Відчути себе забезпеченою діловою людиною сьогодні набагато легше, ніж кілька десятиліть тому. Причиною тому є бурхливий розвиток електронної комерції. Сьогодні застосування прогресивних бізнес ідей інтернет магазину одного товару дозволить за короткий час перетворитися з новачка в акулу бізнесу.

Що таке магазин одного товару?

Такі інтернет магазини займаються реалізацією одного, але досить ефективного товару. Радимо вибирати або щось незвичайне, що можна продавати через односторінковий сайт, або організовувати мініатюрний веб-ресурс з невеликою кількістю сторінок.

Види односторінкових інтернет-магазинів

  • займаються реалізацією всього однієї позиції, наприклад, єдиної моделі ексклюзивного електроскутера без вибору кольору, набору функцій і обсягу батареї;
  • займаються збутом однотипної продукції, що відрізняється мінімальною кількістю характеристик (ширина, висота, об'єм, смакові якості і т.д.).

Бізнес ідеї інтернет магазину одного товару

1. Продаж канцтоварів

Можна сконцентруватися виключно на продажах товарів для дітей (шкільного приладдя), а також студентів. Це дозволить не дуже сильно «роздувати асортимент», що дасть можливість не орендувати великі складські площі, а обмежитися тільки однією кімнатою в квартирі. Також не потрібні великі стартові вливання для придбання необхідного асортименту. Згодом можна поступово розширювати асортимент, впроваджуючи в нього офісні витратні матеріали, а також товари для тих, хто займається створенням хенд-мейд виробів.

2. Продаж алкоголю

Природно, що продавати звичайну горілку чи пиво через інтернет - не зовсім вдала ідея. Під алкоголем ми розуміємо або якісні зразки «кольорових» eau-de-vie, або вироби, які виготовляються, витримуються і розливаються в дуже невеликих кількостях. Для того щоб заробляти таким способом, необхідно дуже добре розбиратися в напоях, які будуть реалізовуватися. Також потрібно придбати державну ліцензію на право торгувати напоями.

3. Продаж книг від автора

Якщо ви обертаєтеся в богемних колах і знайомі з багатьма письменниками і поетами, чому б не створити інтернет ресурс для продажу їх книг. На перший погляд, така пропозиція не принесе бажаного прибутку, але у нас є безліч колекціонерів, які з радістю куплять книгу, підписану автором. Тим більше, якщо автор відомий. Якщо ж невідомий, то може він тільки зараз невідомий, а завтра його підпис буде коштувати багато тисяч доларів.

4. Продаж солодощів

Найбільш вигідно організувати майданчик для продажу солодощів, зроблених власноруч (хенд-мейд). Це можуть бути торти, еклери, карамель, шоколадні цукерки і т.д. Для того щоб почати бізнес, необхідно зв'язатися з виробниками упаковки, яка б захищала солодощі від значних температурних коливань (якщо планується робота не тільки на території свого населеного пункту). Крім того, необхідно подумати про оригінальний смак солодощів - покупець повинен розуміти, за що йому необхідно заплатити в кілька разів більше, ніж в сусідньому магазині.

5. Продаж спортивного харчування

Це також дуже затребувана категорія, яка дозволить швидко перетворитися з початківця-продавця в метра бізнесу, оскільки трендом року є здоровий спосіб життя і спорт. Головне, правильно використовувати прогресивні бізнес ідеї 2020. Інтернет магазин спортивного харчування дозволить вам охопити велику кількість людей, незалежно від їх географічного положення. Головне - продавати сертифіковану продукцію від титулованих виробників.

6. Продаж іграшок

Наші співгромадяни нарешті прислухалися до того, що те, чим грається дитина в дитинстві, робить дуже сильний вплив на її здоров'я в майбутньому. Тому відкриття інтернет-магазину якісних іграшок вже сьогодні допоможе через короткий проміжок часу впевнено встати на ноги і контролювати значну частину ринкової ніші регіону. Також вигідно зайнятися продажем хенд-мейд іграшок, призначених не для дітей, а для оформлення житла, студій і т.д.

