Як не дивно, але бізнес ідеї 2021 року мають свої унікальні особливості, їх можна і потрібно реалізувати в умовах пандемії коронавірусу. Епідемія негативно відобразилася на всіх галузях економіки. Постраждав не тільки малий і середній бізнес, але також і великі компанії. Багато з них збанкрутували в надії знову відкритися, але повернулися на ринок далеко не всі.

У той час як вчені всього світу займаються розробкою вакцини від коронавірусу, підприємці задаються питанням, що робити? Нестабільна ситуація, яка склалася в країні, змушує їх шукати нові джерела прибутку. Тож представляємо підбірку ідей, які вистрілять в 2021 році

Бізнес ідеї 2021 року : ТОП-20

Онлайн консультант

Консультації, які надаються в онлайн режимі, можуть стати відмінною бізнес ідеєю. Організувати такий бізнес можуть фахівці різних областей, такі як бухгалтери, юристи, медики та ін. Будучи експертом в певній галузі, можна консультувати за гроші. Перевага цієї бізнес ідеї - у відсутності первинних вкладень. Все, що потрібно для надання консультацій - це ноутбук, гарнітура і доступ до інтернету. Щоб залучити клієнтів, на початковому етапі роботи консультації можна надавати безкоштовно.

Онлайн продавець

Онлайн продавець - відмінна бізнес ідея для тих підприємців, які через коронавірус і карантин змушені пристосовуватися до нових, більш складних реалій. Вони створюють інтернет магазини і продають товари онлайн. Підприємцю рекомендується продавати товари, в яких він розбирається. Це спростить пошук постачальників і дасть можливість самостійно переконатися в якості продукції.

Онлайн уроки

Цифровий світ несе в собі безліч технологічних можливостей, завдяки яким можна встановити прямий контакт між людьми, що знаходяться за багато кілометрів один від одного. У репетиторів і вчителів є прекрасна можливість, так як їм не потрібно працювати тільки за місцем проживання. Вони можуть використовувати Інтернет для встановлення контактів зі студентами по всій країні. Все, що потрібно для онлайн-навчання, - це підключення до Інтернету і веб-камера. Без додаткових витрат або спеціальних технологій можна передавати свої знання іншим.

Онлайн бухоблік

Незалежно від того, наскільки велика компанія і скільки людей в ній працює, бухгалтерський облік використовує практично кожен підприємець. Питання в тому, як з цим впоратися. Існує три варіанти: найняти бухгалтера, скористатися допомогою бухгалтерії або вести бухгалтерію самостійно. Онлайн бухгалтерський облік, який, як випливає з назви, заснований на діяльності в Інтернеті, стає все більш популярним. Для багатьох компаній послуги бухгалтера дуже актуальні, тому фахівці в цій області можуть непогано заробляти, не відвідуючи офісу.

Доставка ліків - унікальна ідея для бізнесу 2021 року

В умовах пандемії доставка ліків на дім є актуальною бізнес ідеєю. Справа в тому, що коли людина хворіє, їй дуже складно йти в аптеку самостійно. У зв'язку з цим доставка ліків може бути відмінною ідеєю для бізнесу. Великих вкладень, як наприклад, у випадку з аптекою, не потрібно. Разовий капітал знадобиться для придбання ліків на замовлення на початку діяльності.

Розробка додатків для телефонів

Не можна заперечувати, що IT-сектор сьогодні є одним з найбільш перспективних напрямків в пошуку добре оплачуваної роботи. Попит на IT-спеціалістів, програмістів і дизайнерів продовжує зростати, так що цим можна скористатися. Як це зробити? Шляхом розробки додатків для телефону. Заробіток на додатках не вимагає якихось особливих знань, головне - створити простий і корисний проект, привабливий для цільового користувача.

Транспортні послуги

Одна з хороших ідей для власного бізнесу - створення транспортного сервісу. Це може бути спеціалізована компанія, що займається перевезенням нестандартних вантажів. Попит на цю послугу дуже високий. Поняття «нестандартний вантаж» - дуже широке і включає, наприклад, всілякі машини і пристрої, конструкції, будівельні матеріали та багато іншого. «Нетиповість» складається в основному в тому, що ці вантажі дуже великі і важкі, а також неправильної форми.

Інтернет-магазин органайзерів

Мода на органайзери, які дозволяють економити простір, прийшла до нас із заходу. Вони стали невід'ємною частиною життя кожного з нас. Чому б не скористатися популярністю цих товарів і не відкрити інтернет-магазин, що спеціалізується на їх продажу? Виготовляти органайзери можна самостійно. Також є можливість замовляти їх в Китаї. Органайзери мають різну форму, розмір, колір. Також їх виробляють з різних матеріалів.

Догляд за людьми похилого віку

Попит на кваліфікованих осіб, які здійснюють догляд за літніми людьми, стрімко зростає. Щоб надавати такі послуги необов'язково мати високу кваліфікацію. Однак через прогресуючі захворювання літніх людей, співчуття, розуміння, працьовитості та фізичної підготовки недостатньо. Все частіше в цій галузі важливий не тільки досвід догляду за хворими, а й професійні знання.

