У 2020 році перед початківцями бізнесменами відкривається безліч можливостей отримання як основного, так і додаткового заробітку. Зокрема, вже зараз є надзвичайно актуальним заробіток на охороні здоров'я, отримання прибутку від створення політичного контенту, монтажу вентиляції і систем кондиціонування, формування онлайн програм схуднення. Інші актуальні в 2020 році бізнес ідеї ви знайдете в складеному топ-22 списку.

1. Заробіток на охороні здоров'я - найактуальніша бізнес ідея 2020 року

У поточному році охорона здоров'я актуалізувалася вже на початку січня. Але, якщо винайти вакцину від коронавірусу під силу виключно науковим діячам, то подбати про посилення імунітету і підтримку тіла наших співгромадян в тонусі можна у якості бізнес ідеї 2020 року. Без наявності невеликого стартового капіталу не обійтися. Щоб забезпечити успішність бізнесу, варто розуміти, що надання послуг у сфері здоров'я вимагає високої якості сервісу і реклами на початкових етапах.

Перевагою заробітку на охорону здоров'я є те, що він буде прибутковим як у великому мегаполісі, так і в маленькому містечку. Попит на це з року в рік тільки підвищується. Правда, починаючи бізнес, варто ретельно продумати не тільки напрямок діяльності, але і конкурентне середовище, тобто чому буде віддано перевагу: кращій якості або меншій вартості послуг, або і того й іншого. Найбільшою популярністю сьогодні користуються такі напрямки:

 • салон масажу;
 • солярій;
 • фітнес центр;
 • Спа салон;
 • баня (всі види);
 • соляні кімнати;
 • магазин натуральної косметики.

2. Готуємося до виборів - створюємо політичний контент

В нашій країні офіційної статистики по перегляду політичного контенту поки немає. Але якщо взяти за приклад набагато більш інертні Сполучені штати, то там Facebook новини політичного спрямування прочитуються більш ніж 40% громадянами. Якщо раніше майданчиком для електронних політичних перепалок був Twitter, то зараз пальму першості у всьому світі міцно утримує Facebook. Тут сотнями генеруються сторінки в підтримку того чи іншого кандидата в депутати під час передвиборних кампаній, вибираються гучні назви, типу: «Тільки Трамп зупинить нелегальну міграцію». Крім сторінок в підтримку, виникає безліч сторінок, де кандидатів-опонентів поливають брудом з ще більшою ретельністю, оскільки оплата достойна.

Скориставшись попитом, створіть свої бізнес ідеї, пов'язані з роботою в мережі. Щоб отримувати заробіток, необхідно зібрати трафік і зливати його на необхідний ресурс, обвішаний рекламними матеріалами. Такі сайти найчастіше перевантажені рерайтами, оскільки якість політичного контенту в більшості випадків замовника мало турбує - головне гучну назву і побільше звинувачень.

Сумарний заробіток (від реклами і замовника) складає від 1000 до> 10 000 USD.

3. Земля - ​​головний об'єкт для інвестицій у 2020 році

Так як вже далеко не за горами час, коли земля буде масово скуповуватися великими інвесторами, у вас є можливість заробити на цьому. Скуповуйте земельні ділянки по поки що невисокій ціні. Сьогодні ви зможете знайти сотні людей, які із задоволенням продадуть вам землю за 1-2 тисячі доларів, при цьому це може бути земля як сільськогосподарського призначення, так і під будівництво або садівництво. Це менш ризиковані і більш прибуткові вкладення, ніж вкладення в криптовалюту. Хочете підняти 500% на вартості - починайте діяти вже зараз. Бізнес ідея полягає в перепродажі землі за вищою ціною через 5 років.

4. Вбити цвіль і грибок - бізнес на вентиляції та кондиціонуванні

Масове встановлення металопластикових вікон зіграло злий жарт з населенням. Тепер практично в кожній квартирі є цвіль, що, звичайно ж позначається на стані здоров'я всієї родини, не тільки маленьких дітей. Кондиціонування та вентиляція при правильному підході може вистрілити як бізнес ідея в 2020 році, оскільки попит - дуже великий, а проблема буде актуальною ще як мінімум 5 років.

