• MFLOW
  • Ідеї
  • Блог
  • Токсична буденність - як витрачати час ефективно

Все, що ми маємо - це 24 години сьогодні і наше майбутнє залежить тільки від того, чим ми наповнили день сьогодні. Фінансовий успіх, слава, великі відкриття, прекрасні люди, захоплюючі пригоди - все нові світи, які ми здатні створити - створюється тільки сьогодні.

І секрет успіху в тому, щоб заповнювати наше сьогодні тим, що нас рухає вперед, і позбутися того, що не рухає. Є маса речей, які просто поїдають наш час і нікуди нас не ведуть. Саме це я вважав злом. Так я вважав до цього дня, але сьогодні я зробив апгрейд.

Виявляється є речі, набагато гірші, ніж щось, що нас не рухає. Є те, що відкидає нас назад і вниз, що веде нас до деградації.

Це все, що провокує наш гнів, злість, страх, досаду, обурення, безсилля, фрустрацію. У такому стані ми нездатні ні бачити, ні знаходити рішення проблем. Ми здатні тільки реактивно рефлексувати.

Лайно в душі примножує лайно

Є маса речей дуже токсичних, і в першу чергу це різні новини, здебільшого фейкові, які виробляють ЗМІ, щоб залучити трафік, продати більше реклами.

Новини, які роблять нас керованими дебілами, які не збільшують нашу усвідомленість і розуміння світу, а навпаки заганяють нас в кафкіанський абсурд, занурюючи в постійний туманний стан.

Ну гірше того, цей стан діє як наркотик, формуючи якийсь вид збоченої потреби, і ми починаємо заповнювати свої 24 години цією отрутою все більше. В такому стані мало того, що немає шансів, але ці патологічні емоції настільки переповнюють нас, що ми більше не можемо цього виносити і зобов'язуємось поділиться цим, заражаючи цим отрутою навколишніх.

В такому потьмареному стані ми вже ні на що не придатні, ці паразитні ідеї харчуються нашою енергією і ми перетворюємося в ту саму батарейку з матриці, яка живить ці диявольські егрегори.

І все наше життя летить під укіс, ми перестаємо займатися потрібними речами, бездарно витрачаємо час, висимо в соціальних мережах, всі наші плани і надії зводяться в прах і ми перетворюємося в слизьку мерзенну тварюку - троля. Але найгірше, що ми можемо робити - це поширювати цю ракову заразу далі. І особливо погано, коли це відбувається з тими, кого ми любимо і від кого немає захисту. І тоді найближчі нам люди здатні угробити наше життя, затягнувши нас в свої похмурі фантазії.

Але ми маємо вибір. Розвивати свою усвідомленість, направляти свою енергію на творчість або перетворюватися в тупого злобного дебіла, який виявився отруєний отрутою, і сам же тепер цю отруту поширює.

Задайте собі питання - що ви хочете?

Якої долі ви хочете? І чи хочете ви чогось взагалі?
Як позбавити і захистити себе від такої небезпеки? Класик висловився точно - "Не читайте радянських газет".

У зв'язку з цим я накладаю мораторій на всі негативні теми в своїй стрічці, а всіх, хто пише або обговорює це - відправляю в бан, включаючи всі питання, пов'язані з Росією і всіма конфліктами, теорією змови, плоскі землі, світову війну і все це мракобісся.

Простий принцип - припиніть всі контакти з скигліями, смердючими тролями, розповсюджувачами фейкових новин і лже теорій про кінець світу, мракобісами і дебілами.

Алекс Крол

cat-img

Категорії