Ми розглянули відмінний спосіб як заробити на ad x в 2020 році і отримувати непоганий стабільний заробіток без відриву від основної роботи.

Ad-x.ru (https://ad-x.ru) являє собою найбільшу російську партнерську програму, що працює за принципом заробітку з інфобізнесу. Платформа працює з 2015 року. Виплата за кожного залученого споживача до - 2,5 USD.

Як заробити на ad x починаючому веб-майстру

Після того, як майданчик буде прикріплений до особистого кабінету, потрібен вибір офферу і розміщення рекламних матеріалів на майданчику.

Власник сайту отримує винагороду за всі цільові дії:

  • підтверджена підписка;
  • поповнений депозит;
  • оплата курсу навчання.

Ad-x приймає трафік з будь-якого дорвею, мобільного додатку, відеоканалу, спільноти соціальної мережі, тизера, банера, попандери, форуму, варезних сайтів і блогів. Для зв'язку зі службою підтримки використовується тільки телеграм.

Найчастіше рекламодавці зараз займаються просуванням навчальних курсів по заробітку криптовалюти, бінарних опціонах та інвестицій. Більшість офферів сприймає трафик з держав пострадянського простору, правда деякі характеризуються обмеженнями: тільки РФ або Казахстан, Україна, Білорусь.

Одна підписка для Лендінзі коштує від 0,48 до 1,30 USD, в більшості випадків можна зустріти оголошення, розмір винагороди за якими складають 0,81-1,13 USD. Деякі рекламодавці можуть запропонувати 30% від продажу, або поповнення депозитного рахунку. Найбільш популярними пропозиціями є: підписка на «Imsider», «Бізнес на будинках», «Фінансовий тест», «Круїзний клуб».

Кращі партнери постійно беруть участь в конкурсах з отримання цінних призів: круїзів, айфонів, моніторів, екшн-камер, ноутбуків і мільйони рублів в кейсі.

Дізнатися як заробити на ad-x можна за допомогою: реферальної програми. Отримання додаткового доходу можливе залученням своїх колег для заробітку в СРА-мережі. Кожен залучений активний веб-майстер забезпечить користувачеві прибуток в розмірі 2% від прибутку, який він приніс.

Особливості виведення коштів

Свої кошти можна перевести з рахунку виключно на електронну платіжну систему WebMoney. Виняток - особиста домовленість з адміністрацією мережі щодо використання іншої системи. Мінімальна сума виводу становить 32,30 USD. Гроші перераховуються на електронні гаманці веб-майстрів щотижня, по п'ятницях.

Особливості підключення до Ad-x

Для підключення до мережі необхідно зареєструватися і створити обліковий запис, заповнивши необхідні поля форми із зазначенням пароля, електронної адреси та особистого облікового запису в месенджері телеграм. Після цього потрібно відкрити каталог офферів і вибрати найбільш відповідну для вашого ресурсу пропозицію.

Після вибору необхідно ознайомитися з описом оффера, скопіювати посилання або промо-матеріали на своє джерело трафіку. Щоб враховувалася статистика, необхідно вписати найменування та URL конкретного сайту.
Користуючись аналітичними звітами, учасник мережі може спостерігати за хітами, хостами, прийнятими і відкинутими заявками. Публікуючи власні партнерські посилання, варто додати до них UTM-позначку для поділу трафіку, що приходить з різних джерел.

Відгуки про заробіток на ad-x

Користувачі пишуть, що після того як сайт розкрутиться, отримувати додатковий дохід з нього дуже навіть просто, офферів вистачає, мережа платить регулярно і т. д.

З мінусів - дуже високий поріг виведення. Крім того, перше виведення можливе тільки після набору 80 USD, а на це йде досить багато часу.

cat-img

Категорії