Незважаючи на те, що нішу ринку назвати незаповненою навряд чи вийде, якщо є досвід, знання і бажання, то все може вийти. Правда, фахівці вважають, що відкривати бізнес по монтажу систем варто у великих і середніх містах з розвиненим будівельним ринком, щоб забезпечити більш-менш стабільне завантаження замовленнями.

Вся процедура роботи монтажної бригади складається з:

 • отримання замовлення і виїзду співробітника на об'єкт для огляду деталей;
 • розробки проекту і його узгодження з контролюючими органами та замовником;
 • закупівлі комплектуючих;
 • монтажу;
 • тестування і налаштування;
 • здачі в експлуатацію.

Розширити спектр діяльності і мінімізувати простої можна за рахунок надання сервісних послуг (очищення, заміна фільтрів і інших витратних матеріалів). Розширити спектр діяльності і мінімізувати простої можна за рахунок надання сервісних послуг (очищення, заміна фільтрів та інших витратних матеріалів).

На етапі розробки бізнес-плану необхідно знайти надійних постачальників обладнання, або домовитися з виробником комплектуючих, що дозволить полегшити впровадження нестандартних проектів.

Недоліком бізнесу є сезонна складова - в холодну пору року кількість замовлень знижується.

5. Схуднути по Інтернету: створюємо програми онлайн

Фітнес-інструктори зараз мають можливість не тільки фізичного, а й онлайн-заробітку, причому досить пристойного на програмах схуднення в соціальних мережах. Населення натхненне ідеєю здорового харчування, тому пов'язані з цим бізнес ідеї напрошуються самі - створюйте онлайн додатки з рецептами і вправами. Що потрібно для реалізації бізнес-ідеї програм для схуднення

 1. Створити обліковий запис (почати варто з 1 соцмережі). Для опису аккаунта необхідно забезпечити «вірусність» тексту, наприклад: «Схудни та забудь про дієти!», «Швидке схуднення без рецидиву» і т.д.
 2. Далі контент. Фото «До» і «Після» можуть надати ваші вдячні клієнти з звичайних тренувань, супроводивши їх історією схуднення. Програму слід підібрати таку, яка була б ефективна і здійсненна в домашніх умовах (програма повинна складатися з тренувань і харчування). У програмі слід вказувати тільки загальні рекомендації, а більш конкретну інформацію - продавати.
 3. Завести Вайбер-зв'язок, оскільки клієнтки люблять вирішувати поточні проблеми в будь-який час.
 4. Замовити накрутку передплатників

Сам сайт може продавати раціон харчування для схуднення всього за 1 долар або підбір вправ теж за смішні гроші.

6. Завжди актуальні сортувальні станції сміття

До числа актуальних бізнес ідей можна віднести сортування сміття та подальшу його здачу переробним компаніям. Вкладення для старту бізнесу в масштабі 1 двору на 200 сімей мінімальні - оренда приміщення, купівля контейнерів (мінімум 4 - для пластику, скла, паперу, металу). Для збільшення прибутковості можна додатково сортувати всі відходи на окремі фракції. Наприклад, бій скла від цілих пляшок, пляшки, в свою чергу за кольором і формою і т.д.

На початковому етапі заробіток буде мінімальним (приблизно 1,5 тисячі доларів на рік), але бізнес може працювати в якості додаткового доходу. Уже за рік можна розширити масштаби до міського кварталу. Найдорожче оцінюється пластикова упаковка від побутової хімії і пластик від харчової упаковки. Щоб добре заробляти на папері, його також можна сортувати на картон, білий папір і журнали.

Заводи з переробки сміття приймають його в брикетах, тому з першого прибутку радимо придбати спеціалізований прес. В іншому випадку доведеться співпрацювати тільки з посередниками.

