Чернігів - місто, що відкриває нові можливості для вигідного ведення бізнесу. Головне - вибрати правильний напрямок.

Бізнес ідеї 2021 року в Чернігові

Фабрика натуральної косметики

Натуральна косметика стає все більш популярною серед споживачів в зв'язку з поширенням тренду екологічного способу життя. Такі вироби відмінно в нього вписуються. Однак на українському ринку не так багато фабрик, які виробляють натуральну продукцію. В основному, косметика завозиться з-за кордону. Хто може керувати фабрикою натуральної косметики? Практично кожна людина, що має достатньо власних коштів і може відкрити фабрику натуральної косметики. Для цього не потрібно спеціальної освіти і досвіду, але основою є знання про виробництво косметики та інгредієнти, які використовуються в косметиці.

Варто знати, що виробництво косметики - це галузь, регульована законом, тому вироблена продукція повинна відповідати певним стандартам. Для відкриття фабрики необхідно мати відповідні приміщення - свої або орендовані, в яких буде вестися діяльність. Оренда тягне за собою більш низькі разові витрати, але в довгостроковій перспективі буде дорожче, ніж покупка приміщення для бізнесу.

Читайте також:

Ювелірний магазин

Попит на ювелірні вироби зберігається цілий рік, хоча сезонність в ювелірних магазинах однозначно присутня. Найбільшим попитом ювелірні вироби користуються перед святами. Відкрити ювелірний магазин можна двома способами - під своїм власним брендом або під відомим, шанованим брендом, але з необхідністю адаптації до умов представленої угоди про франшизу. Створити власний ювелірний бренд не так просто. Потрібно довести потенційним покупцям, що пропоновані в магазині вироби з золота і срібла оригінальні і мають високу якість.

Безсумнівно, відкриття ювелірного магазину без підтримки компанії-франчайзера обходиться дорожче, але в довгостроковій перспективі це пов'язано з побудовою цінного бренду і можливістю почати власний бізнес по франчайзингу. Однак, перш за все, необхідно взяти до уваги високі інвестиційні витрати.

Зоомагазин

В Чернігові зоологічна індустрія тільки починає розвиватися. Існуючі магазини зоотоварів зводяться майже виключно до того, щоб пропонувати покупцям сухий або вологий корм та іграшки для домашніх тварин. Спеціалізованих зоомагазинів не вистачає, тому можна вважати, що це ринкова ніша, яку варто розвивати, домагаючись в довгостроковій перспективі міцного місця на ринку і отримання прибутку від своєї діяльності. Відкриття зоомагазину може бути відмінною ідеєю з багатьох причин. Все більше людей заводять собак, кішок та інших домашніх тварин, про яких вони хочуть всебічно піклуватися. Домашні тварини все частіше стають кращими друзями людей, особливо самотніх. Вони відносяться до них як до своїх власних дітей, тому їм потрібно більше вибору при покупці їжі, іграшок або будь-яких інших зоологічних аксесуарів.

Люди не шкодують грошей на те, щоб їх собачка або кішка виглядала красивою і щасливою. Відкриття зоомагазину буде особливо рекомендовано тим підприємцям, у яких вдома є домашні тварини і які щиро до них прив'язані. Інтерес до тварин допоможе підприємцю відкрити зоомагазин і консультувати клієнтів у багатьох областях. Якщо покупець задоволений досвідом і ноу-хау продавця зоомагазину, він з більшою ймовірністю відвідає його в майбутньому, ставши постійним покупцем.

Будинок для людей похилого віку

В останні роки зростає попит на догляд за людьми похилого віку, тому це може бути гарною ідеєю бізнесу у Чернігові. Для відкриття такого об'єкта необхідно виконати певні вимоги. Найбільші витрати, які несе підприємець, який бажає відкрити будинок для людей похилого віку, це покупка нерухомості, в якій буде працювати такий заклад. Іноді простіше побудувати цілий комплекс з нуля і пристосувати окремі кімнати відповідно до законодавчих вимог та потреб майбутніх мешканців, ніж відремонтувати вже існуючу нерухомість.

Будинок пристарілих повинен розташовуватися на околиці міста або за його межами, в тихому і спокійному районі, де міська суєта не турбуватиме людей, які проживають в цій установі. Земля за містом дешевше, завдяки чому підприємець на цьому етапі може трохи заощадити. Будинок пристарілих повинен бути адаптований до їх обмежених можливостей пересування.

Якщо це двоповерхова будівля, в ньому обов'язково повинен бути ліфт. В ідеалі в кожній кімнаті повинен бути свій санвузол. У кращих будинках пристарілих є одномісні кімнати, хоча це все ще рідкість. Також необхідно подбати про персонал. Це повинні бути досвідчені співробітники різних напрямків, які відповідають за комфорт постояльців.

Читайте також:

cat-img

Категорії