Бізнес ідеї в Ташкенті просувати досить нескладно. Справа в тому, що в останні роки уряд Узбекистану намагається усіма способами підтримувати розвиток приватного бізнесу і підприємців. Так, ще є безліч проблем, але за умови наполегливості у бізнесмена має все вийти. Ми розповімо про деякі бізнес-ідеї, які сьогодні, на нашу думку, будуть найбільш доречними і раціональними.

Бізнес ідеї в Ташкенті

Організація книжкового закладу для школярів

Прищепити любов до книги сучасним дітям -  завдання практично неможливе, оскільки вони захоплені власними гаджетами і девайсами. Якщо ж ізолювати їх від використання електронних пристроїв, можна просто налаштувати їх вороже до себе. Незважаючи на це, як показує досвід, електронні книги не формують у дитини прагнення до систематичних і справжніх знань. Як не дивно, але система цінностей формується тільки завдяки професіоналізму вчителя і класичній книзі.

Книжкові магазини для школярів з лаунж зоною в Ташкенті, та й на території всіх країн колишнього СРСР поширення не знайшли, проте, в сполучених штатах такий підхід суттєво збільшив зацікавленість дітей в книгах і їх прочитанні.

Якщо говорити простіше, то такі заклади не схожі ні на класичну бібліотеку, ні на традиційну книжкову крамницю. Крім придбання книги тут діти можуть отримати ряд додаткових послуг:

  • Вибір книг не тільки класичної дитячої літератури, а й сучасної (фентезі і т.д.).
  • Різноманітні конкурси та вікторини серед відвідувачів-дітей за темами книг, які реалізуються в магазині.
  • Лаунж-зона, призначена для того щоб діти могли в невимушеній обстановці обмінюватися прочитаною з книг інформацією.
  • Буфет, в якому дитина може придбати солодощі та напої, а також корисну їжу.

Перегляд дитячих фільмів за допомогою проектора і екрану. Театралізовані постановки за мотивами прочитаних книг, для влаштування яких залучаються діти з числа постійних клієнтів магазину та професійних театральних акторів ТЮГу. Щоб діти охоче відвідували такий заклад, необхідно ретельно продумати його дизайн: вітаються яскраві теплі фарби, плакати з улюбленими мультиплікаційними та казковими персонажами, можливість включення спецефектів і т.д.

Термін окупності такого закладу складе від року до півтора року, але, повірте, бізнес варто того, адже крім підприємницької діяльності ви вносите вагомий внесок у виховання підростаючого покоління.

Організація вирощування квітів

Актуальність цієї бізнес ідеї в Ташкенті в тому, що, незважаючи на великий попит, квітковий бізнес в столиці Узбекистану поширення не набув. Причиною тому, напевно, яскраво виражена сезонність. Причому сезонність не тільки природна, але і залежить від свят. Тобто найбільш прибутковими днями в році квіткарі (продавці) вважають 14 лютого і 8 березня. Трохи менш прибутковим є 1 вересня.

Ті, хто займається вирощуванням квітів, вважають найбільш прибутковими в році тижні, які передують цим святам. Тим же хто вирішив пов'язати свій бізнес з вирощуванням квітів, необхідно розуміти, що деякі сорти потребують спеціального грунту, який необхідно закуповувати у великих кількостях і, найчастіше, наприклад, чорноземи, за кордоном. Але, якщо є достатній початковий капітал, то, повторюємо, ринок порожній при значному споживчому попиті.

Розведення сортових троянд, гвоздик, хризантем та інших квітів принесе величезний прибуток господареві бізнесу, оскільки 95% продукції, яка продається в Ташкенті, є товаром, завезеним з-за кордону і продаваним за великою ціною, основна частка якої - витрати з доставки.

Оформлення інтер'єру очеретом

Бум на «євроремонти» вже давно закінчився. Люди поступово повертаються до природних матеріалів у внутрішньому оформленні житла, закладів громадського харчування та громадських місць. Для облаштування кафе, ресторанів та інших громадських закладів радимо звернути увагу на використання очерету в дизайні. Очерет є натуральним, доступним багатьом матеріалом. Єдиним недоліком є ​​те, що не кожному майстру вдасться нормально працювати з цим будівельним матеріалом. Перевага цієї бізнес ідеї в Ташкенті в тому, що ця ринкова ніша зараз практично вільна, тому «піонеру» буде досить легко знайти і зацікавленого споживача, і постачальника сировини. Головне - це знайти майстрів-будівельників, які вміють професійно працювати з матеріалом. Найчастіше такі майстри старшого віку, оскільки раніше очерет дуже широко використовувався для будівництва в Узбекистані.

Перед тим як приступати до роботи по відкриттю бізнесу, радимо самостійно вивчити всю доступну літературу з цього питання. Необхідно знати:

  • особливості зберігання матеріалу;
  • особливості обробки очерету;
  • особливості плетіння очерету.

Якщо ви досконало опануєте цими техніками, можете бути впевнені, що дві третини успіху вже у вас в кишені. Звичайно, коли ви вийдете на промислові масштаби використання очерету в дизайні та оформленні приміщень, вам знадобиться надійний постачальник, який зможе забезпечити великі обсяги поставок матеріалу. Цим постачальником можете стати ви самі, якщо є бажання розширити бізнес. Для цього варто навчитися вирощувати особливий тонкостебельних очерет, який росте в диких водоймах Узбекистану.

Обладнання тренажерного залу

Сьогодні безліч жителів Ташкента мріють про те, щоб вести здоровий спосіб життя і підтримувати власне тіло в тонусі. На жаль, на сьогоднішній день в найбільшому і густонаселеному місті Середньої Азії катастрофічно не вистачає фітнес-клубів і тренажерних залів. Перед тим як приступати до реалізації бізнес ідеї для початківців в Ташкенті, необхідно провести ринкове дослідження, тобто ознайомитися з існуючими закладами, дізнатися, яких тренажерів більш за все не вистачає споживачам, а також те, яких додаткових послуг вони потребують.

cat-img

Категорії