7. Екологічні будівельні матеріали в тренді

Останнім часом, особливо в приватному будівництві, популярність здобули не тільки екологічні, але й дихаючі будматеріали, тобто матеріали, які сприяють обміну повітря і вологи між приміщенням та навколишнім середовищем. Матеріалів цих досить багато - від фарб, лаків і шпалер до утеплювачів (мінеральної вати, керамзиту), а також матеріалів для кладки стін (керамзитобетон) і монтажу простінків (гіпсокартон). Звідси і бізнес ідеї: ви можете виготовляти свої фарби і штукатурки, грунтовки або будівельні матеріали.

Перевагою дихаючих будматеріалів є те, що вони сприяють підтримці природного рівня вологості в приміщеннях, завдяки чому в будинку не утворюються цвіль і грибок, які погано впливають на здоров'я людей, які живуть або працюють там.

Природно, що виробництво дихаючих матеріалів не вийде запустити без вкладень. Найменш дорогим є обладнання для виробництва керамзитобетонних блоків. Початківцю підприємству знадобиться придбання бетономішалки, вибропресу, вібростола, що дозволяють виробляти 1 тис. блоків в день.

8. Приватні дитячі садочки - бізнес ідея для великого міста

Дуже прибутковий бізнес, оскільки дитсадків в нашій країні не буде вистачати для всіх дітей ще кілька десятків років. Другою перевагою є те, що дитсадок можна зробити сімейним бізнесом. В цьому випадку всі гроші залишаються в родині, а всі її члени працевлаштовані. Ще однією перевагою такого бізнесу можна назвати перевагу, корисну для жінок, які перебувають у декретній відпустці, оскільки не потрібно шукати місце для своєї дитини, а виховувати її в компанії інших дітей, отримуючи за це непогані гроші.

Ну і нарешті, зараз відкрити дитсадок дешевше, ніж кілька років тому, оскільки істотно подешевшала оренда приміщень, а, як відомо, відкривати дитячий виховний заклад у власній квартирі заборонено.

Такий бізнес, звичайно, вимагає вкладень, що прямо залежить від зручностей, які отримають діти, їх раціону, а також кількості вихованців.

9. Фінансові консультації широкого профілю

Надання фінансових консультацій - популярна і високооплачувана у всьому світі робота. А в століття високих технологій цим бізнесом можна зайнятися без вкладень, оскільки для роботи не потрібно облаштовувати кабінет і оформляти його, адже є Інтернет!

Фінансовим консультантом називають людину, яка досконало знайома зі специфікою грошового обороту і не тільки з ним. Його клієнти отримують відповіді на питання про зберігання грошових коштів, їх примноження, збереження на банківських рахунках і т.д.

Звичайно, питання про правильне розпорядження власними коштами турбує кожного, але навіть представники середнього класу, які не заробляють мільярди, хочуть отримати професійну консультацію, щоб змусити гроші працювати і приносити прибуток, або просто зменшити кількість другорядних витрат, від яких можна і відмовитися.

Наведемо бізнес ідеї для фінансистів, які працюють не за фахом.

 1.  розробка індивідуальних фінансових планів;
 2. розробка інвестиційних моморандумів і бізнес планів;
 3. підбір стратегії та інструментарію для реалізації фінансових завдань;
 4. страховка життя і майна;
 5. написання оптимальних планів грошових вкладень;
 6. отримання пільг і мінімізації податкового тиску;
 7. моделювання фінансових стратегій.

10. Паливні брикети - переходимо в режим економії за опалення

Оскільки ситуація з цінами на енергоресурси досить неоднозначна, бізнес ідеї на виготовленні паливних брикетів можуть принести величезний прибуток, особливо якщо не затягувати зі стартом. Справа в тому, що попит перевищує пропозицію в кілька разів! І це в країнах ЄС.

Переваги бізнес ідеї в Україні

 1. повна відсутність конкуренції;
 2. сировинна база дешева і легкодоступна, оскільки немає попиту;
 3. величезний попит і практично відсутня пропозицію;
 4. величезний експортний потенціал;
 5. порівняно невеликий розмір стартових вкладень.

8 з 10-ти європейських сімей для опалення заміських будинків, котеджів і особняків користуються паливними брикетами. Кожне друге європейське підприємство використовує для обігріву все те ж біопаливо, причому цей показник зростає з року в рік.

