Бізнес ідеї з Таїланду цікавлять нас, в першу чергу тим, що в країні сприятливий клімат, величезна берегова лінія і відмінні можливості для старту підприємницької діяльності. Поки для одних Таїланд - це місце проведення відпочинку, інші прагнуть сюди саме для відкриття бізнесу. Саме для другої групи ми підготували статтю, в якій будуть описані кращі бізнес ідеї з Таїланду.

Бізнес ідеї з Таїланду

Бізнес ідеї з Таїланду цікавлять нас, в першу чергу тим, що в країні сприятливий клімат, величезна берегова лінія і відмінні можливості для старту підприємницької діяльності. Поки для одних Таїланд - це місце проведення відпочинку, інші прагнуть сюди саме для відкриття бізнесу. Саме для другої групи ми підготували статтю, в якій будуть описані кращі бізнес ідеї з Таїланду. Найбільшою перепоною для відкриття бізнесу в королівстві є те, що відповідно до місцевого законодавства іноземцям заборонено відкривати певні види діяльності, тому необхідно відкривати тільки той бізнес, який доступний.

Кілька правил підприємницької діяльності в країні

У королівстві прагнуть всебічно захищати місцеве населення, тому займатися тим, чим можуть займатися тайці, іноземцям заборонено, тобто рукоділля, сільське господарство, різьблення по дереву та інші види малого бізнесу для нас - табу.

Власникам хорошого капіталу радимо відкрити компанію зі створенням нових робочих місць для місцевих. Це дуже вигідно, оскільки рівень оплати праці тут вкрай низький, а соціальне забезпечення лежить на плечах держави.

Створюючи підприємство, ви повинні пам'ятати, що мінімум 51% його вартості повинно належати тайцям.

Що необхідно для старту

Для старту підприємницької діяльності потрібні:

Бізнес-віза. Її видає посольство королівства Таїланд в нашій країні. У деяких випадках необхідно пред'явлення бізнес-плану. По прильоту потрібно звернутися до відділу комерції для отримання списку документів для реєстрації компанії. Після того як документація буде готова, потрібно сплатити держмито.

Бізнес ідеї з Таїланду

Заклади громадського харчування

Для того щоб відкрити бар або кафе в хорошому місці, необхідно вкласти не менше 60 тисяч USD. Термін окупності закладу за умови вдалого сезону становить 12 місяців. Але, потрібно розуміти, що на цьому ринку існує величезна конкуренція. Ця ніша наповнена повністю, тому зайнятість 50% місць - це вже дуже хороша відвідуваність. Також бізнес відрізняється яскраво вираженою сезонністю. У міжсезоння відвідуваність закладів громадського харчування різко знижується до нуля. Головна ж проблема - це відсутність професійного персоналу. Місцеві не люблять працювати з відповідальністю і вважають за краще халатно ставитися до своїх обов'язків. Що поробиш, - менталітет такий. Тому бажано набирати на роботу таких же іноземців, як і ми з вами.

Оренда нерухомості

На тайському ринку нерухомості панує стабільність і рентабельність, що і є відмінним приводом заробити на цьому. Для покупки нерухомості радимо звертатися до місцевих ріелторів, тому що наші агентства занадто багато «накручують» на початковій ціні. Також необхідно розуміти, що іноземцям доведеться заплатити більше за ту ж квартиру, ніж місцевим жителям. Кращий варіант - покупка житла під час будівельних робіт. Так можна заплатити в 2 рази дешевше. Вартість елітної нерухомості в курортних районах становить близько 80 тисяч USD. Вартість найму такого житла становить близько 500 USD на місяць з однієї людини. Оренда житла в країні регулюється кондомініумом (житловими комплексами, які перебувають під управлінням декількох власників. Вони повинні дозволити здачу в оренду придбаного житла).

Відкриття магазину з товарами з Росії, України та Білорусі

Наші співвітчизники, м'яко кажучи, недолюблюють специфічні тайські страви. Більшості колишніх наших співгромадян, яких, до речі сказати, в королівстві безліч, вважають за краще власноручне приготування їжі і вживання в їжу більш звичних страв. Суть проблеми полягає в тому, що придбання круп, буряка або ковбас перетворюється в нездійсненну місію. Саме тому актуальність бізнес ідеї з Таїланду з відкриття такого продуктового магазинчика як не можна висока. Перевагами такого інвестування є відсутність необхідності вкладати кошти в рекламу - достатньо сарафанного радіо. Крім того, не обов'язково орендувати місце в фешенебельному районі. Для магазину підійде і недорогий район - наші його все одно знайдуть. І третє, не потрібні серйозні вкладення, а націнку, в силу відсутності конкуренції, можна ставити величезну.

Бізнес на оренді транспортних засобів

Це ще один напрям, який полюбився нашими співгромадянами. Вартість ліцензії - копійчана. У той же час заробіток на прокаті - досить істотний. Авто і мототехніка напрокат тут користується величезним попитом. Один сезон може забезпечити вам безбідне життя протягом всього іншого року.

Бізнес простий: необхідно оформити транспортну компанію, орендувати приміщення під підприємницьку діяльність, придбати транспорт (не обов'язково новий) і здавати його. Єдиною проблемою бізнесу є наявність безлічі конкурентів. Місця з найбільшим попитом на такі послуги вже давно перенасичені аналогічними компаніями.

Відкриття дитячого садка

Потрібно сказати, що прибутковість цієї бізнес ідеї з Таїланду надзвичайно висока. Особливо це стосується туристичного сезону. У дитячий садок здають своїх чад як місцеві жителі, так і гості країни, яким необхідно відпочити від дітей хоча б під час відпочинку. Крім того, в дитячі садочки віддають своїх дітей і іноземці, які постійно працюють в Таїланді, а також ті, хто проводять зими в країні, тікаючи від холодів і завірюх у себе на батьківщині. Для того щоб відкрити дитячий садок, потрібно звернутися за ліцензією і орендувати приміщення, обладнане відповідно до місцевих вимог по прийому дітей. Вартість перебування дитини в дитячому садочку оцінюється в країні дуже дорого. Залежно від обладнання і місця розташування дитячого садка, батьки платять за місячне перебування дитини там від 100 до 250 USD.

Особливості бізнесу дитячого садочку

Крім основних тайських або змішаних груп, необхідно організувати різні мовні групи з вихователями для кожної з них; харчування не входить в оплачувані послуги, його батьки проплачують додатково; вартість перебування дитини в мовній групі на 20-40 відсотків вища, ніж в змішаній або тайській.

cat-img

Категорії