Ми розібралися, як заробити милі s7 без перельотів в 2020 році просто написанням відгуків про визначні пам'ятки місць, де побував користувач, а також про готелі і ресторани.

Милями авіакомпанії називають віртуальні окуляри, якими оцінюється ступінь лояльності клієнта до авіаперевізника. Авіакомпанії не «винайшли велосипед», а тільки повторили схему застосовується супермаркетами: при покупці товарів (квитків), на рахунок клієнта зараховуються бонуси (милі), які можна витратити на придбання інших товарів (квитків, готелів, автопрокату).

Бонуси також можна отримати, залишаючи відгуки в туристичних програмах.

Як заробити милі s7 і якими вони бувають?

Милі розділені на 2 групи:

  • преміальні (некваліфіковані);
  • статусні (кваліфіковані).

Преміальними милями називають бонуси, які можна використовувати для придбання квитків, або підвищення класу авіаперевезення. У більшості випадків вони придатні для використання в період від 20 до 36 міс. з моменту покупки квитка. Після невикористані милі обнуляються. Що стосується статусних миль, їх також можна використовувати для поліпшення класу перевезення, або придбання квитків. Але їх також можна використовувати для підвищення рівня сервісу. Від кількості статусних миль залежить важливість персони для авіакомпанії: клієнт допускається до безкоштовного використання VIP лаунж-зон, до позачергової реєстрації на рейс, а також пересадки в бізнес-клас без доплат. Максимальний термін використання статусних миль - 1 рік, оскільки всі милі анулюються з настанням 1 січня наступного року.

Як зараз справи з милями?

Зараз (з 2016 року) заробіток миль істотно обмежений. Користувачеві доступно максимальне отримання 1,5 тисячі миль щомісяця. Крім того, авіакомпанії зменшили число миль, що нараховуються покупцеві квитка і частоту нарахування миль за коментарі в додатках, тому зараз ті, хто раніше займався складанням відгуків, часто закидають цю справу.

Якщо ж комусь цей вид заробітку ще цікавий, тоді дочитайте статтю до кінця.

Спочатку необхідно зареєструватися на туристичному сайті TripAdvisor (https://www.tripadvisor.ru). Процес реєстрації -досить простий (можна для цього скористатися авторизацією через ФБ). Після до додатка необхідно прив'язати бонусну картку s7 з милями, заповнити профіль із зазначенням імені та прізвища (аналогічно як в бонусній карті) і номера карти. Для цього необхідно перейти за адресою: www.tripadvisor.ru/S7Priority. Усе. Карта прив'язана до туристичного ресурсу.

Як платформа нараховує милі без авіаперельотів?

Тепер прийшов час дізнатися, як заробити милі s7 не купуючи квитки. TripAdvisor виплачує винагороду:

  • за публікацію відкликання про готель - 150 миль (додатково 75 можна отримати за якісне фото);
  • за публікацію відкликання про ресторан або про пам'ятки - 50 миль (додатково 25 можна отримати за якісне фото).

Варто врахувати, що не кожен готель або ресторан співпрацює з ТріпЕдвайзор за цією програмою, тому перед написанням відкликання варто переконатися в наявності прямокутника з інформацією про кількість бонусних миль, що знаходиться біля кнопки «Написати відгук».

Крім того, не за кожен готель можна отримати 150 миль, а тільки за той, у якого практично відсутні російськомовні коментарі.

Відгуки про заробіток на милях s7

Потрібно сказати, що зараз на ТріпЕдвайзор заробити достатньо миль стало занадто складно - за відгук про цей готель платять максимум 50 миль, а за фото - 10, за ресторани і бари перестали платити взагалі. Швидше за все це сталося через появу безлічі авторів, що не літаючи залишають коментарі, а платити за це необхідно авіакомпанії і сервісу.

cat-img

Категорії