Ідея бізнес-плану крафтової міні-пивоварні "Майстерська" базується на тому, щоб реалізувати старовинні рецепти виготовлення пива, що допоможуть відтворити специфічну атмосферу в спеціальних етнічних закладах на Західній Україні, що мають загальне споживання пива до 200 літрів на добу.

На початковій стадії планується виготовлення 4-х варіантів пива, які матимуть власні унікальні назви.

Асортимент

  • "Сила Довбуша" з присмаком кипарису та кедру;
  • "Тінь Мольфара" з нотами лаванди, чебрецю та конвалії;
  • "Дужа Діжа" хмільне пиво з чебрецем;
  • "Пензіль Майстра" старовинний припис.

Опис продукції

Пиво міститиме 7% алкоголю та відповідає міжнародним нормам для традиційного світлого пива – лагер.  Варіативні пропозиції досягаються шляхом додавання пахучих українських трав: конвалія, шавлія, цвіт хмелю, чебрець, лаванда, кипарис та кедр.

Готова продукція матиме вихідну ціну  69 грн. за 1 літру, пиво продаватиметься у бочках та пляшках ємністю 0,33 за вихідною ціною 24 грн. за пляшку.

Близько 20% виробництва розливатиметься у пляшки, а решта – у бочки для розливу в ресторанах та клубах.

Для виготовлення пляшки буде підписаний контракт із вітчизняними заводами, що виготовляють склотару. При закупівлі великих обсягів ціна на виготовлення однієї пивної пляшки унікальної форми (з гербом) становить 3 гривні за одиницю.

Для кожного пива розробляється унікальний дизайн.  Вид продукції маркується етикетками, що клеються як на пляшку із пивом, так і на бочку. Бочки ж закуповуються підприємством із розрахунку подвійної потреби, оскільки забравши порожню тару із місця збуту відразу необхідно надати повну. Витрати на заміну бочок та розливного обладнання бере на себе пивоварня.

cat-img

Категорії