, висока точність, мала вага картинки, файли чудово виглядають у пресі, в т.ч. широкоформатного, легке коригування контурів, можливість простого експорту в Фотошоп.

За допомогою програми можна створювати логотипи, шрифти, етикетки, наклейки, малюнки для принта, пакувальні дизайни, карти, схеми, інфографіку, вивіски, плакати і т.д.

Як заробити на adobe illustrator приділяючи графіці частину свого вільного часу, або працюючи професійно

Почати краще всього з фрілансу - роботи, для якої не потрібно підписувати контракт з конкретним роботодавцем, виконуючи роботу «під замовлення» від одного або безлічі роботодавців. В цьому випадку можна працювати на домашньому пристрої, попередньо розмістивши розроблені власноруч ілюстрації на сайтах:

 1. free-lance.ru;
 2. kadrof.ru;
 3. freelance.ru;
 4. freelancejob.ru;
 5. weblancer.net;
 6. flance.ru.

 

Після, коли про вас дізнаються і роботами зацікавляться, можна буде створити власний сайт (можна відразу створити сторінку, а в своєму профілі на вищевказаних ресурсах залишити посилання на неї). Клієнти на зазначених ресурсах залишають замовлення, тому потрібно якомога частіше перевіряти їх. Якщо робота вам по плечу, погоджуєтеся виконати її (із зазначенням вартості). Клієнт самостійно вибирає одного із заявників. Середній фрілансер заробляє близько $ 1 тис.

Недоліком є те, що робочий графік не нормований, а вихідні нестабільні. Перевага - можна самостійно вибирати роботу, клієнта і час відпочинку.

Другий спосіб, як заробити на adobe illustrator, розміщуючи свої роботи на мікростоках (в фотобанках).

Мікростоками називають ресурси, на яких автор залишає свої роботи (за принципом картинної галереї), а дизайнери, домогосподарки, журналісти і представники інших професій можуть придбати їх.

Рекомендуємо наступні мікростоки:

 1. microstock.ru;
 2. zastavkin.com;
 3. dolgachov.com/forum;
 4. naturlich.com/ru.

На перших етапах (поки ілюстратор не розкручений і продажів мало) мікросток буде брати значну частину грошей, зі збільшенням обороту відсоток зменшується. Про величину заробітку говорити складно - все залежить від таланту і щасливого випадку, але за пів-року, приділяючи роботі 2-3 години в день, можна вийти на непоганий рівень і кинути основну роботу.

Якщо ж попередні варіанти заробітку не вразили (більше до душі класична форма заробітку грошей), можна, опанувавши Adobe Illustrator на високому рівні, влаштуватися на роботу ілюстратором в:

 • друковане видавництво або редакцію;
 • електронне видавництво;
 • рекламну агенцію;
 • дизайн-бюро;
 • веб-студію;
 • великі компанії електронної комерції.

Середньостатистичний ілюстратор в подібних компаніях заробляє приблизно 10-20 тис.грн.

Кваліфікований працівник з талантом - від 1,5 тис.дол.

Відгуки користувачів про заробіток на Adobe Illustrator

Розчарованих повністю немає, якщо не брати до уваги тих, у кого просто немає таланту творити хоч що-небудь. В якості додаткового заробітку у вільний час, ілюстратор зможе отримувати від 100 до 300 USD в місяць. Якщо взятися професійно, можна вийти на позначку 3-5 тис. USD вже через рік-два після початку.

В цілому ж, якщо ви людина творча, то зможете знайти як мінімум 10 ідей для заробітку. Не обов'язково малювати в цифровому форматі, ми підготували 7 ідей для заробітку тим, хто просто вміє гарно малювати. Якщо ж ви вмієте малювати і робити дизайн в цифровому форматі, ознайомтеся як заробити на платформах Themeforest, Shutterstock, Pinterest, Foap, Fiverr, Adobe Illustrator, After Effect, Adobe Stock.

cat-img

Категорії