Вашій увазі пропонуються найпопулярніші бізнес ідеї для фітнес тренера на 2021 рік. Вони допоможуть людям, які працюють в індустрії фітнесу, знайти додаткові джерела заробітку.

Фітнес-індустрія знаходиться в постійній фазі розвитку, і немає ніяких ознак того, що це зміниться. Спортзал більше не просто місце, де нарощують м'язи. Це місце для цікавих зустрічей, місце, де можна розслабитися, зняти стрес і забути про повсякденні проблеми.

Фітнес тренери постійно шукають нові рішення для залучення клієнтів, створюються нові об'єкти, вдосконалюють спортивне обладнання та аксесуари.

Не відстає і ринок БАД. Практично кожен місяць великі виробники представляють світові свій прем'єрний продукт. Чому б не отримати від цього вигоду?

Бізнес ідеї для фітнес тренера на 2021 рік

Персональний тренер, фітнес-інструктор

Ринок персональних тренерів постійно зростає. Щоб виділитися на ринку, потрібно подумати про нетрадиційні методи роботи або тренуватися в суворо визначених рамках. Персональний тренер - це фактично початок пригод і розвитку в цій професії. Сьогодні особистих тренерів чимало, тому щоб досягти успіху і почати заробляти, потрібно відрізнятися. По-перше, можна стати фахівцем в певній галузі. Можна вибрати один з десятків цікавих інструктивних курсів, наприклад, Кроссфіт, пауерліфтинг, бодібілдинг, тренер з рухової підготовки, фахівець з функціонального тренування, інструктор з фітнесу в аквапарку тощо.

Спеціалізацій багато, тому потрібно вирішити, яким чином розвивати і покращувати свої навички. По-друге, необхідно вибрати правильний шлях. Можна просто бути тренером і інструктором у фітнес-клубі, а можна піти своїм шляхом і ні від кого не залежати. У кожному великому місті є фітнес-клуби, де надається можливість тренуватися зі сторонніми тренерами.

Звідки брати клієнтів? Спочатку можна поцікавитися у родичів, друзів і людей на роботі, чи не хочуть вони скористатися послугами фітнес-тренера. Сарафанне радіо працює швидко, тому можна повідомляти про проведення персональних тренувань. Інша справа реклама. Сьогодні немає кращої форми, ніж активність в соціальних мережах. Це ідеальне місце, щоб пропонувати свої послуги, завантажувати навчальні відеоролики, власні цікаві рецепти здорового харчування тощо. Чим професійніше до цього підійти, тим швидше можна знайти потенційних клієнтів.

Аксесуари для фітнесу

Аксесуари для фітнесу володіють необмеженим потенціалом. Не обов'язково відразу виробляти дорогі тренажери. Краще почати з більш дрібних речей, таких як:

- Спортивний одяг. Не потрібно відразу витрачати тисячі на виробництво. Можна почати з бавовняних футболок або майок. Іноді досить цікавих кольорів або оригінальної графіки, щоб привернути увагу потенційних покупців. Потім можна розширити свою пропозицію професійними футболками, шортами, легінсами для спортзалу, біговим або термоактивним одягом. Важлива виняткова ідея.

- Аксесуари для вправ. Як і з одягом, можна почати з малого. Сьогодні на ринку дуже популярні аксесуари для катання, тренувальні стрічки тощо. Ви можете піти далі і створити свою власну концепцію. Подумати, чого не вистачає в тренажерному залі і що може стати популярним. Іноді хорошої ідеї досить, щоб шукати партнера або інвестора для реалізації.

Інвестори як і раніше шукають творчих людей, в яких варто інвестувати.

Харчові добавки

Ринок харчових добавок величезний і складно конкурувати з гігантами. Однак, вивчивши інгредієнти добавок, можна створити свою власну добавку, яка завоює ринок. Не так давно здавалося, що на ринку вже є всі можливі добавки.

Однак виробники прийшли до геніальної ідеї: то, що покупцеві потрібно приготувати або проковтнути з водою, можна приготувати у вигляді готової формули. Завдяки цьому, сьогодні можна пити магній, амінокислоти, білкові добавки, вуглеводи, різні форми вітамінів і мінералів в пляшці. На вітчизняних і зарубіжних ринках є багато компаній, які можуть приготувати добавку з індивідуально визначених інгредієнтів у формі, необхідної замовнику.

Покупцям подобається все нове, і вони будуть раді протестувати продукт. Безкоштовні зразки - це цікава форма маркетингу. Можна запропонувати їх на форумі в Інтернеті, соціальних мережах і т. Д. Якщо продукція почне користуватися попитом, можна почати виробництво в більших масштабах. Однак товар повинен дійсно бути хорошим!

Курси і навчання

При наявності великих знань в одній або декількох областях, пов'язаних з тренуваннями або харчуванням, варто подумати про організацію курсів і тренувань. Також можна налагодити співпрацю з більш досвідченими тренерами або дієтологами і брати участь в організації подібних заходів.

Моделювання та медіа

Дещо інший спосіб заробітку - створити власне портфоліо і спробувати свої сили в модельному бізнесі, різних кастингах для фільмів, рекламі, пресі або будь-яких шоу. Потрібно використовувати потенціал, над яким багато років працювали. Варто пробувати до тих пір, поки не вийде, можливо, це буде шлях до успіху.

Здорове харчування

Фактично, саме тут найбільше можливостей для дій. Можна подумати про магазин здорового харчування, про точку з корисними закусками, розташовану, наприклад, в безпосередній близькості від тренажерного залу, або про розширення поточної пропозиції, наприклад, про створення точки з дієтичними добавками.

Ресторани, які спеціалізуються тільки на стравах, або кондитерські, що пропонують торти з здорових замінників, також стають все більш популярними. Також можна подумати про відповідний кейтерінг або просто створити свої власні продукти, які можна пропонувати в магазинах здорового харчування або інших торгових точках індустрії фітнесу. У цій сфері безмежний простір для дій, важлива тільки креативність. Це бізнес, який буде розвиватися ще довго, тому варто приєднатися до гонки вже сьогодні і стати лідером за своєю спеціальністю.

cat-img

Категорії