Бізнес ідеї в Голландії, що забезпечують успіх бізнесменам, безсумнівно порадують починаючого підприємця своєю різноманітністю. Але навіть не це головне. Головне це те, що країна дуже лояльно ставиться до іноземців, що бажають не тільки жити, але і брати участь в процесі розвитку Нідерландів. Незалежно від того, відкриваєте ви бізнес в країні, запустите філію, або станете володарем дрібної компанії, ви можете розраховувати на всіляке сприяння з боку влади.

Голландія належить до тих європейських держав, в яких мотивований інвестор або підприємець можуть запускати нові компанії без істотних фінансових вкладень. Головними перевагами відкриття бізнесу в Нідерландах є:

  • Вигідне географічне розташування, завдяки якому стають доступні багато західноєвропейських клієнти.
  • Порт Роттердама, який є найбільшим в Європі, завдяки чому можна вести бізнес з усіма країнами світу.
  • Система оподаткування підприємців є чи не найбільш м'якою в західному світі, причому це стосується практично всіх галузей економіки.

У статті ми постараємося описати найбільш привабливі бізнес ідеї в Голландії, які допоможуть вам вибрати власну нішу, актуальну сьогодні.

Бізнес ідеї в Голландії

Заклади громадського харчування

Незважаючи на те, що у нас склалася думка про голландців як про повільних і спокійних людей, насправді їм, найчастіше, не вистачає часу і сил для самостійного приготування їжі. Через це домашнє приготування їжі тут в більшості випадків - рідкість. Якщо у вас є схильність до ресторанного бізнесу, радимо звернути увагу на відкриття кафе, ресторану або компанії з адресної доставки готових страв. Такий підхід дозволить отримувати прибуток як з місцевих жителів, так і з туристів, яких дуже багато в країні. Причому не тільки в великих містах, а й у сільській місцевості. Для відкриття бізнесу в сфері громадського харчування необхідно отримати спеціальний дозвіл і ліцензію.

Виготовлення hand-made товарів

Якщо ви ще досі думаєте, що популярність продажу товарів ручної роботи прийшла з країн Східної Європи, то дуже помиляєтеся, оскільки її популяризація - це виняткова заслуга країн BeNeLux і трошки Німеччини. Для того щоб запустити такий бізнес, значні початкові вкладення абсолютно не потрібні. Головне в цьому бізнесі - винахідливість і творчий підхід до створення виробів. Крім того, ще необхідна «підприємницька жилка», оскільки конкуренція в цій області досить велика. Але, якщо є якості, описані вище, то успіх вам забезпечений. Якщо ж з усіх достоїнств у вас є виключно тяга до бізнесу, можна відкрити сувенірну лавку і зайнятися виключно реалізацією товару, виготовленого іншими людьми. Найбільш вигідно виготовляти і продавати оригінальний одяг, шкіргалантерею, сумки і сумочки, біжутерію і «ювелірку». Покупцями можуть стати як звичайні жителі країни, так і гості Голландії.

Електронна комерція

Останнім часом дуже великою популярністю в світі стали користуватися голландські торговельні майданчики. Для того щоб відкрити подібний бізнес, необхідно найняти команду професійних веб-дизайнерів, для створення привабливого і зручною торгового майданчика, який зможе привернути до себе не тільки продавців, а й покупців. Природно, що такий бізнес вимагає великих фінансових вкладень не тільки в розробку, але і в розкрутку інтернет-порталу. В іншому випадку вам доведеться дуже довго чекати, поки ресурс наповниться товарами і трафіком.

Центр по догляду за дітьми в Голландії

Як вже було написано вище, у громадян Нідерландів практично немає вільного часу для догляду за дітьми. Більшість голландських дітей виховують няні. Якщо у вас є досвід догляду за дітьми (ростили кількох своїх дітей, або працювали нянею), радимо вам відкрити агентство по догляду за дітьми. Для того щоб займатися цим бізнесом, необхідно отримати спеціальні дозволи, які будуть підтвердженням того, що ви можете на належному рівні забезпечити безпеку дитини.

Сільськогосподарська галузь

Привабливість цієї бізнес ідеї в Голландії неможливо переоцінити, оскільки держава є віце чемпіоном глобального експорту сільськогосподарських товарів і продуктів харчування в світі, поступаючись лише Сполученим штатам Америки. Таких успіхів невеликій державі вдалося домогтися виключно завдяки широкомасштабному впровадженню інновацій в цю галузь. Перевагою відкриття сільськогосподарського бізнесу для починаючого підприємця є те, що ви отримуєте величезну підтримку не тільки з боку держави, а й з боку конкурентів. У Нідерландах, на відміну від нашої країни, загальноприйнято допомагати початківцям колегам-фермерам не тільки порадою, а й матеріально (технікою, добривами і т.д.).

Зелена енергетика

Голландія - один з лідерів Європи за темпами впровадження альтернативних джерел енергії і зеленої енергетики. Видобуток газу з відходів органіки тут є пріоритетним напрямком в бізнесі. Якщо ви плануєте відкрити підприємство, яке буде спеціалізуватися на альтернативній енергетиці, можна розраховувати на суттєву державну підтримку, здійснювану через різні цільові урядові програми.

Логістична компанія

Як вже було сказано вище, в Нідерландах знаходиться найбільший морський порт Європи, крім того, країна найбільшу кількість виробленої продукції відправляє на експорт. Природно, без бізнес ідеї в Голландії з організації логістичної компанії ніяк не обійтися. Звичайно, на цьому терені трудиться багато голландських бізнесменів, але повірте, що попит випереджає пропозицію, тому і ваша компанія зможе вийти на прибутковість вже за короткий час за умови найму кваліфікованого персоналу і проведення якісної рекламної кампанії.

cat-img

Категорії