Бізнес ідеї з пасивним доходом - це саме те, що потрібно людям, які побоюються кидати все і кардинально змінювати життя, відкривши власну справу.

Звичайно, не кожному дано відмовитися від постійного, хоч і невеликого джерела доходу і зробити крок у невідомість. Саме для них і буде корисною стаття, де ми опишемо ідеї, як отримувати дохід, який не потребує вкладень власної праці (тільки на першому етапі потрібно докласти трохи зусиль для старту).

Бізнес ідеї з пасивним доходом, що вимагають стартового капіталу

Здача нерухомості в оренду

Якщо у вас є порожня квартира або власний будинок, природно, що вони можуть стати об'єктом регулярного прибутку. Можна здавати нерухомість декількома способами: здача нерухомості на довгий час. Таким способом ви забезпечуєте собі регулярний і досить високий заробіток (розмір залежить і від міста проживання, і від розташування квартири / будинку, а також від їх розміру і додаткових зручностей.

Основним ризиком є ​​можливість того, що в результаті за кілька років орендар може привести об'єкт нерухомості в жахливий стан, тому рекомендується регулярно перевіряти його, а не сліпо вірити орендарю.

Добова оренда нерухомості

Цей метод не можна назвати регулярним джерелом доходу, оскільки не завжди у вас буде клієнт, але такий варіант дозволить отримувати більш високий прибуток. Найбільш зручний варіант - надання житлоплощі для туристів. В цьому випадку необхідно постійно прибирати в квартирі, ремонтувати побутову техніку і т.д. Правда ризик того, що квартира прийде в непридатний стан набагато менший. Від надання квартири для проживаючих в тому ж місті осіб радимо відмовитися, оскільки найчастіше квартира знімається або для галасливої ​​вечірки, або для романтичної зустрічі. І в тому, і в іншому випадку у вас з часом почнуть виникати конфлікти з сусідами.

Здача квартири / будинку в якості комерційної нерухомості

Якщо у вас окремий будинок, або квартира на першому поверсі, нерухомість можна перетворити або в офіс з окремим входом, або в магазин. Переробку бажано зробити самостійно, оскільки орендарі схильні списувати переобладнання в рахунок оплати оренди.

Відкриття банківського депозиту

На першому етапі варто подумати над тим, як часто вам потрібно отримувати відсотки з вкладеного. Щомісячні дивіденди будуть по загальній сумі меншими квартальних, ті - піврічних, а піврічні - річних. Для першого випадку радимо відкрити накопичувальний вклад з можливістю щомісячного отримання відсотків. Для всіх інших методів варто вибрати депозит з капіталізацією. У цьому випадку відсотки за місяць додаються до основного внеску і на них також нараховуються відсотки.

Потрібно врахувати, що жити на ренту, як це роблять на Заході ті, хто успадкував великий капітал, у нас навряд чи вийде, оскільки потрібно вкласти величезні гроші для того щоб отримувати хоч якийсь нормальний прибуток. Але, як додаткове джерело прибутку актуальність цієї бізнес ідеї з пасивним доходом скидати з рахунків не варто.

Купівля дивідендних акцій

Цінні папери можуть стати відмінним джерелом додаткового пасивного прибутку. Але, для того щоб придбати дійсно прибуткові акції, необхідно зробити правильний вибір АТ. Перше, на що потрібно звернути увагу - це привілейовані акції, а не звичайні, оскільки по цих акціях дивіденди ви будете отримувати постійно. Якщо ж ви купите звичайні, то виплата дивідендів по ним проходить тільки після рішення ради директорів. Також потрібно вибирати між невеликим прибутком і мінімальними ризиками і між можливістю отримувати високий прибуток. Разом з тим є високий відсоток ризику, що перспективна ідея не «піде» і ваші гроші будуть втрачені назавжди.

Заробіток на нерухомості

Суть цього виду отримання прибутку полягає в тому, що нерухомість на первинному ринку, в більшості випадків, продається або на папері, або у вигляді незакінченого об'єкта будівництва. Вартість такої нерухомості на 20-40% менше, ніж вартість квартири після здачі об'єкта в експлуатацію. Природно, що гроші потрібно вкласти зараз, а перепродати квартиру через кілька років, але, наприклад, квартиру, яку ви купили за 100 тисяч USD, можна перепродати за 130-140 тисяч. Якщо у вас є достатньо грошей для покупки 2-3 недобудованих об'єктів, то цей пасивний дохід можна зробити регулярним і відмовитися від звичайної роботи. Недоліком цієї бізнес ідеї з пасивним доходом є те, що ви не застраховані від банкрутства забудовника, тобто компанія-забудовник може прогоріти і вам доведеться сильно попрацювати, щоб за кілька років повернути хоча-б частину витрачених грошей.

Бізнес ідеї з пасивним доходом, що вимагають невеликого вкладення коштів

Здача в оренду кімнати

Якщо у вас є кімната в квартирі або будинку, яку ви рідко використовуєте, або використовуєте її в якості комори, то ви можете отримувати стабільний пасивний прибуток, здаючи її орендарю. Це дозволить вам не тільки заробити, а й заощадити на оплаті комуналки. Сума, яку ви будете отримувати, не така велика, як при здачі в оренду квартири, але її цілком вистачить, щоб відкладати на покупку якоїсь дорогої речі або поїздку за кордон / на море під час літньої відпустки. Природно, що доведеться постійно перетинатися з незнайомою людиною в будинку, але з часом ви до цього звикнете.

Монетизація захоплення

Якщо ви любите займатися чим-небудь, що приносить не лише моральне задоволення, а й відчутні результати, ви можете перетворити хобі в пасивний дохід. Наприклад, вам до душі вишивка, але у вас вже нікуди складати готові роботи, почніть продавати їх, не витрачаючи на це багато зусиль. Досить «розповісти» про захоплення якомога більшій кількості людей (через власні сторінки у Фейсбуці, Інстаграмі). Також важливо заявити про себе на спеціалізованих ресурсах - Etsy, «Ярмарок майстрів».

Продаж фотографій

Для цього не обов'язково бути визнаним фотохудожником. Головне - це якісна камера (нехай навіть і на телефоні). Якщо ви вмієте помічати красиву картинку і відобразили вже багато таких пейзажів, заведіть аккаунт на фотостоках: Shutterstock, Dreamstime, Depositphotos, наприклад. Далі все що потрібно - викладати нові фото і отримувати гроші за кожне куплене фото у вас.

cat-img

Категорії