Ми пропонуємо ознайомитися з 3 методами, як заробити BAT з максимальною прибутковістю в 2020 році в браузері Brave і на платформах Global Markets, Binance, Bittrex, Coinbase і UPbit.

BasicAttentionToken не є автономною криптовалютою. Він є функціональним токеном, створеним на платформі Ethereum під Brave-браузер, що вийшов друком у 2015 році. Призначення - зміна існуючого положення в онлайн-рекламі. Якщо точніше - часто користувач зобов'язаний переглянути рекламу перед переглядом контенту. При цьому, такий товар не обов'язково повинен цікавити користувача. Як результат, рекламодавець не спостерігає реального збільшення прибутку, оскільки більшість людей, що переглядає рекламу, не цікавиться рекламованим продуктом.

У браузері Брейв користувач сам вирішує, буде він дивитися рекламу чи ні, а браузер стежить за поведінкової активністю в онлайн-режимі. У результаті рекламодавці можуть отримати автоматизовану вибірку цільової аудиторії. Токенами ВАТ рекламодавець оплачує рекламні кампанії, аналітику і статистику, а звичайний користувач блокує рекламу, створює власний контент, робить донати іншим користувачам-творцям контенту.

Як заробити bat не вкладаючи власні кошти

Заробити майнінгом не вийде, оскільки така функція не передбачена розробниками. Зараз згенеровано 1,5 млрд ВАТ, з них 75% було реалізовано через ІСО, 15% було зарезервовано для самих розробників, а 10% було зарезервовано під подальший розвиток. На даний момент у вільному обороті приблизно 1,2 млрд. альткойні--в.

Найлегший спосіб того як заробити bat - це встановити браузер Brave (https://brave.com/). Після установки автоматично буде зарахована певна сума токенів. Для створення гаманця потрібно натиснути на червоний трикутник, який знаходиться за адресним рядком, далі натиснути «join rewards». Все - гаманець готовий. Тепер можна отримувати альткойни за перегляди реклами, зазначеної винагороди.

Заробити можна і на обміні будь-якої іншої криптовалюта або фіатних грошей (в обміні беруть участь 23 валюти) на ВАТ-альткойни за допомогою хмарного сервісу https://uphold.com/.

Придбати токени на біржі криптовалюти. Зараз токеном торгують майданчики Binance, Bittrex, Coinbase, Gate.io, HitBTC, UPbit і т.д. Але найбільшою активністю (42%) відрізняється американська біржа Global Markets.

Щоб продати токени, необхідно прив'язати аккаунт до хмарного сервісу Uphold. Після цього альткоіни будуть надходити на хмарний гаманець, звідки їх можна буде оперативно виводити і продавати через будь-яку із зазначених вище бірж.

Незважаючи на те, що курс альткоіна ВАТ поводиться як корабель під час шторму - то різко злітає, то круто падає, все ж він повільно, але зростає (сьогодні курс ВАТ по відношенню до долара - 0,19, тоді як через кілька місяців після запуску становив 0,86). Якщо ж звернути увагу на інші криптовалюти, то з ними зараз відбувається те ж саме. Тому - завантажуємо Брейв і починаємо заробляти.

Інші способи заробітку на криптовалюті

Mining, як не дивно, все ще живий, дізнайтеся кілька варіантів ефективного майнінгу, актуального в 2020 році. Валюти на ринку досить, як наслідок з'явилося багато бажаючих інвестувати валюту - рекомендуємо створювати свій бізнес і отримувати фінансування на ICO. Якщо вам страшно гратися з криптовалютою, але хочеться спробувати більш-менш стабільні варіанти, спробуйте попрацювати з валютами Bitcoin і Blockchain, а великі гроші можна заробити ризикнувши і вклавши кошти в gram і cardano. При цьому на ринку знаходиться ще як мінімум 7 валют: prizm, mfcoin, bip, bat, btt, stellar, xrp, які також є високоефективними. Хочете дізнатися більше? Читайте тут.

cat-img

Категорії