Бізнес ідеї в Англії не відрізняються новизною. Як і вся країна, вони, в більшості випадків, консервативні. Але, разом з тим, власна справа в цій країні - це робота в умовах стабільного ринку і з великими можливостями виходу на міжнародний ринок. Відмінний матеріальний стан населення, відносно невеликий податковий тиск, в разі правильного структурування та ведення бухгалтерії, зручність адміністрування, рахунки в міжнародних великих банках і легкість міжнародного партнерства - все це є дуже привабливою перспективою для наших співгромадян.

Бізнес ідеї в Англії

Перше, що необхідно для побудови успішного бізнесу - навчитися мови, причому потрібен навіть не просто розмовна побутова англійська, а просунута, зі знанням слів і термінів, які вживаються в бізнесі в цілому й обраній галузі зокрема. При розгляді бізнес ідеї з Англії варто звернути увагу на підприємницьку діяльність в сфері туризму, кондитерські та салонів краси. Тепер більш детально розглянемо роботу в кожній з описаних галузей.

Туристичний бізнес

Для початку розглянемо, чим відрізняється діяльність туристичного агентства і туроператора. Діяльність турагентств полягає в продажу турів. Тобто агентство є посередником між організатором турів і клієнтом. Якщо говорити просто, агент надає консультації на рахунок: оренди автомобіля, переваг подорожі в ту чи іншу країну, особливостей законодавства, харчування на курортах і т.д. Діяльність туроператора зводиться до розробки та планування відпочинку туристів. Також на плечі туроператора лягає організація проживання та трансферу клієнтів до місць відпочинку та їх юридичний супровід під час туру.

Асоціації турагенцій Об'єднаного Королівства

Щоб відкрити туристичне агентство не потрібно ні профільної освіти, ні кваліфікації, але величезною перевагою є вступ в одну з торгових асоціацій. Британці найбільше довіряють членам Асоціації Британських Туристичних Агентств (ABTA). Але, членство в цій асоціації є досить дорогим «задоволенням». Більш прийнятні членські внески в TTA і GTG. Щоб продавати авіаквитки, необхідно перебувати в асоціації ATOL. Якщо ви є членом однієї або декількох цих організацій, престиж вашого агентства, а також рівень довіри до нього англійських мандрівників, конкурентів і туроператорів підвищується в кілька разів. GTG - є найбільш вдалим вибором, оскільки його спеціалізація - це підтримка нових турагентств із забезпеченням комп'ютеризованої системи бронювання і наданням послуг національних туроператорів. Ця підтримка триває аж до того моменту, поки агентство не стане незалежним бізнесом під власним брендом. Вартість довічного членства - від 20 до 30 тисяч фунтів без ПДВ. У агентства є право продажу членства після трьох років перебування в асоціації. ABTA є найбільш об'ємною асоціацією (близько 7,5 тисячі турагентств і туроператорів). Членство дозволить швидко влаштуватися на ринку, оскільки членство - це, в першу чергу, престиж.

Щоб стати членом асоціації, необхідно: мати статутний капітал не менше 30 тисяч фунтів. При банкрутстві гарантувати покриття всіх втрат замовників. Внесок при реєстрації - 330 фунтів без ПДВ. Внесок за членство - 1,2 тисячі фунтів без ПДВ. Членський внесок (раз на рік) - 750 фунтів.

Кондитерська

Для організації домашньої кондитерської (передбачається формат «на винос») необхідно скласти іспит в форматі тестування на предмет знання принципів санітарії. Тестування можна пройти або через інтернет, або на муніципальних курсах кондитерів (council). Після цього подається заявка для отримання статусу «очікування сертифіката відповідності санітарним нормам». Далі вас повинен відвідати інспектор, перевіряючий відповідність кухні нормам (чекати доведеться довго). Якщо все нормально, кондитер отримує документ і може починати працювати.

Потрібно сказати, що найбільш вдалий і прибутковий варіант - орієнтування на покупця з пострадянського простору, якщо вас цікавить естетична і смакова складові бізнесу.

Британці купують в основному класику - бісквіти або шоколад. Експериментувати вони не люблять, оскільки екзотика може розчарувати гостей. Декор і смак десертів теж не є основними.

Не варто відмовлятися і від бізнес ідеї в Англії з проведення майстер-класів в кондитерській справі. Головне в цьому бізнесі - не стільки самі курси, як можливість спілкуватися між собою в колі однодумців, тому навіть початківець кондитер може заробляти на цьому.

Відкриття салону краси

Менше двох десятків років назад привабливість бізнес ідеї в Англії по відкриттю салону краси була взагалі ніякою, оскільки попиту на послугу не було взагалі. У країні лютував радикальний фемінізм і догляд за власним тілом здавався чомусь аж протизаконним. Більш того, в той час навіть в Лондоні ви втомилися від пошуків манікюрного салону. Про епіляції і розмови не могло бути. Ніде правди діти, країна досі відчуває потребу в деяких процедурах, наприклад обгортання можна зустріти тільки в декількох салонах країни. Багато співробітників косметичних салонів навіть не знають про таку послугу. Традиційно британки не схильні до вкладення великих грошей у власну зовнішність. Та й вартість косметичних послуг на Альбіоні досить висока: регулярне відвідування дерматокосметологов доступно тільки найбільш багатим громадянам. На відміну від наших жінок, британки йдуть в косметичний салон тільки тоді, коли дуже необхідно, наші ж - для заспокоєння нервів і приємного проведення часу. Що стосується манікюру, то найбільш популярними є скромні пастельні тони, причому манікюр - це не окрема процедура, як у нас, туди не потрібно записуватися. Англійські леді заходять на манікюр між відвідинами бутиків в торгових центрах. Найбільш популярні процедури - покриття лаком і полірування. Френч - це тільки для виходів у світ. Найбільш затребувана процедура, якої Англія може похвалитися перед усією планетою - мистецтво мейк-апу.

cat-img

Категорії