Mflow детально розібрався в тому, як заробити на iq option з відмінною прибутковістю, використовуючи кілька слушних порад від досвідчених трейдерів та навчаючись на наданому демо-рахунку.

IQ Option займає лідируючі позиції на світовому фінансовому ринку. Компанія змогла зробити процес торгівлі опціонами не тільки вигідним, але і доступним для великої кількості громадян, незалежно від їх соціального стану.

Переваги фінансового брокера: мінімальна сума, яку можна залити на ресурс - 10 USD, розмір мінімальної ставки - 1USD, клієнту надається безкоштовний демо-рахунок, що допомагає навчитися без ризику втрати власних коштів. Не варто забувати про цілодобову багатомовну підтримку клієнта.

Як заробити на iq option з мінімальним ризиком

Для того щоб почати заробляти, необхідно зареєструватися на майданчику: https://iqoption.com/ru. Після цього клієнту буде доступний демо-рахунок (1 тис. віртуальних USD) і відкриється сторінка з котируваннями і меню. Якщо щось незрозуміло, можна просто навести курсор на об'єкт, що цікавить, і спливе віконце з підказкою. У лівій стороні екрану знаходиться меню вибору опціону - короткострокові (1-5 хв) або звичайні бінарні. Вікно справа призначене для вибору розміру ставки, виведення коштів і напрям опціонів (на підвищення або пониження, поставити, припинити).

Кілька порад, які стануть в нагоді новачкові

  1. Не варто використовувати бонуси (20-90%) для поповнення рахунку - вони досить важко відіграються. Справа в тому, що сума угод повинна бути більше бонусу в 25 разів. Такий варіант, природно, не підійде починаючому трейдеру з невеликим депозитом. В результаті клієнт зосередиться на відбитті бонусу, а не на вигідній торгівлі.
  2. Ще однією підказкою в тому, як заробити на iq option є відмова від використання шкали Сили биків чи ведмедів. Вони являють собою червону і зелену смуги на графіку (ведмеді, грають на пониження - червона лінія - Put-опціон, зелена - бики, що грають на пониження - Call-опціон). Новачки намагаються повторювати дії більшості, що є величезною помилкою, оскільки найчастіше більшість складається з тих самих новачків.
  3. Використовувати брокерські сигнали. Точність сигналів досить висока, але є один момент - при торгівлі на EUR \ USD-парі, потрібно відстежувати поведінку обраних валют в інших парах. Наприклад, графік пари йде вниз, в парі CAD \ USD (отриманий сигнал від брокера) крива також опускається, але раптом на обраної парі на короткий час фіксується підвищення, яке знову змінюється зниженням. Найчастіше це пов'язано з тим, що великі трейдери закривають ставки. Не варто відразу ж закривати, якщо такий факт має місце.
  4. Відучіться заробляти в вихідні. Всі біржові структури у вихідні дні не працюють, тому реальний стан на ринку практично неможливо відстежити. Брокер може змінити котирування на свій розсуд, зробивши ставку збитковою.

Відгуки про заробіток на IQ Option

Незважаючи на всю райдужну інформацію, надану на сайті, російських трейдерів,  IQ Option не дуже поважають, особливо зараз. Всі клієнти в відгуках пишуть, що проблеми почалися приблизно в вересні 2019 року. Ті, хто торгував на цьому майданчику давно, раптом стали отримувати дивні листи з інформацією про те, що договори розірвані, а у них є 7 днів для виведення власних коштів (зароблені гроші блокуються). Отже, поки не закінчаться проблеми, працювати тут  не варто.

Біржа Форекс є загальновизнаним і чесним інструментом заробітку, успіх забезпечується виключно знаннями і везучестью трейдера. Те ж фахівці говорять і про інвестування в IPO і QUIK. IQ Option - відмінна майданчик для ведення бізнесу, але з деяких пір у російських трейдерів стали з'являтися проблеми, пов'язані з блокуванням ресурсом рахунків, без пояснення причин. Заробіток на обміні валют буде ефективним у разі проведення грамотної рекламної кампанії, а також застосування обдуманої курсової політики фінансиста. Як заробити фінансисту в 2020 році - читайте тут.

Інші варіанти заробітку для фінансиста

Біржа Форекс є загальновизнаним і чесним інструментом заробітку, успіх забезпечується виключно знаннями і везінням трейдера. Те ж фахівці говорять і про інвестування в IPO і QUIK. Заробіток на обміні валют буде ефективним у разі проведення грамотної рекламної кампанії, а також застосування обдуманої курсової політики фінансиста. IQ Option - відмінний майданчик для ведення бізнесу, але з деяких пір у російських трейдерів стали з'являтися проблеми, пов'язані з блокуванням ресурсом рахунків без пояснення. Як заробити фінансисту в 2020 році - читайте тут.

cat-img

Категорії