Популярні бізнес ідеї для Полтави, які пропонуються в цій статті, допоможуть відкрити свою справу і стати успішним підприємцем. Цьому сприяє державна підтримка малого і середнього бізнесу, більш низькі податки і законодавство, в якому може розібратися людина, що не має юридичної освіти.

Бізнес ідеї в Полтаві можуть бути найрізноманітнішими. Однак при виборі однієї з них необхідно враховувати непросту економічну ситуацію, яка склалася в 2021 році. Йдеться про пандемію коронавірусу, яка спричинила за собою обмеження і заборони на заробляння грошей. Банкрутство підприємств, безробіття і скорочення заробітної плати - повсякденна реальність, з якою доводиться стикатися багатьом сім'ям.

Чи є допомога по безробіттю єдиним методом вирішення проблеми для полтавчан, які втратили джерело доходу?

Як запустити бізнес під час пандемії у Полтаві?

Обмеження, що перешкоджають поширенню коронавірусу SARS-CoV-2, в основному стосуються пересування та скупчення людей. Таким чином, в 2021 році найбільш складна ситуація була в основному для транспортних компаній, індустрії розваг, культури, меблів, освіти і туризму. Пропонуємо вашій увазі бізнес ідеї в Полтаві, які дають найкращі шанси заробити під час епідемії.

ТОП 10 бізнес ідей для Полтави

Податкове консультування, бухгалтерська фірма

Під час економічної кризи багато компаній шукають способи оптимізації податкового навантаження та економії коштів. Часто вони вдаються до послуг спеціалізованих компаній, до переліку послуг яких входять професійні бухгалтерські та податкові консультації, які дозволяють поліпшити фінансове становище компанії.

Брокерські операції з нерухомістю

Фінансові проблеми та важкий тягар кредиту змушують багатьох людей приймати рішення про продаж нерухомості. Тут свій шанс можуть побачити брокери з нерухомості, тобто люди, які готують квартиру або будинок до продажу. Фахівці в цій галузі оформляють інтер'єри, доповнюють їх необхідними аксесуарами, роблять фото і професійні презентації, завдяки чому клієнт може заплатити за дану квартиру набагато більше. Висока продажна ціна важлива для людини, яка потрапила в біду або хоче продати свою нерухомість з іншої причини. Людина, яка займається дизайном інтер'єру на продаж, повинна мати відмінне почуття стилю і вміння поєднувати деталі. Як фахівцю по домашньому оформленню, добре налагодити співпрацю з агентствами нерухомості, щоб незабаром після цього діяти повністю самостійно.

Стягнення боргів, колекторські фірми

Слід визнати, що в 2021 році багато людей зіткнулися з фінансовими проблемами. Вони мають проблеми з виплатою боргів. З іншого боку, їх кредитори, які колись позичили їм гроші, хочуть отримати їх назад. Таким чином, всі послуги, пов'язані зі стягненням боргів, дуже популярні. Зібравши команду з людей з навичками ведення переговорів, можна організувати успішний бізнес.

Читайте також:

Мережева робота

Багато компаній, особливо в сфері технологій, фінансів, маркетингу, електронної комерції, ЗМІ та навчання, перемістили свою діяльність в віртуальний світ. Тому є дві можливості - власний онлайн-бізнес або віддалений найм. Варто створити власне портфоліо, сайт, доопрацювати своє резюме, адже конкуренція тут дуже сильна.

Копірайтинг, редакційна робота, підтримка в соціальних мережах, ведення інтернет-магазину, обслуговування клієнтів, графічний дизайн, фотографії продуктів, онлайн-навчання - є багато можливостей. Також варто пошукати тренінги в мережі, які дозволять отримати нові навички, корисні при роботі в середовищі Інтернет.

Доставка продуктів та товарів першої необхідності

Попит на кур'єрів, в тому числі і тих, хто займається доставкою, великий, тому що під час епідемії покупки в Інтернеті відбуваються набагато частіше. Слід пам'ятати, що це робота, при якій потрібно дотримуватися особливих застережних заходів і зводити контакти з клієнтом до мінімуму.

Приготування та продаж домашньої їжі

Кухарі, пекарі та кондитери повинні подумати про те, як вони можуть управляти своїм бізнесом віддалено. Новачки, які не мають в своєму розпорядженні професійного приміщення, повинні пам'ятати, що домашня кухня, на якій готуються продукти для продажу, повинна відповідати гігієнічним та санітарним вимогам.

 Невеликий продуктовий магазин

Перевага невеликого магазину в тому, що в ньому значно менше людей, ніж в великих торгових центрах, і тому він вважається відносно більш безпечним місцем для покупок. Хто знає, можливо, все більше людей будуть вибирати невеликі магазини по сусідству замість великих супермаркетів тільки з міркувань безпеки. Ще однією перевагою такої торговельної точки є можливість придбати продукти з доставкою додому.

Випічка на замовлення

Примусовий карантин змусив людей навчитися готувати нові страви і продукти, в тому числі багато людей почали пекти хліб. Якщо хліб, який ви готуєте, смачний, подумайте про створення власної місцевої пекарні. Вам не потрібна велика торговельна мережа. Можна збирати замовлення онлайн. Хороший спосіб - збирати замовлення, наприклад, до 20:00, пекти хліб вночі і доставляти його в магазини і покупцям вранці.

Охоронна компанія

Чому саме цей бізнес? Погіршення економічної ситуації, зростання безробіття і падіння доходів можуть спровокувати зростання злочинності. Грабежі та крадіжки можуть торкнутися кожного з нас. У такі часи власники квартир, будинків, магазинів, кафе, ресторанів і багатьох інших установ звертаються в охоронні компанії.

Читайте також:

Похоронні послуги

Ця індустрія дозволяє заробляти незалежно від економічної ситуації. Суспільство старіє, вмирає більше людей, ніж народжується. Похоронні послуги - це місцевий бізнес, в якому домінують компанії, що займають стійку позицію на ринку. Однак є місце і для підприємців-початківців.

cat-img

Категорії