Івано-Франківськ в 2021 році обіцяє досить великі перспективи, оскільки є досить розвиненим містом з ефективним географічним положенням. Місто знаходиться на перетині доріг державного значення. Бізнесменам, у кого немає можливості вкласти багато грошей в старт бізнесу, також є безліч можливостей стати успішним за умови грамотного підходу до справи.

Бізнес в Івано-Франківську

Геополітичне положення, природні ресурси і кліматичні особливості внесли свою лепту в вектор розвитку міста.  Найбільш успішний бізнес в Івано-Франківську найчастіше пов'язаний з лісовою промисловістю, оскільки значна територія області - це ліс. Сюди також слід віднести екологічний туризм; агропромисловий комплекс; машинобудуванням. Крім того, демографічна ситуація стала причиною появи величезного попиту на дошкільну освіту.

Відкриття освітнього дитячого дошкільного центру

Народжуваність в Івано-Франківську збільшилася, тому зараз як ніколи раніше стоїть питання про брак дитсадків і дошкільних підготовчих закладів. Іноді батьки чекають в черзі по кілька місяців, а в деяких випадках очікування розтягується на роки. Отже, актуальність бізнес ідеї в Івано-Франківську по відкриттю дитячого садка або підготовчого закладу для дошкільнят як ніколи висока. Природно, що без конкуренції не обійтися, але розумне співвідношення ціна / якість дозволить вам швидко пройти період окупності і отримувати стабільно високий прибуток.

Відкриття хостелу

Оскільки більшість туристів, які приїжджають до Буковелю, шукають притулок в розвинених містах, то відкриття готелю люкс-класу буде приносити користь тільки в разі проведення будь-яких міжнародно значимих подій та конференцій, а такі проходять в Івано-Франківську надзвичайно рідко. Набагато ефективніше відкрити хостел, як «перевалочну базу» для туристів, що приїжджають на лижі або в Карпати і мріють про походи на природу, але прагнуть відпочити перед дорогою і побачити місто. Максимальний термін перебування в хостелі для таких туристів - 2, максимум 3 дні, тому зручності екстра-класу їм не потрібні. У хостелі потрібно обладнати багатомісні номери для перебування гостей, а також душові та туалети. Також необхідно обладнати невелику кухню, де б гості змогли приготувати собі їжу. Найчастіше в закладах такого типу сніданок входить у вартість номера.

Для того щоб успішно розвиватися і конкурувати на туристичному ринку Франківська, в новому хостелі повинні бути присутніми безкоштовний Wi-Fi, оригінальний інтер'єр, орієнтованість на широку аудиторію клієнтів, чистота і безпека. Якщо у вас немає досвіду в розкручуванні туристичного об'єкта, можна придбати готовий бізнес в Франківську, або придбати франшизу і розвивати хостел відповідно до корпоративних вимог.

Бізнес на реставраційних роботах

Франківськ – відносно молоде місто, однак у ньому є безліч будівель, які є пам'ятками архітектури. На реставрації таких будівель можна непогано заробляти, тому відкриття майстерні по реставраційним роботам стане відмінною бізнес ідеєю для молодого бізнесмена, який розуміє в архітектурі. Для того щоб відкрити архітектурну майстерню, необхідно найняти промислових альпіністів, художників і майстрів, які захоплені реставраційними роботами.

Бізнес на меблевому виробництві

Великі запаси сировини дозволяють відкрити столярний цех або повноцінну меблеву фабрику в безпосередній близькості до сировинної бази. Попит на меблі викликаний все тим же демографічним вибухом і масовою забудовою. Перспективність такого проекту в: великій цільовій аудиторії; порівняно невеликих стартових вкладеннях; високій рентабельності. Конкуренція на цьому ринку досить помірна. Саме тому бізнес, побудований відповідно до правильно складеного бізнес плану, просто приречений на успіх. Якщо ви раніше працювали в меблевому виробництві, то можна починати бізнес з нуля, але якщо досвіду в цій справі немає, а, тим більше, якщо є потрібний стартовий капітал, краще придбати готовий бізнес і працювати за налагодженою схемою, вносячи свої раціональні зміни і новації.

Електронна комерція

Оскільки туристична галузь сьогодні є пріоритетним напрямком в розвитку регіону, то, незабаром, можна очікувати напливу туристів, а це, в свою чергу, пробудить інтерес у мас до національних товарів і сувенірів, а також до традиційного гуцульського одягу. Все це з успіхом можна продавати через інтернет-магазин.

Відкриття дитячого розважального центру

Не варто також сумніватися в успішності цієї бізнес ідеї в Івано-Франківську, тим більше, що в місті відкривається безліч торгово-розважальних центрів. Щоб відкрити подібний бізнес, вам необхідно орендувати приміщення, бажано на 1 поверсі і розділити його на кілька зон: басейн з кульками; «Пісочниця»; куточок для творчості (малювання, ліплення пластиліну); зона перегляду мультиків. Також необхідний найм професійних аніматорів, які займалися б дітьми. Повірте, якщо плата за перебування дитини не буде великою, батьки з радістю віддадуть своїх чад, щоб спокійно зайнятися шопінгом.

Відкриття швейного цеху

Ми маємо на увазі швейний цех з пошиття національного одягу та костюмів. Для цього можна орендувати невелике приміщення і обладнати його швейними машинками, а також іншим необхідним обладнанням. Готовий одяг може бути реалізований через інтернет магазин, або через оптових закупівельників, оскільки сьогодні як в Україні,  так і за кордоном є величезний попит на цю продукцію.

cat-img

Категорії