Ми розглянули, як заробити на medium в 2020 році, не вкладаючи власні кошти і забезпечити собі непоганий додатковий дохід. Для цього досить приділити лише годину вільного часу в день.

Платформа Medium (medium.com) є майданчиком, на якому блогери і журналісти можуть залишати власні нотатки. Кожному зареєстрованому користувачу (бренду, або простій людині) дається можливість щось писати (аналог ЛайвДжорнал). На ресурсі можна публікувати або окремі замітки індивідуального характеру, відгукуватися на опубліковані матеріали, або займатися веденням власного блогу.

Як заробити на medium без вкладення власних коштів

В кінці літа 2017 року група активних користувачів Медіум, яка складалася з авторів, що найбільш часто публікують матеріали на ресурсі, отримала можливість платного доступу користувачів до своїх публікацій. Тоді ж ресурс запустив програму, згідно з якою користувачі, які оформили підписку на Медіум (вартість - 5 USD за міс.), могли переглядати платний контент. Цікавим став той факт, що автори відгукувалися про те, що заробіток був досить легким. Навіть статті, які були опубліковані давно, користувалися попитом і приносили прибуток в кілька сотень USD.

На початку жовтня 2017 платформа надала необмежений доступ для всіх авторів до платного сегменту ресурсу.

Які виплати?

Природно, що крім питання як заробити на medium, у наших авторів виникає питання про те, скільки можна заробити? Всі блогери пишуть про те, що суми виплат набагато вищі, ніж можна було очікувати, тому на перших порах у них склалося враження, що винагорода для авторів виплачується не тільки з грошей, які передплатники вкладають в платформу, але також із спеціального, своєрідного фонду, створеного Medium для підтримки блогерів і розвитку проекту. Спочатку це так і було, що і підтвердив керівник проекту. Правда, вже після повноцінного запуску платної підписки і залучення до публікації всіх авторів, адміністрація проекту заявила, що для заохочення блогерів використовуються виключно гроші, перераховані передплатниками.

Конкретні цифри прибутку авторам озвучувати заборонено, тому відомо тільки одне - кількість преміальних безпосередньо залежить від кількості переглядів. Крім того, стало відомо, що платформа поступово знижує коефіцієнт співвідношення переглядів до грошей. Таким чином, щоб отримати ту ж суму, яка була отримана в 2018 році, опублікований матеріал має переглянути набагато більшу кількість передплатників, ніж раніше. Це і зрозуміло, оскільки адміністрація Медіум не проводить ніякої політики для залучення більшого числа передплатників. Хоча деякі обережні кроки здійснюються (програма для видавців новин), правда вони не можуть ефективно збільшити кількість передплатників.

Відгуки про заробіток на medium

Оскільки Медіум досі зберігає режим секретності, автори платних публікацій не сильно діляться враженнями про заробіток. З того, що можна побачити - публікації на ресурсі можна вважати другорядним додатковим заробітком (невеликим), але те, що ресурс платить - безсумнівно.

Де можна заробити, вміючи знімати відео?

  • TikTok – майданчик, орієнтований на молодь;
  • YouTube – універсальний майданчик для будь-яких тем;
  • Instagram – відеоконтент сьогодні в тренді, просто шукайте цікавий контент;
  • Metacafe – ще один варіант, чому не спробувати і його.

Де можна заробити, вміючи добре писати?

cat-img

Категорії