Фудтрак "FireFood" пропонує покупцям стандартний набір кавових напоїв: американо, еспресо, капучіно, лате та какао. Окрім кавових напоїв, є традиційний чай, який має всі перспективи стати напоєм до закусок. Основний фірмовий напій – це курячий бульйон.

Страви проходять два етапи підготовки. На першому етапі спеціаліст проводить підготовку наборів для оперативного варіння бульйону та домашню лапшу, яка зберігається у холодильнику. Окрім цього, проводиться щоденна заготовка слойок в асортименті та млинців, що подаватимуться у розігрітому вигляді. Ці слойки закуповуються на контрактній умові у постачальників – підприємців, що займаються виготовленням продукції для розігріву під замовлення.

Слойка реалізується в наступному асортименті:

  • з куркою та білими грибами;
  • з філе лосося;
  • печерицями.

Млинці подаються в наступному асортименті:

  • з шинкою та сиром;
  • зі смаженими грибами;
  • з соленим творогом.

Для того, щоб слойка була готова до вживання, її необхідно підігріти у розігрітій печі протягом 5-ти хвилин. Для млинців необхідно обсмаження на грилевій сковорідці протягом 5-ти хвилин.

Бульйон готується на місті продажу у електричній каструлі.  Температура бульйону підтримується на рівні 80-ти градусів протягом робочого дня. Як тільки запаси страви закінчуються,  спеціаліст закладає нову порцію бульйону, яка вже підготовлена спеціалістом і зберігається у холодильнику або морозильній камері.

Таблиця 1 - Цінові пропозиції меню

Найменування продукції Ціна, у грн
1 Слойка з куркою та білими грибами 25
2 Слойка з філе лосося 40
3 Слойка з печерицями 30
4 Млинці з шинкою та сиром 30
5 Млинці зі смаженими грибами 30
6 Млинці з соленим творогом 30
7 Еспресо 20
8 Капучіно 25
9 Американо 20
10 Лате 25
11 Какао 20
12 Апельсиновий фреш 30
13 Чай 15
14 Бульйон 20

Стандартне поєднання: "Закуска + Бульйон" коштує 45-65 грн, а "Закуска + Чай" коштує 40-60 грн.

Слойки реалізуються у спеціальних картонних контейнерах, в яких зручно зберігати та тримати продукцію. До замовлення додається 2 салфетки.

Млинці подаються у картонних тарілках трикутної форми, разом із дерев'яними одноразовими вилками та 2-ма салфетками.

Для бульйону замовляється спеціальні картонні чашки, що мають додатковий ступінь захисту від температури. Страва подається із ложкою та салфетками.

Виробничий процес у фудтраці організовується двома працівниками, що працюють одночасно. Обслуговує клієнтів, приймає замовлення  касир, а готує та розігріває продукцію кухар. Час приготування 1 страви (обслуговування одного-двох клієнтів) – 3-4 хв.

cat-img

Категорії