Бізнес ідеї для художника постійно удосконалюються. Тому, щоб організувати успішний бізнес і почати заробляти, необхідно постійно стежити за  змінами. Робота в жорстких умовах - не для творчих особистостей. Для того, щоб створювати шедеври, їм необхідна свобода і максимально комфортні умови. Такі люди можуть розкрити свої творчі здібності, тільки якщо працюють самі на себе, управляють собою за своїм бажанням або володіють своїм бізнесом. Вони не можуть перебувати під управлінням інших людей і займатися тим, що їм не до душі.

Чим може зайнятися художник?

Пропонуємо вашій увазі найактуальніші бізнес ідеї для творчих особистостей.

Бізнес ідеї для художників

Художник-татуювальник

Мода на татуювання не проходить. Більш того, вони стають все більш популярними. Якісне тату сьогодні коштує великих грошей, а за красу люди готові платити великі гроші. Мало хто знає, що найкращими татуювальниками є художники або ілюстратори. Вони можуть відкрити власний тату-салон. Це не тільки цікава, але і дуже вигідна бізнес-ідея. Маючи досвід і професійну підготовку, можна працювати самостійно, взявши на себе роль майстра. Слід зазначити, що даний вид бізнесу передбачає можливість отримання паралельного доходу від надання додаткових послуг, таких як навчальні майстер-класи, освітні курси і т.д. Як показує практика, вкладення в відкриття тату-салону швидко окупаються, тому для художника - це досить хороша ідея для заробітку.

Магазин художнього приладдя

Магазини, в яких пропонуються товари для художників, можна перерахувати на пальцях. І це стосується навіть великих міст. Однак експерти вважають, що в найближчому майбутньому їх кількість збільшиться, так як спостерігається тенденція їх переорієнтації з професійних художників на так званих «любителів», для яких малювання - це хобі.

Відкриття магазину художнього приладдя - прибутковий вид бізнесу

Однак слід пам'ятати, що цільова аудиторія такого магазину досить невелика, а більшу частину товарів, які в ньому пропонуються, можна придбати у великих універсамах. Тому, щоб досягти успіху в цьому напрямку, необхідно правильно підібрати асортимент товару, і вибрати місце розташування магазину. Також слід подумати про постачальників, так як виробники, що працюють в даному сегменті, не дуже охоче співпрацюють з маленькими магазинчиками. Вони вважають за краще працювати з великими торговими мережами. Тому закупівлю товару можна здійснювати в оптових компаніях, які дають можливість замовляти невеликі партії товару.

Художня галерея

Відкриття художньої галереї - це відносно новий напрям діяльності. Незважаючи на це, це досить перспективний вид діяльності, який при правильній організації обіцяє високий дохід. Художня галерея може використовуватися для проведення виставкових заходів різного формату. Зокрема, це виставки картин, скульптур та інших творів мистецтва. Часто в таких галереях проводяться різні регіональні виставки, на яких демонструється продукція виробників. Відкриття художньої галереї доцільно тільки в тому випадку, якщо вона буде перебувати у великому місті.

Читайте також:

Дизайнерське агентство

З огляду на стрімке зростання ринку нового житла, можна сказати, що це гарна ідея для бізнесу. З чим це пов'язано? В першу чергу, із зростанням попиту на послуги з обробки й ремонту приміщень, розробкою проекту дизайну та ін. Люди готові платити великі гроші за створення в своїх оселях неповторної атмосфери, стильного і затишного простору.

Популярним напрямом діяльності дизайнерських агентств є розпис стін. З його допомогою будь-яке приміщення перетворюється до невпізнання. Розпис стін роблять в спальнях, кухнях, спортивних залах і навіть в басейнах. Сьогодні це дуже модно і популярно. Хороший художник може зайнятися цим видом діяльності самостійно. В такому випадку можна зареєструватися, як індивідуальний підприємець.

Розробка оригінальних футболок

Цю бізнес-ідею для художників можна назвати новою, однак вона також заслуговує на увагу творчих людей, які планують зайнятися бізнесом. До слова, на сьогоднішній день виробництво футболок - це індустрія з багатомільйонними оборотами. Розробляючи і продаючи дизайнерські футболки, можна заробляти великі гроші. Організувати бізнес можна самостійно, але також хорошому дизайнерові або ілюстратору будуть раді в компаніях, що займаються виробництвом футболок.

Студія аерографії

Аерографія - напрям діяльності, який з'явилося відносно недавно, але за короткий проміжок часу став дуже популярним. Попит на аерографію зростає разом зі збільшенням кількості авто. Однак якісного фарбування потребують не тільки автомобілі. Сьогодні таким способом фарбуються покришки, ноутбуки, мобільні телефони, скейтборди і т.д. Відкриваючи студію аерографії, слід враховувати деякі особливості цього бізнесу. Робити це доцільно у великому місті, де буде попит на даний вид послуг. Також, якщо не планується займатися цією справою самостійно, необхідно знайти досвідченого майстра-аерографіста. Якщо ж сам власник майбутньої студії є тим самим майстром, тоді організувати бізнес можна з мінімальними вкладеннями. Основний прибуток студії - від художнього фарбування авто. Однак можна надавати ряд додаткових послуг, таких як аерографія фасадів будинків, ноутбуків, шоломів і багатьох інших речей.

Студія аерографії - це оптимальний варіант для художників, які планують організувати власний бізнес з мінімальними вкладеннями. При стабільному потоці клієнтів така студія окупається на півроку.

cat-img

Категорії