Бізнес ідеї в Тернополі зможуть перетворити в успішний бізнес тільки ті, хто розбирається в специфіці місцевості, а також ретельно проаналізує ринок, для того щоб знайти ті ніші, які ще вільні, але користуються попитом у місцевого населення.

Бізнес ідеї у Тернополі

Які відмінні риси регіону

Відгуки підприємців говорять про те, що це місто прекрасно підійде для безлічі стартапів, оскільки саме сюди приїжджають абітурієнти, для того щоб вступити до ВНЗ міста і здобути освіту. Отже, можна будувати бізнес на обслуговуванні студентства. Також можна проявити себе і в туристичній сфері, оскільки регіон славиться своєю природою.

Бізнес на написанні студентських наукових робіт

Сьогоднішні студенти часто крім навчання або займаються бізнесом, або влаштовуються на роботу, щоб мати можливість вести нормальне життя, не напружуючи батьків фінансовими проблемами. Отже, часу на написання дипломів, дисертацій, контрольних, рефератів та інших наукових робіт у них просто не залишається. Цей бізнес не вимагає капіталовкладень, оскільки все, що необхідно - це комп'ютер з виходом в Інтернет, а працювати можна з дому. Пізніше, у міру зростання популярності ваших послуг, ви можете найняти помічників, які також будуть працювати дистанційно. Ну, а якщо дозволяють кошти, можна відкрити агентство, що в кілька разів підвищить довіру замовників до вас, а у вас з'явиться можливість підвищити тариф на написання цих робіт.

Читайте також:

Для того щоб відкрити агентство, вам знадобиться:

  • оренда офісного приміщення
  • купівля офісних меблів та оргтехніки
  • наймання співробітників з кваліфікацією в різних наукових областях. Бажано підключити до роботи наукових співробітників НДІ і викладачів ВНЗ, які ніколи не відмовляться від можливості заробити.

Щоб підвищити прибутковість і популярність власного агентства, радимо розробити гнучку цінову політику: проводити акції, встановлювати знижки студентам, що замовляють кілька робіт, а також знижки постійним замовникам. Все це дозволить швидко набрати популярність навіть без реклами: «сарафанне радіо» все зробить за вас.

Бізнес на вирощуванні овочів у теплицях або виготовлення теплиць

Варто розповісти і про перспективність цієї бізнес ідеї. Тернопольчани активно працюють на городах, але вони, в основному, займаються вирощуванням овочів на відкритому грунті і тільки для особистого вживання. Якщо ж побудувати міцні теплиці, то можна перетворити звичайне городництво в успішний бізнес, що приносить дохід протягом 9-10 місяців на рік. Якщо вам не подобається працювати з землею, все та ж теплиця може бути використана для садівництва. Завдяки новим матеріалам покриття, а саме полікарбонату, рослини (як городні, так і дерева), отримують достатньо сонячного світла навіть в похмурі дні, при цьому матеріал відрізняється високими теплоізоляційними властивостями. Якщо ви вирішили побудувати теплиці самостійно, слід запастися металевим профілем, листами пористого полікарбонату, а також зварювальним устаткуванням або болтами (в залежності від того, який вам спосіб кріплення профілів між собою більш кращий).

До речі, якщо є бажання, можна зайнятися саме виготовленням теплиць. Спочатку ви можете безпосередньо зв'язуватися з садівниками, і пропонувати їм свою продукцію. Після того як ви станете популярними і про якість вашої продукції стане відомо в широких колах, ви зможете розширити виробництво і поставляти свою продукцію великим фермерським господарствам і агрохолдингам.

Відкриття кадрового агентства

Пошук роботи сьогодні - це дуже важке заняття, особливо якщо ти тільки закінчив ВНЗ і необхідного досвіду роботи у тебе немає. Це і зрозуміло, оскільки одна справа отримувати академічні знання, і зовсім інша - застосовувати їх на практиці. Звичайно, з появою онлайн сервісів ситуація дещо покращилася, але все ж не вирішила проблему. Ми пропонуємо організацію кадрового агентства прямо на території ВНЗ, що дозволить студентам підшукувати місце роботи ще в процесі навчання, тобто вони зможуть отримати підробіток, який не буде заважати навчанню, але дозволить придбати як досвід, так і необхідні практичні знання. Крім того, такий підробіток дозволить студентам отримувати непогане фінансування і вчитися поводженню з грошима ще будучи студентом.

Читайте також:

Для того щоб ідея втілилася в реальність, необхідно підписати договір з керівництвом ВНЗ про надання робочого кабінету (можливо керівництво надасть його на пільгових умовах), а також звернутися до місцевих підприємців з пропозицією працевлаштовувати студентів на підлогу або чверть ставки.

cat-img

Категорії