Ви проживаєте в сільській місцевості і не знаєте, як заробити? Прибуткові бізнес ідеї для фермерів на 2021 рік - ваш шанс на успіх!

Земля може не тільки прогодувати людину, але і подарувати їй фінансову незалежність. Для цього є маса можливостей. Можна зайнятися вирощуванням овочів або злаків, розведенням тварин, виробництвом продуктів харчування. Але є й інші бізнес ідеї, реалізація яких допоможе побудувати успішний і прибутковий бізнес. Розглянемо деякі з них.

Прибуткові бізнес ідеї для фермерів

Розплідник дерев

Даний вид діяльності вимагає вивчення того, як правильно розмножувати дерева, а також, як за ними доглядати. Як правило, фермери починають з одного-двох десятків саджанців, які висаджуються на невеликій ділянці. Невеликі дерева продають ще до того, як вони виростуть. Саджанці можна купити (орієнтовно по 20 $ кожен) або виростити з нуля.

Розведення риби

Для того щоб зайнятися рибництвом, не обов'язково мати власний ставок. Все що для цього потрібно - це наявність вільної ділянки, на якій цей ставок можна облаштувати. Також можна інвестувати в акваріум і вирощувати рибу в ньому. Для вирощування риби потрібно мати певні знання. Найчастіше, фермери, які займаються цим бізнесом, вибирають сома, коропа або товстолобика. Ця риба користується попитом у покупців і її досить легко вирощувати. Вибір риби для розведення залежить від навичок фермера і його фінансових можливостей. Важливу роль відіграють канали збуту. Як правило, дрібні фермери постачають рибу в місцеві магазини, супермаркети або ресторани. Не слід забувати і про агрокліматичні умов, таких як тип ґрунту, опади, температура води і т.д.

Молочне господарство

Кількість ліцензованих молочних ферм скорочується. Завдяки цьому відкриваються нові можливості для підприємців, у яких є земля в сільській місцевості. Даний бізнес має свої особливості, які слід враховувати при його організації. Навіть невеликі молочні ферми вимагають значних інвестицій. Крім того, ведення такої діяльності можливо тільки після отримання відповідної ліцензії. Щоб домогтися успіху і зробити свій бізнес прибутковим, необхідно поступово збільшувати обсяги виробництва молока. Також слід враховувати ризики, пов'язані зі стихійними лихами, від яких страждає не тільки урожай, але і худоба.

Бджільництво

Витрати тут невеликі. Бджільницьку ферму можна організувати всього  на всього за 500-1000 $. Все, що для цього знадобиться - це невелика територія на задньому дворі. Однак також потрібно поцікавитися у місцевих органів влади, чи можна займатися даним видом діяльності в цьому регіоні?

Ви запитаєте: де взяти бджіл? Як не дивно це звучить, але їх можна зловити. Це не так складно, особливо, якщо ви проживаєте в місці, де вони часто зустрічаються. Однак більш розумним способом стане їх купівля. Ферми, що займаються бджільництвом, продають бджолині пакети з молодою маткою. Найбільш сприятливий період для покупок - з квітня по червень. Також можна придбати повний вулик, в якому вже існує бджолина колонія. Це найоптимальніший варіант для початківця бджоляра.

Не слід забувати і про покупку захисних костюмів і обладнання.

MicroGreen

Це вирощування овочів і рослин, вік яких не перевищує двох тижнів, а зростання - п'яти сантиметрів. Найчастіше їх виористовують в ресторанах. Вони подаються як гарнір або додаються в салати. Ці овочі користуються підвищеним попитом, так як людям подобається їх невеликий розмір і зовнішня привабливість. У свою чергу, фермерам підходить те, що їх легко вирощувати, і для цього не потрібно великих інвестицій. В цілому, вирощування Мікрогрін є прибутковим бізнесом. Не останню роль в цьому відіграє те, що вирощувати їх потрібно в невеликому приміщенні. Адже, як відомо, чим більше землі, тим більше витрат.

Вирощування равликів

Це дуже прибутковий бізнес. З чим це пов'язано? В першу чергу, з тим, що більшість великих равликів є їстівними і продати їх можна за досить високою ціною. Однак слід знати, що одні види дорожчі, ніж інші. Кожен з них вимагає певного середовища проживання, тому важливе значення має ваше місце розташування. У цьому бізнесі важливо вивчити основи розведення равликів: навчитися їх парувати, знати, чим їх годувати і які умови для розмноження їм забезпечити. Слід зазначити, що можна заробляти як на продажу самих равликів, так і на їх слизу. Як відомо, він популярний в косметології.

Вирощування грибів

З огляду на те, що гриби можуть рости в найсуворіших кліматичних умовах, можна зробити висновок, що їх вирощування не є складним процесом. Прибутковість даного бізнесу багато в чому буде залежати від сорту вирощуваних грибів, а також від наявності каналів збуту. Щоб стати постійним постачальником для великих підприємств, з часом необхідно розширити своє виробництво. На сьогоднішній день серед гурманів популярні такі гриби, як шиитаке. Переважно їх вирощують в закритих приміщеннях, в яких можна забезпечити певний клімат. Вирощування і збір цих грибів займає не більше 6 тижнів. З одного квадратного метра фермери збирають близько 25 кілограмів грибів за рік.

 Органічна продукція

Як відомо, органічна продукція дуже популярна. Це обумовлено зростанням кількості людей, які піклуються про своє здоров'я. Існує безліч ресторанів, в яких всі страви готуються виключно з органічних продуктів. Також є супермаркети, де продається виключно органічна продукція. Існують органічні молочні ферми, органічні тваринницькі ферми, органічні рибні ферми і т.д. Це далеко не повний перелік прибуткових бізнес ідей для фермера. Можна зайнятися розведенням птахів, вирощуванням квітів, організувати ферму. Незалежно від обраного виду діяльності, потрібно подбати про те, щоб ферма була безпечною і чистою, а робота персоналу - корисною і ефективною.

cat-img

Категорії