7. Продаж сумок

Сумки завжди були дуже популярним товаром для продажу, тому можна або зайнятися просто продажем всього спектру сумок - від невеликих жіночих клатчів до величезних дорожніх саквояжів, або сконцентруватися на якійсь вузькоспеціалізованій ніші. Наприклад, зараз в тренді еко-сумки - сумки для продуктів і інших речей, які зможуть поступово витіснити з ринку дешевий і шкідливий для навколишнього середовища поліетилен.

8. Продаж чоловічого одягу

Незважаючи на те, що безліч наших співгромадян досі побоюються купувати одяг в інтернеті, оскільки його неможливо приміряти, придбання одягу таким способом дозволяє заощадити до третини її вартості. Чоловіки, які менш вибагливі у виборі одягу, вже давно набувають брендові штани пулловери і т.д. через інтернет і з кожним роком їх кількість подвоюється.

9. Продаж спортивного одягу

Як вже було написано, в тренді сьогодні здоровий спосіб життя. У звичайному одязі займатися спортом щонайменше незручно. Оскільки на ринках придбати якісні речі практично неможливо, а в магазинах вони обійдуться в дуже великі гроші, то, природно, за покупками більшість споживачів молодого і середнього віку звертаються в інтернет. Головне для створення магазину одного товару - красиво оформити майданчик.

10. Продаж меблів (елементів меблів)

У кризові часи люди завжди бажають зберігати гроші в матеріальних цінностях. Але, оскільки так улюблена раніше електроніка розвивається величезними темпами, то вкладення грошей в неї знецінить їх більше інфляції. А якісні меблі та фурнітура збережуть свою цінність в будь-які часи. Недоліком такої торгівлі є великі стартові вкладення. Але вихід є - продаж за системою дропшип. В такому випадку вам необхідно лише представляти інтереси виробника. Тобто продукція розміщується на сайті із зазначенням ціни інтернет магазину (ціна виробника плюс націнка). При отриманні замовлення на меблі, власник сайту перенаправляє його виробникові, а виробник відправляє покупку безпосередньо замовнику. Посередник отримує комісійні.

11. Продаж кросівок

Кросівки, знову-таки в кризовий час, стали для багатьох не просто повсякденним, а єдиним взуттям. Природно, що їх продажі збільшилися не тільки в інтернеті, але і в фізичних магазинах, а також на ринках. Щоб зацікавити покупця, варто пропонувати не підробки, а брендове взуття, нехай навіть і не найавторитетніших брендів, але оригінальне.

12. Продаж будівельних матеріалів

Багато хто не хоче займатися реалізацією будматеріалів, вважаючи цей бізнес сезонним. Але така ситуація тільки з матеріалами для зовнішніх робіт. Якщо ж торгувати матеріалами для внутрішньої обробки, попит в холодні місяці буде знижуватися, але не суттєво. Недоліком торгівлі будівельними матеріалами є те, що необхідно обладнати досить великий і сухий склад для зберігання продукції, а також необхідність контролю доставки товару - який не повинен перебувати в сирих приміщеннях і не підпадати під вплив води.

13. Продаж коригуючої білизни

Таку білизну рідко зустрінеш в наших магазинах, а попит на неї досить істотний. Головне в цьому варіанті є пошук виробника, який займається виготовленням не тільки добре коригуючої білизни. Ця білизна має характеризуватися як можна меншим дискомфортом для власниці, оскільки взагалі на 100% комфортною вона навряд чи коли небудь стане.

Ідей по відкриттю інтернет-магазину одного товару, як можна бачити, досить багато. Головне, що повинен пам'ятати кожен, хто хоче пов'язати своє майбутнє з цим видом електронної комерції - потрібно досконало розбиратися в товарі, який продається, а також забезпечити широку представленість обраного товару на майданчику, оскільки вузька спеціалізація істотно звужує коло потенційних замовників.

cat-img

Категорії