Запуск стартапу – це завжди відповідальне завдання, що повинно вирішити багато проблем: організувати команду, знайти продукцію, якої потребують покупці та створити такий сервіс, який дозволить за 1 рік не тільки відбити інвестиції, але і почати заробляти великі гроші. Ми підготували топ-7 найкрутіших бізнес ідей для стартапів, які дозволять вам окупити вкладення та стати мільйонерами за декілька років.

Віртуальна реальність

Обладнання, що дозволяє створювати віртуальну реальність зараз є доступним практично для кожного. Окулус та Самсунг щороку оновлюють свою техніку. Вона стає більш зручною, для неї створюються ігри, симулятори та інше програмне забезпечення.

Однак віртуальної продукції та оглядів все ще є досить мало. Створюйте віртуальні подорожі, огляди будинків, музеїв, архітектурні проекти, будь-які рішення дизайну інтер'єрів.

Це технології майбутнього, які дозволять бути першими на ринку. З часом з'явиться велика кількість розробників такої продукції, і тоді вони змагатимуться між собою за допомогою цін. Поки ціна в даному сервісі значення не має – є можливість заробити великі кошти.

Інтелектуальний дизайн

Ми всі знаємо, що таке дизайн. Однак як створювати дизайн таким чином, щоб впливати на клієнта і мотивувати його придбати товар або послугу? Інтелектуальний дизайн відрізняється від звичайного одним – метою збільшення продажів. Вивчайте споживацькі переваги, що їм потрібно, нові тенденції в технологіях, і ви зможете витіснити з ринку звичайних дизайнерів, які цього робити не вміють. В 2019 році дизайнер не має право просто малювати. Він повинен думати як клієнт і бути маркетологом. Створюйте команди, що вміють за допомогою кольорів та акцентів привертати увагу та виділяти сильні сторони продукції, тоді ринок буде вашим.

Роботизоване управління малим бізнесом

Управління фінансами, бухгалтерський облік, планування діяльності, формування залишків на складах, оптимізація залишків та грошових коштів – усі ці сервіси є можуть стати доступними для малого бізнесу, якщо випускати зручне програмне забезпечення, яке буде повідомляти власника бізнесу про те, що потрібно переглянути інвестиційну політику, потрібно оптимізувати роботу персоналу та ін.  Це може бути онлайн сервіс, в якому будуть відмічатися продажі та прихід товарів. Основна перевага такого сервісу повинна бути у зручності його використання. Якщо більшість програмного забезпечення є багатофункціональним, то створюючи сервіси під конкретний бізнес, який буде зручним для клієнта, ви зможете взяти на себе управління всім бізнесом за помірною ціною, а клієнт зекономить на заробітній платі 3-4-х людей.

Дрони для доставки та супроводу

Успішний винахід стає потрібним у будь-якій сфері. Відтепер ви можете не думати про те, як організувати доставку товарів додому. Дрони здатні піднімати на безпечну висоту товари, що мають вагу в декілька кілограм і перевозити їх на десятки кілометрів. Швидко, без корків, в будь-яку пору.

Поставте будь-яку людину за пульт дрона, і вона сидячи у зручному кріслі доставить товар, або буде супроводжувати кого потрібно в межах міста.

Послуга може використовуватися для побутових цілей – передати невеликий пакунок, супроводжувати дітей, вести спостереження за подіями, знімати на камеру різні заходи, слідкувати та вести воєнні операції.

Ремонт та відкриття замків

Здавалась би проблема не нова, але коли стається неприємна ситуація, у місті викликати нема кого. І якщо у Москві ви знайдете таку компанію через інтернет https://azs-zamok.ru/vskrytie-dveri/ яка без проблем вскриє замок, переконавшись у тому, що ви є власником квартири, то в Україні з цим проблематичніше. Тому використовуйте попит, маючи необхідні навички, на свою користь.

Розумні годинники та браслети

Насправді тих рішень, які існують сьогодні, недостатньо для того, щоб створювати кращий контроль та організацію роботи людей. Ви можете створювати не тільки програмне забезпечення для годинників та браслетів, але і виготовляти їх самостійно, даючи можливість його власнику правильно будувати власне життя і не витрачати його на непотрібні речі. Вимірювання пульсу, слідкування за кількістю кроків, розробка програмного забезпечення, що буде слідкувати за тим, чи правильною є денне фізичне навантаження. Програмне забезпечення може контролювати, а може нагадувати про певні події.

3д архітектура для енергобудівництва

Побудувати енергоефективний будинок – справа досить складна. Без попередніх макетів зробити це досить складно. Якщо минулого року власники 3Д принтерів могли друкувати будь-що, починаючи від макетів, закінчуючи протезами, то сьогодні є потреба будувати 3-д будинки у зменшеному масштабі для того, щоб ефективно досліджувати потік освітлення, вплив горизонту та інші чинники та створення максимально ефективного житла. Архітектори, що матимуть такі принтери зможуть зменшити кількість помилок та покращити ефективність будівництва, оскільки енергоефективність є найбільш важливим фактором, який враховується при сучасному будівництві.

IOT технології

Технології, що націлені на інтеграцію одного програмного рішення відразу в декілька видів техніки. Працюючи синхронно, можна створювати розумні простори. Технологія може використовуватися як вдома, так і в офісних приміщеннях. Розробляйте власні пристрої, які потрібні для організації комфорту населення – і ви зможете створювати надприбуткові стартапи. Це можуть бути набір пристроїв для дому: такі як сигналізація, автоматичні вмикачі світла, системи відеонагляду та безпеки. Для офісу це можуть бути системи нагляду за роботою працівників, економії енергоресурсів у якості їх нераціонального використання та ін.

cat-img

Категорії