Ми ознайомилися з легким методом, як заробити paidverts в 2020 році, не вкладаючи власні кошти і приділяючи роботі всього чверть години в день.

Paidverts (https://www.paidverts.com), по своїй суті, є проектом з інноваційним підходом до маркетингу. Платформа працює з 2014 року і на сьогоднішній день займає лідируючі показники за популярністю, серед проектів, що пропонують отримання прибутку простим натисканням на посилання і коротким (30 сек) переглядом реклами. На думку розробників, додатковий дохід активного користувача може становити від 200 до 300 USD на місяць.

З чого почати і як заробити paidverts

Початківцю необхідно пройти реєстрацію на сервісі.

При першому вході користувач отримує на рахунок 300 ВАР (своєрідних бонусних одиниць). Спочатку учасник може працювати тільки з 8-ю рекламними посиланнями без зарахування реальних грошей. Винагорода виключно в ВАР. За клік по посиланню йому нараховується 25 ВАР. Після того, як кількість очок досягне 1,6 тисячі, учаснику доступний перехід на наступний щабель. Тут, крім рейтингових посилань, включаться посилання, за клік по яким на рахунок зараховується винагороду. ВАР в гроші не конвертуються !!!

Що далі?

Крім заробітку на кліках по платній рекламі, можна заробляти вкладенням отриманих на рахунок грошей в розміщення реклами на сторінках сайту. Користувач може купувати як демонстрацію власної реклами, так і реклами інших користувачів, скопіювавши посилання перед кліком, і опублікувавши її на своїй сторінці. Банер зможуть побачити 50 і більше користувачів. Вкладення 1 USD в рекламу приносить 1,55 USD прибутку. Для цього необхідно скопіювати необхідний код.

Яким чином можна вивести кошти?

Оскільки користувачів цікавить не тільки як заробити PaidVerts, а й те, як отримати гроші «на руки», відповідаємо: вивести можна суму від 2 USD. Як вводити, так і виводити власні кошти можна через велику кількість електронних платіжних систем, серед яких: PayPal, Payza, Perfect Money, EGOpay, STP, Bitcoin і т.д.

Специфіка роботи

Щоранку необхідно зайти на сайт в меню «Ваша навігація», натиснути на «Платні оголошення», після чого користувач бачитиме банерні рекламні продукти у верхній частині екрану, а внизу - банерну рекламу, за яку нараховують ВАР. Потрібно клікнути по всіх банерах і пробіжно переглянути запропоновані сайти. Платна реклама тримається на акаунті до 18 годин. Якщо її не перегляне один користувач, її передадуть іншому, а той, хто не переглянув, буде оштрафований зняттям очок. Для того щоб такого не сталося, радимо переглядати свій профіль і вечорами.

Апгрейд Recycler Pro

За 0,05USD користувач може підключити перегляд оголошень, від яких будь-хто відмовився, або не встиг переглянути. Цей апгрейд доступний учасникам, у яких на рахунку більше 2200 ВАР. Крім того, потрібно врахувати, що в вікні будуть переважно оголошення низької вартості.

За допомогою персонального посилання можна розіслати запрошення для участі друзям, близьким і просто знайомим з отриманням 10% доходу від вартості замовленої рекламної кампанії, а також 5% від того, скільки зароблять вони кліками.

Вкладати зароблене в рекламу. За вкладення 1 USD учасник отримує 3,1 тис. ВАР і 50 переглядів опублікованої ним реклами іншими користувачами. Крім того, цей внесок дозволить відкрити платну рекламу на суму 1,55 USD. Також внесок дозволить отримати щонайменше 2,5 тис. ВАР для переходу на наступний щабель і можливість покупки першого поліпшення за 0,05 USD, і т.д.

Відгуки про PaidVerts

Незважаючи на те, що інформація про ресурс більш ніж багатообіцяюча, насправді все не так просто. Користувачі скаржаться, що реклами приходить мало, причому всі рекламні продукти супроводжуються дво- і трирівневою капчею. Для того щоб заробити якісь реальні гроші, доводиться приділяти набагато більше часу, ніж чверть години. Крім того, необхідна неабияка посидючість і залізобетонний спокій.

cat-img

Категорії