11. Аутсорсинг під США і Європу

Сьогодні кожній діловій людині дуже важливо знижувати витрати там, де це можна зробити, без шкоди діяльності підприємству, а саме, залучати для виконання деяких функцій фахівців ззовні. Найчастіше аутсорсингових фахівців залучають для програмування, вирішення юридичних, податкових, бухгалтерських завдань.

Ринкова ніша в цій сфері далека від наповнення, оскільки ще зовсім недавно підприємці дуже насторожено ставилися до залучення сторонніх фахівців до інформації, що відноситься до «комерційної таємниці» підприємства.

Основною перевагою є низькі стартові вкладення, тому окупність бізнесу рідко перевищує тримісячний термін. Друга перевага - багато людей в нашій країні знають італійську, польську, іспанську, використовуйте їх потенціал.

Невеликим недоліком можна назвати те, що поряд з затребуваністю, в цій ніші досить серйозна конкуренція, тому початківцям агентствам доведеться або вдаватися до демпінгу, або до формування унікальних пропозицій. Також можна починати з малого - пропонувати послуги бізнесменам-початківцям, або малому бізнесу.

12. Чоловік на годину - бізнес ідеї для монетизації рукастих чоловіків

Швидкі темпи життя і роботи городян скорочують час, який можна приділити вирішенню дрібних побутових проблем. Саме це і є основою швидкого зростання попиту на послуги спеціалізованих компаній. Правда, звернення в компанію є певним психологічним бар'єром з точки зору оплати. Простій людині легше і дешевше шукати «рукатого чоловіка». Якщо ж такі не живуть по сусідству і їх немає серед знайомих, тоді сім'ї звертаються до послуги «чоловік на годину». Насправді попит на таку послугу - великий, тому бізнес ідея напрошується сама.

Дрібний побутовий ремонт є бізнесом, що приносить невеликий, але стабільний прибуток. Ідея бізнесу «чоловік на годину» полягає в наданні дрібних побутових послуг за певну плату. Найбільшою перспективністю послуга буде характеризуватися в великих і середніх містах з високими темпами життя і серйозними фінансовими можливостями жителів. У маленьких містечках такий бізнес може стати тільки джерелом другорядного доходу, оскільки там жителі звикли справлятися з невеликими проблемами побутового характеру власноруч.

13. Діти - наше все: як заробити на навчанні дітей

Недивлячись на серйозне наповнення ринку пропозиціями, навчальні послуги для дітей є різного спрямування, їх актуальність для запуску бізнесу не варто скидати з рахунків. Курси можуть бути різними - від основ володіння комп'ютером до східних мов, головне, щоб ідея була затребуваною.
Успішність бізнес ідеї безпосередньо залежить від професіоналізму викладача і його здатності ділитися знаннями і знаходити спільну мову з вельми специфічною аудиторією. Якщо ж «виховна жилка» геть відсутня, можна пошукати професіоналів, а самому сконцентруватися на менеджменті компанії.

Для старту такого бізнесу величезні фінансові вкладення не потрібні. Більш важливі хороші організаторські здібності керівника. Правда, тут йдеться про звичайні навчальні послуги, без присвоєння кваліфікаційних рівнів, видачі дипломів держ. зразка і т.д., оскільки для цього необхідна ліцензія Міністерства освіти. Швидка окупність проекту можлива за умови відкриття курсів за кількома напрямками і раціонального використання орендованих навчальних приміщень.

14. Відкриття бізнесу за кордоном - виходимо на новий рівень

Бізнес за кордоном обіцяє незаперечні вигоди, але без недоліків ніяк не обійтися. До переваг такої бізнес ідеї віднести можливість отримати громадянство, працевлаштувати своїх знайомих, друзів і родичів. Як мінімум, можна робити ремонти, будувати, чистити басейни, надавати дрібні побутові послуги.

До мінусів відносяться складності в створенні соціальних і економічних зв'язків з місцевою владою, ознайомлення з місцевими культурними особливостями і адаптацію в новому суспільстві.

