Сьогодні в ЗМІ та Інтернеті часто можна побачити публікації, що дехто отримав хімічні опіки від звичайних засобів догляду за шкірою, а у когось з’явилась алергія після використання шампуню чи мила.

Так такі інциденти справді мають місце, оскільки на ринку присутня велика кількість підробок, а населення в умовах кризи прагне до купівлі більш дешевого товару, не приділяючи достатню увагу його якості.

Ми презентуємо вам статтю, яка допоможе не тільки позбавитись необхідності в купівлі мила в магазині, але може також допомогти організувати прибутковий бізнес на дому.

Миловаріння як прибутковий бізнес на дому

Варити мило достатньо нескладно, але якщо ви взагалі не знайомі з процесом, необхідно спочатку ознайомитись з різними техніками і варіантами виготовлення хенд-мейд продукції. Інформації про це достатньо багато на просторах інтернету (відео курси, рекомендації професіоналів, обладнання). Крім того, якщо є можливість відвідати майстер-клас досвідченого миловара (їх проводять для реклами і залучення нових клієнтів), обов’язково відвідайте, оскільки ви зможете задати всі питання наживо, а живе спілкування набагато краще переписки.

Яке обладнання необхідно придбати

Варто сказати, що цей прибутковий бізнес на дому не вимагає великих капіталовкладень, тому доступний навіть домогосподаркам, але все ж потрібно потурбуватися, щоб бути забезпеченим всім необхідним. На стартовому етапі вам знадобиться:

 1. Форми для продукції.
 2. Основа (затравка) для мила.
 3. Масла, колори, ароматичні ефіри та ін.
 4. Елементи декору (кавове зерно, блискітки, штампи і т.д.).
 5. Пакування (паперовий пакет, стрічка і т.д.).

Як затравку частіше за все використовують неароматизоване дитяче мило, оскільки воно являється гіпоалергенним і характеризується зволожуючим пом’якшувальним ефектом для шкіри. Відсутність аромату є окремою перевагою, оскільки не буде шкодити основному аромату, вибраному вами.

Весь асортимент матеріалів можна знайти навіть у звичайному супермаркеті (косметологічний відділ), чи в спеціалізованому магазині, орієнтованому на хенд-мейд.

Технологічні аспекти виготовлення мила

 1. Затравку необхідно натерти на терці (середній розмір частинок).
 2. Підготуйте водяну баню і повільно топіть натерту основу, часто помішуючи, поки мило не перетвориться на густу рідину.
 3. Введіть в розтоплену затравку вибране масло (частіше за все користуються кокосовим, какао, манго і іншими маслами з приємними ароматами. Головною умовою вдалого результату являється вибір в якості основи тільки твердого мила. Пропорція – 1 ч.л. на 30 г масла.
 4. Тепер додайте рідкий компонент, в якості якого можна використати молоко, вершки, трав’яні настої, або звичайну воду. Варто не починати з води, оскільки її додавання може призвести до розшарування. В деяких випадках до маси можна додати цукор. Тепер суміш розмішується до повністю однорідного стану (консистенція – рідка сметана).
 5. Посуд зняти з водяної бані і приступити до введення додаткових компонентів – рідких ефірних олій, барвників, ароматизаторів і різних вітамінів, які б підживлювали шкіру. Варто уникати додавання синтетичних речовин, які можуть спровокувати виникнення алергії, а також ароматизаторів з різкими запахами.
 6. У підготовлені силіконові формочки залийте суміш. Для запобігання появі бульбашок в готовому продукті, окропіть поверхню ще рідкого мила спиртом. Таку ж процедуру можна зробити і з самою формою.
 7. Форми повинні знаходитись при кімнатній температурі, або в холодильнику. Забороняється охолоджувати мило в морозильній камері. Мило має затвердіти повністю. Якщо воно зминається в руках, значить процес затвердіння не завершився.

Як і кому краще продавати продукцію

Прибутковий бізнес на дому стане прибутковим тільки тоді, коли ви потурбуєтесь про ринок збуту для своєї продукції.

Першу партію, радять спеціалісти, не потрібно поспішати реалізувати. Спочатку спробуйте користуватись ним самостійно, а також подаруйте колегам по роботі і приятелям, щоб почути їх авторитетну думку і скласти своє враження про продукт. Якщо критики немає, можна приступати до виготовлення партій товару для продажу.

Канали збуту

 1. У соціальних мережах можна знайти дуже багато однодумців не тільки серед своїх друзів. Створивши спільноту «мильна крамничка» і залучивши у неї якомога більше учасників ви надовго забезпечите себе замовленнями. Не забувайте про рекламу – фото і опис продукції – це не перевага, а необхідна умова.
 2. Через тематичні форуми і інтернет дошки оголошень, створивши там рекламні продукти. З ними ви зможете познайомитись уже тоді, коли будете цікавитись технологіями миловаріння.
 3. Сувенірні та подарункові крамниці. Якщо ви виготовляєте не просто корисні ї запашне мило, а виріб оригінальної форми, ви можете звернутись до власників таких крамниць – вони з радістю візьмуть на продаж вашу продукцію.
 4. Якщо будете періодично дарувати свої вироби знайомим, то забезпечите себе додатковими клієнтами, які зацікавляться вашою продукцією через «сарафанне радіо», адже ваші знайомі та друзі неодмінно поділяться своїми секретами з своїми близькими, а ті, придбавши у вас мило, розкажуть своїм товаришам.

Якщо ж у вас залишились питання щодо того, чи може миловаріння стати прибутковим бізнесом на дому, рекомендуємо почитати поради, які публікуються миловарами з чималим досвідом роботи в цій галузі. Вони оцінюють середню рентабельність на рівні 50%. Окупність в середньому триває від 4 до 5 міс.

Крім того ви можете займатися не тільки виробництвом і реалізацією мила. Варто подумати про збут супутньої продукції. Крім того, якщо бізнес вже пройшов стартову стадію і у вас є достатній обсяг готової продукції, ви можете відкрити власний невеликий магазинчик з його продажу, а також реалізації супутніх товарів.

Не зупиняйтесь на виготовленні тільки 1 аромату і кольору (те ж саме стосується форм), оскільки, скільки людей, стільки і думок. У всіх різноманітні вподобання щодо кольорів, прикрас і ароматів.

cat-img

Категорії