Пивоварня бізнес план Україна. Реєстрація бізнесу

Відкриття пивоварні у 2019 році буде починатися зі створення юридичної особи – приватного підприємства.  Для того, щоб створити юридичну особу, здійсниться реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності (юридичної особи) у податкових та інших контролюючих органах. На чолі приватного підприємства є керівник, на початковому етапі розвитку бізнесу штат буде складатися із керівника та двох працівників.

Система оподаткування пивоварні в Україні

Підприємство буде знаходитися на загальній системі оподаткування. ПП "Крафтова пивоварня Майстерська" сплачуватиме податок на прибуток у розмірі 16%, ПДВ у розмірі 20%. Окрім того, підприємство буде сплачувати соціальні внески на фонд оплати праці власних працівників. Пивоварня купуватиме ліцензію на виробництво та оптову реалізацію алкогольних виробів, її вартість - 30 000 на рік.

Виробничі потужності пивоварні згідно бізнес плану

Для виробництва пива закуповується обладнання, що має потужність 200 літрів пива на добу. Цієї потужності вистачить підприємству на 5 наступних років. На початковому етапі планується виробництво чотирьох марок пива, що за даними попередніх досліджень мають хороші смакові властивості. Після виготовлення першої партії пива підприємство отримає гігієнічний сертифікат  та придбає ліцензію на продаж готової продукції.

Діяльність буде здійснюватися у приміщенні площею 50 кв.м. із системою каналізації, водопостачання, теплопостачання, електропостачання. Приміщення має плиткове покриття стін, що дозволяє використовувати його для виробничих цілей.

Маркетингова політика пивоварні

ПП "Крафтова пивоварня Майстерська" планує використовувати в якості просування продукції налагодження особистих зв'язків із управлінцями ресторанів, клубів та інших закладів для відпочинку, що знаходяться у Західній Україні. Доставка готової продукції буде здійснюватися власним транспортом, що є у власності керівника підприємства.

cat-img

Категорії