15. Ідеальний сад - бізнес ідея для садівника

Практично у половини міських жителів є заміські будинки або дачні ділянки, де вони відпочивають від буденщини. Правда, в більшості випадків у них немає часу для того, щоб займатися доглядом за присадибними ділянками. Саме тому послуги садівника зараз більш ніж актуальні.

Серйозним мінусом такого бізнесу, на жаль, є яскраво виражена сезонність, але, якщо до звичайного догляду в спектр послуг додати роботи, які проводяться з насадженнями в зимовий час, цей недолік можна мінімізувати.

Реалізація бізнес ідеї досить проста. Можна працювати самостійно, або «сколотити» команду з 5-6 працівників, придбати необхідні інструменти, поширити рекламу, розробити графік і починати. Можна працювати «в сіру», але, якщо цікавить подальший розвиток бізнесу, варто витратити від 80 до 160 USD на оформлення відповідної документації та зареєструвати бізнес. 

16. Переводимо транспорт та електрику - ще одна еко бізнес ідея 2020

Сьогодні кількість електрокарів в країні збільшується лавиноподібно. Разом з тим, ЗМІ як ніби навмисно намагаються приховати інформацію про те, що розвиненої інфраструктури для зарядки цих автомобілів просто не існує. Швидше за все, таке мовчання вигідно власникам великих мереж автозаправок, оскільки вони можуть поступово, не напружуючись, збільшувати кількість точок електрочарджінга на АЗС, не побоюючись появи конкурентів.

Вартість 1 стаціонарної точки для комерційного використання, що забезпечує зарядку до 80% обсягу акумуляторної батареї за 20 хв становить від 2 до 3 тисяч USD. Це найбільш дорога складова в питанні відкриття заправної станції для електромобілів, оскільки не потрібно обладнувати підземні ємності для зберігання палива, обладнати станцію засобами екстреного пожежогасіння і т.д.

Якщо взяти до уваги прогнози, згідно з яких вже через 10 років 20% автомобілів в країні можуть стати електрокарами, то зараз саме час задуматися про відкриття електрозаправок, особливо власникам кафе і мотелів на жвавих автомагістралях. До речі, це може бути і додаткова бізнес-ідея для стимуляції продажів в точках відпочинку або збуту.

17. Чиста питна вода без обмежень

Бізнес по виробництву і реалізації водяних фільтрів - один з найбільш перспективних в наш час. Незважаючи на досить значні початкові вкладення, бізнес ідея досить рентабельна і характеризується швидкою окупністю.

Не можна не згадати і про низьку якість води в вітчизняних водопроводах, а також про зношеність водопроводів в мегаполісах, що значно збільшує попит на якісні фільтри.

Фахівці вважають, що бізнесменам найкраще сконцентруватися на виробництві фільтрів-для виготовлення питної води, які дозволять набрати склянку води прямо з-під крана.

Мінімальна вартість лінії з виробництва фільтрів - 250 тисяч USD, але до цього варто додати витрати з придбання пакувальної лінії.

18. Бізнес ідеї для торгівлі: спільні покупки

Спільні покупки є принципово новим, але стрімко розвиваються видом е-комерції. Методика роботи робить можливим заробіток на нестандартних коопераціях і певних принципах організації закупівель товару

Підприємцю відводиться роль організатора, що займається пошуком і сортуванням цікавих пропозицій, а також покупців. Крім того, йому необхідно створювати групи з замовників одного і того ж товару, після чого закуповувати продукцію у постачальників або виробників. Такі бізнес ідеї будуть особливо актуальні, працюючи з імпортом товарів.

Перевагою такої бізнес ідеї є:

 • Постійно зростаючий попит і збільшення цільової аудиторії.
 • Мінімальні початкові вкладення (створення сайту, реклама, оренда невеликого приміщення для роботи і видачі товару).
 • Формування величезного асортименту без спеціалізації і географічної прив'язки.
 • Немає необхідності в досвіді.
 • Можлива попутна покупка товарів «для себе».

19. Створення відеоконтенту - бізнес ідеї майбутнього

Розробка відеороликів є відносно молодим, але перспективним і цікавим бізнесом. Про перспективність свідчать такі чинники:

 • наявність високого попиту на рекламний відеоконтент, через його ефективність, оскільки конверсія реклами в покупку відбувається в 60% випадків перегляду;
 • за даними маркетингових дослідників ефективність ролика порівнянна з ефективністю 2 успішних менеджерів.