Цифровий маркетинг

Незалежно від сфери діяльності, всі компанії, що працюють через інтернет, використовують цифровий маркетинг. Це означає, що здійснення діяльності в індустрії цифрового маркетингу може стати однією з найбільш прибуткових бізнес ідей. Розбираючись в цифрових технологіях, можна розробляти сайти, мобільні додатки, керувати соціальними мережами, займатися відео-маркетингом і т.д.

Фудтрак

Фудтрак - цікава альтернатива стаціонарним закусочним: не потрібно платити орендну плату, а також в будь-який момент можна змінити розташування, меню або режим роботи. Фудтраки популярні не тільки серед молоді, а й серед сімей з дітьми та людей похилого віку. Найкраще вони працюють у великих містах, хоча ніщо не заважає їм функціонувати і в дрібних населених пунктах. Вантажівки з їжею є найбільш популярними в літній сезон (так що це може бути сезонний бізнес), хоча є багато підприємців, які працюють протягом всього року.

Механізована чистка приміщень

Гарна ідея для бізнесу - відкрити професійну клінінгову компанію, яка буде займатися механізованим прибиранням квартир і офісів. Спочатку бізнес може бути зосереджений тільки на квартирах, а з часом може розширитися на офіси. Створюючи клінінгову компанію, варто подбати про найвищу якість послуг. Дуже важливі високотехнологічні пристрої, завдяки яким очистку можна підняти на значно вищий рівень.

Онлайн фітнес тренер і консультант по здоровому харчуванню

Ця бізнес ідея полягає в тому, щоб проводити тренування з фітнесу в режимі онлайн, аналогічні тим, які проводяться в фітнес центрах. У період пандемії коронавірусу ця бізнес ідея особливо актуальна. Фітнес тренування онлайн також користуються попитом серед людей, які з якихось причин не можуть або не хочуть відвідувати спортзали. Фітнес тренера, крім проведення занять, консультують з питань, пов'язаних зі здоровим харчуванням і т.д.

Консультант міжнародного сервісу

Професійний консультант міжнародного сервісу надзвичайно затребуваний. Крім того, він може розраховувати на гідну оплату своїх послуг. Він може працювати в таких напрямках як фінанси, адміністрування, персонал, маркетинг, виробництво, інформаційні технології та ін.

Медичний туризм - ще одна актуальна  бізнес ідея 2021 року

Медичний туризм користується великою популярністю. Все більше людей віддає перевагу лікуватися за кордоном, так як вважають, що якість обладнання, як і надання самих послуг, знаходиться на більш високому рівні. У зв'язку з цим, створення компанії, яка спеціалізується на медичному менеджменті, є вигідною бізнес ідеєю. Основним напрямком діяльності такої компанії є візова підтримка, переклад документів, підбір клініки і супровід клієнта.

Сервіси онлайн безпеки

Сервіси онлайн безпеки забезпечують безпеку користувача в інтернеті. В основному, вони призначені для захисту від шкідливих програм. З їх допомогою проводиться онлайн сканування на наявність вірусів, перевірка файлів, деактивація вірусів, перевірка комп'ютера на віруси, шпигунське програмне забезпечення і т.д. Розробка і продаж сервісів онлайн безпеки є актуальною бізнес ідеєю для тих, хто розбирається в сучасних технологіях.

Реабілітація та лікування наркозалежних пацієнтів

Досвідчені та кваліфіковані фахівці, які вже придбали знання в області реабілітації і лікування наркозалежних пацієнтів, і при цьому якийсь час працювали в клініках або реабілітаційних центрах, дуже часто вирішують відкрити власну справу. Вони обладнали свою клініку сучасним і функціональним реабілітаційним обладнанням, яке буде використовуватися в повсякденній роботі з пацієнтами.

Віртуальний лікар

Віртуальний лікар - це актуальна бізнес ідея. Для того, щоб консультувати пацієнтів через інтернет, не потрібно орендувати кабінет і оснащувати його сучасним обладнанням. Виїзд на будинок здійснюється в крайніх випадках, так як до віртуального лікаря звертаються люди з усіх регіонів. Віртуальний лікар повинен мати свій власний сайт, на якому зібрана вся інформація про його послуги.

Автоматизація будинку

Система «Розумний будинок» набуває все більшого поширення. Однак у порівнянні з західними країнами, послуги з його встановлення надає невелика кількість компаній. З огляду на це, автоматизація будинку може стати вигідною ідеєю для бізнесу. Даний бізнес вигідний тим, що його можна поєднувати з іншою роботою, наприклад, з монтажем охоронних та пожежних сигналізацій, систем контролю і т.д.

Креативне мистецтво

Володарі творчих професій можуть стати успішними підприємцями. Головне - креативний підхід до справи. Сьогодні вони мають велику кількість можливостей, які можна використовувати для організації успішного бізнесу. Досягти успіху в бізнесі для творчих людей можна ставши 3D художником, арт-дилером, учителем мистецтв, художником-аерографом, вітражистом, тату-майстром, графічним дизайнером тощо.

cat-img

Категорії