Ми проаналізували, як заробити на fiverr і отримувати гарну винагороду за надані послуги у 2020 році на сайті www.fiverr.com

Fiverr є найбільш об'ємною онлайн-вітриною послуг у світі. По суті - це ресурс, на якому фрілансери розміщують свої послуги. Спочатку вартість послуги становить 5 USD. Тут можна продавати і купувати все що завгодно, наприклад, вітальні листівки, ілюстрації, картинки і т.д. Послуги на сервісі називають гігами (gigs). Головною відмінністю Фіверра є відсутність необхідності пошуку замовників. Вони знаходять продукт, виставлений на майданчику самостійно, і зв'язуються з автором.

Особливості реєстрації та про те, як заробити на fiverr

Для реєстрації на сервісі необхідно зайти на сайт: https://www.fiverr.com. Щоб зареєструватися в якості продавця, в профілі натискаєте кнопку «Start Selling», після чого тиснете «Become a Seller».

Після цього перед вами з'явиться покрокова інструкція про особливості розміщення послуги на сайті. Від того, наскільки детально описана послуга, залежить її актуальність у замовників. Особливу увагу необхідно приділити якості фото / відео файлів. Також не варто забувати і про додаткові послуги, які можуть надаватися.

Кілька порад щодо того, як «швидко почати»:

  1. Гiг повинен називатися чітко і лаконічно.
  2. Як вже було написано вище - чим більш детально буде описана послуга, тим швидше вона стане затребуваною (максимальна кількість символів - 1,2 тис.).
  3. За статистикою Фіверра, продаж гiгiв з відео / фото супроводом на 220% ефективніший простих гігів з текстовими описами.
  4. Не соромтеся просити у клієнтів залишити відгук після опису послуги.
  5. Ще один спосіб, як заробити на fiverr: можна попросити у друзів придбати послугу і залишити відгук, оскільки затребувані гіги з хорошими відгуками є найбільш затребуваними.
  6. Додайте посилання на профіль в соціальних мережах і постарайтеся проводити операції через нього, завдяки чому можна отримати більше відгуків і підвищити рейтинг на сервісі.

Комісія торгового майданчика - 20% від угоди, отже, продавець отримує 4 долари. Іноді, якщо в обраному сегменті подібних послуг дуже мало, або стоять вони набагато більше, початкову ціну потрібно підвищити. Наприклад, замальовка обкладинки групи в соц. мережі або банера може продаватися за $ 5, але, якщо необхідно замалювати всю сторінку, просите набагато більше грошей (не менше $ 50). Для цього можна диференціювати послугу за рівнями складності: (мінімальний, стандартний, преміум). У кожному з рівнів повинні бути свої додаткові опції. Найчастіше клієнт вибирає «Стандарт», тому його варто описувати більш детально.

Способи виведення коштів

Для виведення грошей з ресурсу необхідно пройти одним з трьох шляхів:

  • через карту Fiverr Revenue Card (картку, яка випущена в кооперації з Payoneer),
  • за допомогою банківського переказу (комісія 25-30%),
  • через систему PayPal, яка в багатьох пострадянських країнах не функціонує.

Замовивши карту на сервісі, ви отримаєте універсальну платіжну карту, з якої можна буде знімати кошти в банкоматах будь-якої країни світу, розплачуватися в магазинах, інтернеті і т.д.

Виведення коштів можливий через 14 днів після їх надходження на рахунок.

Відгуки про сервіс Fiverr

Негативних відгуків про сервіс практично немає. Є кілька користувачів, які незадоволені тим, що їх гіги не затребувані. Але, це пов'язано не з сервісом, а з тим, що послуги, які вони пропонують, або не користуються попитом, або пропозиція перевищує попит. В інших випадках всі дуже задоволені швидким стартом і конвертацією послуги в реальні гроші.

В цілому ж, якщо ви людина творча, то зможете знайти як мінімум 10 ідей для заробітку. Не обов'язково малювати в цифровому форматі, ми підготували 7 ідей для заробітку тим, хто просто вміє гарно малювати. Якщо ж ви вмієте малювати і робити дизайн в цифровому форматі, ознайомтеся як заробити на платформах Themeforest, Shutterstock, Pinterest, Foap, Fiverr, Adobe Illustrator, After Effect, Adobe Stock.

cat-img

Категорії