Вигідність бізнес ідеї створення відеоконтенту

 • привертає потенційного клієнта;
 • НЕ характеризується великою кількістю конкурентів;
 • до створення можна залучати і фрілансерів, але відкриття повноцінної студії, навіть онлайн дозволить збільшити рівень довіри партнерів.
 • для відкриття бізнесу необхідно тільки наявність обладнання, спеціального програмного забезпечення, знань і навичок.

20. Діти під наглядом: бізнес ідеї створення корисної мережі для дітей

Варіантів отримання заробітку в соцмережах -  досить багато. Для дитячих мереж зараз дуже актуальною є робота модератора або автора публікацій. Справа в тому, що вікова група користувачів має на увазі деякі обмеження по наповненню мережі контентом. В обов'язки модератора входить перевірка постів учасників спільнот і виявлення порушників. Автори постів займаються підготовкою контенту до публікації в групах або спільнотах. Для отримання роботи необхідно звернутися до власника спільноти.

Можна створити власну спільноту, розкрутити її, після чого отримувати прибуток від розміщення реклами. Бізнес ідея не повинна бути банальною, це повинно бути щось нове, що буде добре оцінене поколінням Z і А. Рекламодавці дуже люблять дитячі соцмережі, оскільки вони вже частково таргетовані за віковим показником, тому проблем з пошуком реклами не виникне.

Автора розкрученої цікавої спільноти також можуть «помітити» рекламодавці, і запропонувати йому створити співтовариство навколо будь-якого продукту тієї чи іншої компанії з метою його подальшого просування, а це вже зовсім інші гроші.

21. Бізнес ідеї для цінителів старовинних речей

Є поширена думка, що антикварний бізнес - справа, доступна тільки тим, у кого є пристойний стартовий капітал. Насправді, це відноситься тільки до тих, хто займається саме торгівлею. Якщо ж поєднати торгівлю з реставрацією, то можна не тільки стати володарем прибуткового бізнесу, але, незабаром зайнятися дійсно дорогим антикваріатом.

Такі бізнес ідеї не варто починати тим, хто не розбирається в антикваріаті. Стартувати варто з того, до чого «лежить душа»: старовинна автотехніка, меблі, ікони і т.д. Це дозволить легше орієнтуватися в вартості певної старовинної речі.

Природно, що крім знань, необхідно володіти і навичками самостійного ремонту певних речей, інструментами і матеріалами, необхідними в майбутній роботі.

Старовинні речі можна шукати у друзів, а точніше їх бабусь і дідусів, оскільки безліч таких речей роками припадають пилом в сараях, коморах і т.д. Крім того, можна активно використовувати можливості рекламних майданчиків інтернету, тим самим залучаючи молодих людей, які активно позбуваються від подібного «мотлоху», що дістався їм у спадок.

22. Продавайте свої бізнес ідеї

Ініціативні бізнес ідеї час від часу відвідують практично кожного з нас, але, в більшості випадків, ми забуваємо про них, знаючи, що втілити їх в життя не в змозі.

Не варто впадати у відчай, адже ідею можна продати. Правда, для цього необхідно володіти певним досвідом і знанням специфіки продажу ідей.
Почнемо з того, що голу ідею не купить ніхто, оскільки не зрозуміло, наскільки вона практична і як швидко трансформується в реальний дохід. Навіть якщо продавець (автор ідеї) абсолютно впевнений в дієздатності свого дітища, для переконання покупця (бізнесмена), йому необхідно перетворити ідею в щось більш наближене до матеріального. Це матеріальне можна зобразити у вигляді бізнес-проекту, який більш зрозумілий бізнесменові. Після того як він розгляне «макет», він зможе оцінити всі «за» і «проти», і оцінити можливу прибутковість ідеї.

Як можна побачити, можливостей для отримання прибутку більш ніж багато. Роботу для себе може знайти і школяр, і профі.

cat-img

Категорії