Основні ризики, які пов'язані із діяльністю фудтраку, не стосуються проблем реалізації продукції, оскільки продукти харчування продаються завжди. Головне завдання, яке потрібно вирішити – це отримати дозвіл на діяльність та вистояти тиск конкурентів, що займаються громадським харчуванням в центральних частинах міста. Для цього  необхідно співпрацювати із органами місцевої влади, а також відпрацювати асортимент продукції, який буде відрізнятися від існуючих пропозицій на ринку. Для цього підприємство витрачатиме кошти на розробку унікального асортименту, що зможе складати конкуренцію існуючим пропозиціям.

Ще одним можливим ризиком діяльності є придбання бракованого обладнання, що може виходити з ладу та не дозволяти здійснювати процес приготування їжі.  У випадку поломки, необхідно оперативно здійснювати заміну обладнання на нове, не очікуючи, доки його відремонтують. Найдорожче обладнання має ціну до 15 тисяч гривень. Це є триденний заробіток підприємства, який у випадку настання ситуації може використовуватися на термінову покупку.

Не менш важливим є правильно управління ресурсами. Особливо це стосується грошових ресурсів підприємства, які в процесі діяльності накопичуватимуться і втрачатимуть цінність від їх невикористання. Для того, щоб зменшити втрати підприємства у зв'язку із неефективним використанням грошових коштів, підприємство може вивільнені кошти вкладати в товари, що можуть продаватися додатково. Це також може бути вкладення в обладнання, яке купуватиметься для нової точки збуту.

Збут продуктів харчування може бути неефективним, якщо на місцях працюють люди, що не зацікавлені в розвитку і, своєю байдужістю до роботи створюють збитки. Для того, щоб не виникало таких ситуацій необхідно регулярно проводити моніторинг та контроль за обслуговуванням клієнтів, а у випадку порушення правил обслуговування замінювати штат.

cat-img

Категорії