Ідеї ​​бізнесу в гаражі в Україні, здавалося б, віджили своє. Але це зовсім не так! Якщо добре розібратися в ситуації, гаражним бізнесом не можна назвати тільки надання послуг автосервісу. На сьогоднішній день в країні є велика кількість товарів і послуг, виробництво або надання яких можна здійснювати в гаражах.

Сьогодні ми розповімо тільки про декілька типів підприємницької діяльності, де може використовуватися гараж. Якщо ж говорити загалом, то бізнес ідеї для гаража - це величезний спектр різноманітних занять - від дрібного ремонту меблів, використання приміщення як склад і сезонного сховища для транспортних засобів до виготовлення різноманітних побутових приладів, облаштування прокату вело- та мототехніки і скутерів, розробки реклами і т.д. Ну і, природно, не можна забувати про звичайні послуги для власників автомобілів - шиномонтаж, нанесення аерографії і т.д.

Ідеї ​​бізнесу в гаражі в Україні

1. Бізнес з гравірування і лазерного різання

Ця справа дуже популярна у бізнесменів-початківців. По суті бізнес зводиться до гравірування зображень на ЧПУ-верстаті або лазерного різання. Для придбання необхідного обладнання доведеться викласти від 250 до 4 тисяч USD. Така велика різниця в ціні викликана тим, що верстат може мати або сильно обмежений, або розширений функціонал. Наприклад, для придбання лазерного верстата може вистачити і 250 USD, але його робота буде обмежена поверхнями малої твердості і маленької площі. А от придбання повноцінного багатофункціонального станка ЧПУ необхідно заплатити мінімум 4-5 тисяч USD. Отже, у виборі обладнання потрібно відштовхуватися від власних грошових накопичень. Тепер необхідно розповісти про те, в чому полягає ця бізнес ідея в гаражі.

Гравірування може наноситися по шкірі, деревині, картоні, папері, металу і т.д. Наприклад, випалювати шкіру можна для виготовлення портмоне, щоденників в обкладинці зі шкіри або чохлів під смартфони. Крім того, лазерний ЧПУ може використовуватися для виготовлення фанерних, дерев'яних ДСП і ДВП-виробів і т.д. Яскравий приклад лазерного різання - дерев'яні написи, які використовуються для фотосесій на весіллях або в інтер'єрних декорах. Але не варто думати, що цим все закінчується. Лазерний різець може використовуватися у виробництві ажурних шкатулок, табличок, абажурів каганців, розбірних конструкцій моделей стендового моделізму і т.д.

Ковальський цех

Для того щоб в гаражі обладнати ковальську майстерню, необхідна покупка спеціалізованого верстата (гідравлічний ковальський прес), який обійдеться в 4 тисячі USD. Але можна придбати і більш просту модель, яка коштує вдвічі дешевше. За допомогою верстатів може проводитися декоративна рубка, а також холодний або гарячий типи кування, оскільки разом з самим пресом поставляється і компактна газова грубка. Подібні верстати можуть бути використані для виготовлення понад сорока різних складних кованих виробів.

Що потрібно врахувати, плануючи ковальський бізнес?

Гараж повинен бути окремо стоячою будівлею (житлові будівлі не повинні знаходитися ближче ніж в 10 м), оскільки кузня є пожежонебезпечним виробництвом. В обробці приміщення не повинно бути присутнім жодної легко легкозаймистої речовини. Використовуються тільки пожаростойкі матеріали для обшивки. Наприклад, для покриття підлоги необхідно використовувати або бетон, або цеглу, або керамічна плитка. Також в приміщенні необхідно організувати потужну витяжну вентиляційну систему, освітлювальні прилади і броньовані кабелі проводки. Для цього бізнесу необхідно володіти спеціалізованими знаннями і досвідом. Тому без проходження курсу навчання ніяк не обійтися. Це стане в нагоді і для того, щоб не порушувати правила техніки безпеки, і для того, щоб домогтися успіху в цій справі, який може бути забезпечений тільки якістю кування.

Виготовлення сітки-рабиці

Сітка-рабиця є дуже потрібною продукцією для будівельного сегменту ринку. Її відрізняють практичність і дешевизна. У кілька останніх років з ростом будівництва спостерігається і значне підвищення попиту. Влітку попит підвищується через використання сітки в якості огорож, основ для покрівлі підсобних приміщень і т.д. Для плетіння сітки користуються спеціалізованим верстатом, вартість якого становить від 600 до 3200 USD. Цей верстат може нормально розміститися навіть в невеликому гаражі. Можна придбати або ручний, або напівавтоматичний, або автоматичний верстат. Найбільш дорогим, природно, є автоматичне обладнання. Воно обійдуться бізнесменові мінімум в 3 тисячі USD, але якщо ви мрієте про великі обсяги виробництва, то краще відразу ж обзавестися саме автоматичним верстатом. В цьому випадку вам вдасться «відбити» вкладені гроші всього за кілька місяців.

4. Відкриття токарної майстерні

Для того щоб придбати токарний верстат, необхідно витратити не менше 600 USD. Приміщення можна пристосувати для виготовлення різноманітних дерев'яних і металевих виробів. Наприклад, подарункової сувенірної продукції, дерев'яних виробів, виробів для риболовлі тощо

Хто стане покупцями цих товарів? Вироби токарів користуються попитом у різних верств населення - від звичайних обивателів і представників дрібного бізнесу до представників великого бізнесу.

5. Виготовлення іграшок з дерева

Зараз дуже популярно купувати іграшки з деревини. Ці вироби характеризуються відсутністю шкідливого впливу на дитину, естетичністю і унікальністю. Щоб можна було виготовляти дерев'яні іграшки, необхідна покупка декількох типів деревообробних верстатів, а також різноманітного додаткового інструментарію. На це обладнання доведеться витратити близько 1800-2000 USD.

Продаж виробів варто організовувати через всесвітню павутину за допомогою різних соцмереж (Фейсбук, Інстаграм, тощо), а також спеціалізовані майданчики: "Ярмарок майстрів", Etsy і т.д. Ціни на іграшки з деревини досить високі, але це не зупиняє батьків, які обов'язково будуть платити за виріб, якщо він відповідає їхнім очікуванням: іграшка не шкодить здоров'ю, вона є якісною і має оригінальну конструкцію. Іграшки hand made - це відмінна бізнес ідея для гаража, яка може забезпечити близько 600 доларів місячного доходу (і це тільки на першому етапі).

cat-img

Категорії